Mapy - Národní geoportál INSPIRE

Ahoj všem, náhodou jsem narazil na tento odkaz:

http://geoportal.gov.cz/web/guest/map

A tím se mi splnil sen:) Všechny mnou používané mapy na jednom místě, takže můžu řádit s GIMPem a MapGrabberem, co hrdlo ráčí 8-)

v kategorii Mapy a navigace, založil kremator 13.3.2011 23:05

Super, nebudu už muset skákat z jedné stránky na druhou. ;-)

Super mapa, zrovna jí opět našli na chatu.
Tak jsem jim tam napsal, že jsi byl dřív. :-)

Hele kozajda a nepřipadáš si tady teď jako ten nejchytřejší??????? Mě přijdeš jako pěkný blb. Jsi v secretu chvilku a hned děláš ramena.Si sežral všechny moudra světa. :-/ :-O

Ty zas jedeš SHORTY :-D :-D :-D

Tohle mě nenechá chladným a musím na to reagovat. To se nedá. ;-) :-P

Shorty já tě znám, a tak lecos vydýchám. Pokud by jsi o mě ale napsal že jsem blb, tak bych to tedy moc nevzal. Tvojí reakci vůbec nechápu, nevím co se na tom co napsal kozajda nedá.... :,-(

Tudíž prosím, když už tady někoho kádruješ, vynech ty výrazy převzaté s psychiatrie :,-(

Nešlo o reakci na to co napsal tady,ale v secret chatu. Ale budiž,budu se kát. o:-)

V kleče na hrachu a na předpažených rukou rákosku? :-)

Kaju se lkám,ať už tady neplkám. Rákosku nemám,leda detík. ;-) :-D :-D :-D

Píšu a říkám co si myslím, pokud ti to Shorty vadí, nech se vyšetřit, bo nejseš normální.Já jsem jen poukázal na to, že odkaz na zmiňovanou mapu již tady vyšel před 14 dny a tak nějak jsem se chtěl zastat i Krematora, protože neměl za celou dobu žádnej příspěvek a najednou v chatu to dá někdo jinej a hned je okolo toho živo. Zrovna jako teď tady, když nějaký trdýlko dělá zbytečně bouřku ve sklenici vody.
Mimochodem za nejchytřejšího se nepovažuji, a kolikrát jsem blb, to ani nespočítám. :-)

I ve sklenici vody se dá utopit. ;-)Pozor na to. :-D

Já ten odkaz nenašel tady,ale na jiným webu pro hledače kde se do určitejch diskusí může jen na doporučení od jiného hledače mě osobně to trvalo rok než jsem tam moh.No a tohle jsem tam dneska objevil tak jsem to napsal do secret a tohle všechno se potom seběhlo :,-(.Kozajdo nic ve zlím,ale špatně jsi to umístil kdyby jsi napsal v secret "Tenhle odkaz je ve foru už 14 dní" tak by byl klid a zastávat se Krematora je blbost tady nejde o žádný soutěžení kdo byl první a dal jsem ten odkaz.Navrhuju na vše zapomenout a smazat všechny příspěvky v tomhle vlákně a nechat jen to co napsal Daje 8-)

Souhlas - jsem rád, že si rozumíme. :-D

To je mazec:) Přemýšlel jsem, jestli dát odkaz do chatu, ale tady po 14 dnech nezmizí 8-) Není důležité, kdo ten odkaz našel první, důležité je, aby o něm všichni věděli a mohli mapy používat.

Asi jsem byl moc aktivní, to bude tím, že celej den (už půl roku)ležím v posteli a čtu všechno i staré věci. Nechtěl jsem se nikoho dotknout. Všem se omlouvám. :-)

Mohl by jsi mi,prosím,říct za co se omlouváš?Ty se omlouváš?!

To kozajda a všichni. Už na to kašlete. Je to vyřešený. Kšššc!

:-P :-P :-P :-P

zdravim,,,pomohol by mi nekto,z vas najsť mapy z 2 svetovej vojny,Slovensko,,oblasť Orava
email: mfor@azet.sk

Odkaz na mapy:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/134296-rakousko-uherske-katastralni-mapy-budou-na-internetu/ :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru