ma někdo zkušenosti ohledně hledání okoli beskyd?

docela by mě to zajímalo,protože moc moravaku tady neni co je z okolí beskyd :-(

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil shadoow 18.1.2012 12:12

Ahoj,
Já jsem z Rožnova pod Radhoštěm a teprve si chystám detektor koupit. Taky jsem si všiml, že nikdo z okolí tu není. Jsem sám zvědavý co bych tady mohl najít.

Zdravím, určitě dost,hlavně směrem na Valmez a stráně směr Bystřička. Přeji hodně zdaru a pěkných příspěvků z 14.-15.stol. v muzeu.

Ahoj..Nemáš náhodou nějaké další informace o té oblasti? Nevím jakým stylem to najít na googlu. Aspoň co se tam tehdy stalo nebo kdo to tam obýval. Díky

ahoj jsem z Val Mezu poradi nekdo nejaka mista kolem valu předem dekuju ;-)

To záleží na tom co chceš hledat, ale platilo se a válčilo všude. Určitě časem najdete nějaké zajímavé lokality i spřízněné duše. A vo tom to je. :-)

Tak tak, no už se těším až bude našetřeno na můj první detektor. Hodně času teď trávím nad různými historickými mapami a snažím se vytipovat nějaké zajimavé místa.. ;-)

Ajaj, tam už je místních hledačů až, až... Dokonce se sem tam srazují v military stylové restauraci na Lázu, nebo tam někde...

Aha..no tak to jsem vůbec nevěděl..já jsem se o detektory začal zajímat až nedávno a zatím ani žádný nemám.. :-D

...jj, v pohodě, neztrácej iluze, v zemi je toho ještě dost. A jak už to načli viz výše, okolo Val-Mezu je to zajímavé, ale koncentrace hledačů se úměrně zvětšuje... :-)

Ba ba, v okolí Valmezu je hledačů dost. Každopádně můžu doporučit místní archeoložku, je s ní výborná spolupráce ;-)

Zdravim jsem z Frenštátu, hledám někoho na společné hledání.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru