Makro RACER a skušenosti sním

má někdo krom mě Makro Racer je to obdoba fors Goldu od Nokty je to z jedné dílny dosahově bych řekl stejný mám oba dva jen racer je lehčí a lepší na obsluhu příště písnu víc.

v kategorii Detektory - netříděné, založil OK2SJF 29.8.2015 09:03

Makro Racer 1 má že vraj nevýhodu že sa nedajú uložit nastavenia. Pokial vie niekto o nejakých rozdieloch, vylepšeniach medzi R1 a R2 a R-gold budem rád keď ich sem zverejní

Borci zdarec tak jsem venku uklidil kus toho bílího hnusu a prubnul jsem to poloautomaticky odladění celkem fofr třikrát jsem pumpnul a už to písklo dělám to dobře nebo jsem to zvoral? :-D :-P :-P

Ahoj ... mám noktu relího.... ano někdy dvakrát.. třikrát a pípne ok.. Často popojdu a repete ale časem víš jaká půda kde jaký dá číslo.. Jílovitej les 70... když tam skočí 40 proběhne sonda ladička znovu číslo chodí 60..70..na Šumpersku :-).. jinak ať už tééé sračky slezou chci jííííít hledat úůůůůůů :,-(

Dzurny je to tak jak píšeš také jsem zde četl že někdo používá tracking ale stím nemám zkušenosti tak asi zůstanu u poloautomatu. :-)

Není nad ruční práci... 8-)

Ahoj, přesně tak, odladění je fakt s Racerem fofr. Dvakrát, někdy třikrát pumpnout a je hotovo. S tím nastavením je to jak píše "kopyto" vůbec nevadí že se po vypnutí smaže nastaveni. Je to o zvyku, zapnu nastavím a za minutku jedu. Velmi jednoduchej ale celkem výkonej detík. Mám ho ho druhým rokem a jsem velmi spokojen.

Nemáte někdo zkušenost na Makro racer 2 s cívkami Cors Strike, Nel Tornado a nebo případně Mars Tiger a Mars Goliaf? Jak je to s nárustem hloubky a stabilitou. Díky

Všetky cievky od Marsu sú perfektne konštrukčne navrhnuté, majú vysokú odolnosť,perfeknte mekky kábel, nízku váhu a nárast hĺbky je tam tiež ale viac ako do discovery by som nešiel s veľkou cievkou strácate na separácii. S ostatnými nemám skúsenosti. ;-)

Ahoj všem tak jsem zase testoval M. na zem jsem položil několik rúzných mincí a po přejetí cívkou nad komanč. pětikačkou takový tlumený zabzučení čím to? jako že leží na povrchu? astatní mince normální odezva. o:-) :-)

To je normalni, pretizeni, smrdlas tou civkou prilis blizko. Podle toho poznas v terenu, vetsi objekty, blizko povrchu ... ;-)

Mikromegas díky :-)

No tak tady asi budu průkopník s tou Nel Tornado. A máte někdo tu větší originál cívku od Makro? Jak ta na tom je?

Ahoj všem dneska jsem prubnul makro 1 na políčku citlivost 95 diskr. 15 mod 2 odladil jem v poloautomatu no i přez vrstvu sněhu 5 až 10cm ze základní cívkou to chodí fakt pěkně hluboko ale celkem to bylo dost uštěbetaný tak jestli jsem to nepřehnal s citlivostí kolik dáváte na pole? :-)

Ahoj chlapy, nemáte náhodou někdo nafocený cz
manuál na Makro Racer 2. Předem díky moc.

http://www.makrodetector.com/racer-metal-detector.html tady je v různých jazycích v pdf. Stačí dát do překladače,nejpřesnější je asi z ruštiny. Snad pomůže ;-)

http://www.makrodetector.com/racer-2-metal-detector.html oprava ;-)

díky, ten manuál v ruštině mám ale nějak se mi ho nedaří v překladači přeložit :,-(

Je to na dil. Ja jsem to kolegovy prekladal na vickrat. Do prekladace jsem zadaval po strance. Snad ti pomuze ;-)

Taky bych měl zájem o český manuál na Makro Racer 2. Díky

Ahoj všem, jaké máte vyzkoušené cívky na Racera 2 krom továrních které s touto mašinkou úspěšně makají. Chtěl bych na to dát nějakou 13" váhám mezi Nel Cors Strike nebo Mars Discovery.
Dík za rady a tipy.

Kup Marsku je lahcia a vyhotovenie ma lepsie a viac vydrzi. za mna určite MARS ;-)

Takto sebejisté tvrzení je velmi přinejmenším odvážné. NEL je kvalitou o dva levely výš. Marsky měly být sondy odolné a nezničitelné. Bohužel se tak nestalo.

Tak jsem už několikrát byl v terénu a zatím spokojen. Nějake mince jsem našel a tunu bordela k tomu. Zajímalo by mně, jak máte nastaveny detik na mince? Používáte který mód? Zjistil jsem, že three tone je nejslabší co se dosahu týče, ale zato nejpříjemnější. Nejsilnější je all tone mod,ale zase mě štve že nemá diskriminaci. Takže to dělám tak, že pokud jsem někde kde není moc železneho bordela v zemi ,používám threetone nebí two tone a tam kde je relativně čisto,tak tam zas používám allmetal. Poslední dobou jsem si ale zvyknul pouzivat all metal skoro pořád a koukám při signálech hodně na ID a mám zbežnou představu co pod civkou mám. Nesmí být ale všude železný bordel, to pak používám two nebo three tone a nastavim discrim. na 20 a mám klid. Problém ale je, že některe žádané předměty se hlási pod disc.20 a to pak vydává detik jakoby polovičaté odezvy. Třeba nějaká mince přeblikuje na ID od 19 až do 55 (korodované mince) a pokuíd mam zaplou disc.na 20 tak slyším jen ty zvuky nad tuto hodnotu a zvukova odezva je jaksi o ničem (taková polovičatá). To bylo několik postřehů a ted mám pár dotazů : 1 potřebuju objasnit co přesně je to nastavení trashold a jak jej nastavit jak v allmetal tak threetone. 2 je tracking v něčem užitečný v obou zmíměných režimech? 3 jak nastavujete detim v all metal a jak ve zbývajícich režimech?

Nenajde se tu někdo s MR2 s českým manuálem? Případně ho nenaskenoval nebo nenafotil? Díky

treba iba trochu pohľadať pokiaľ rozumiete reči Slovenskej tak návod je tu https://www.detektory-nox.sk/info-makro/
:-D

Super, slovensky to ještě zvládám. Díky

Slovenština je v pohodě. Škoda, že tak pružný není i český prodejce :-(

Ja dostal k MR cesky manual primo od prodejce. Ten slovensky je totozny (pokud rozumite slovensky ) .

Máte někdo na MR2 nějakou větší cívku? Případně jakou a jak se chová?

Osadil jsem začátkem dubna MR2 15" cívkou Mars Goliáš. Hned jsem si ji testnul na mém polygonu. Chová se dobře je stabilní, oproti základní 18,5x29 cm má o 5cm větší dosah. Ani jsem nepocítil že by ztrácela na malé cíle. Na pole, louky super. A hlavně pro toho kdo chodí především válku. Ale do lesa kde je trochu porost už to není. A ani váha není nějak znát. Já chodím radši les takže půjde do světa. Tak to dopadá když tě chce rodina obdarovat a neproběhne konzultace co by jsi potřeboval. 8-)

Dík za zkušenost, ale tenhle koláč to už je na mě asi až moc. Docela mě překvapuje, že neztrácí na malých cílech.

Goliath jsem měl na tejonu a musím potvrdit,na malé cíle neztrácí citlivost,jde hluboko a je hodně odolná,dodává se bez krytu a ani ho nepotřebuje

Ahoj, nemá tady někdo makro racer1 v okolí Třince? Moc děkuji

Ahoj, není tady někdo kdo má makro racer 1 a byl by ochotný mi poslat pár fotek z rozebraného detektoru? :-D Děkuji

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru