MĚLNICKO

Ahojte lidičky,
nenašel by se někdo z oklolí Kralup (Veltrus) kdy nechce chodit sám?? Uvítala bych nějakou ženskou, co se taky bojí chodit sama, jako já. Nebo nějakou partičku dobrejch lidí, co přijmou ještě jednu ženskou do party. Hledám teprve chvíli, takže bych i moc uvítala rady zkušenějších, jak na detík, mám Cibolu, abych zbytečně nepřecházela cíle.
Díky.
Mějte se pěkně a ať vám to pípá. Juzka :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil JUZKA 4.9.2011 14:51

Do Kralup to mám kousek , ale ty sem moc nechodíš .Napiš na mirakoucky@seznam.cz

Ja sem ze Slanyho, to je coby kamaradem dohodil... klidne vyrazim ve vice lidech, auto mam a v terenu travim pomerne hodne casu... wickhem@seznam.cz

Ahoj všem. Dostal jsem detektor k narozeninám ale jsem úplný začátečník. Zatím studuji dějiny a občas zajdu někam na louku. Není tady někdo z okolí Mělníka? Díky Standa.

Můžeme někdy zajít. Jsem z Lužce nad Vltavou. 724307523 Jen SMS.

Jsem z Odolene vody a občas jdzdim okolí mělnická atd tak když někdo bude chtít může semnou vyrazit piste do zpráv ;-) PS:Upozornuju autem nejezdim všude jedu busem a pak po vlastní ose :-)

Čau,seš tu ještě?

Ahoj,mám kámoše v Odolce co hledá,občas za nim jezdim a zahledáme..můžeš se přidat 8-)

Jo to by bylo dobrý proč ne na Odolce je dobře hledání tak dejte vědět kdy vyrazite pridam se ;-)

Zdravím všechny. Začal jsem teď taky s hledáním a dost mne to chytlo, tak kdyby se tu našel někdo z okolí Kralup nad Vltavou, tak budu rád....ve dvou a více lidech je vždycky to hledání veselejší, než chodit sám a nemít se s kým podělit o tu radost při pěkném nálezu :-) Karas
jan.karasek.79@gmail.com ;-)

Ahoj,jsem taky nováček z Mělníka,rád bych s někým zašel.

Ahoj,jsem taky nováček z Mělníka,rád bych s někým zašel.

To jsem ani nevěděl,že je kolem Mělníka tolik hledačů :-Djá jsem z Mlk ;-)

a to k vám jezdim až z MB :-D

Jo tam jsem prožil 4 roky života :,-(před 2 rokama jsem tam byl na otočku,tak jsem si zavzpomínal.A co že jezdíš z Boule až k nám?To tam nemáte pořádný pole? :-D :-D ;-)

to víš že máme:-) ale vy tam máte krásné písečky na kterých se dá chodit pomalu celoročně ;-) a na prochozenou válku to taky od vás není daleko :-D

Ahoj jsem z Kralup nad Vltavou, kdyby se našel někdo, kdo by šel hledat pisnete 773883498.

No sakra,tady je lidi z Odolky i ja :-D no vlastně teď bydlím v Ledcicich ale pořád tam mám rodinu a praci ;-)

Ahoj, já jsem hned vedle tebe, Spomyšl.

Zdar,no pecka,nekam vyrazime ne??

Psal jsem ti, nevim jestli jsi zpravu dostal?
603411075
V sobotu budu na testování na Probošťáku

Ahoj já jsem z odolky ;-) rád se přidám

Žádný problem :-D

Tady Neratovice 8-)

Ahoj do Neratovic, my s mojí jsme taky z Neratovic.. Můžem někdy zahledat. Písni Hanka ;-)

Ahoj neni problem jen to pocasi blbne kdyz tak napis na whats app 604138485

Spomyšl a okolí

Nevim jestli se utrhnu v tejdnu, ale 100pro sobota v 10:00 Probošťák.
603411075
Cinkni

No ja chodim prevazne nedele

Tak dej někdy vědět a nějakou neděli můžeme někam vyrazit do terénu :-D :-)

Ahoj nekdo z Odolene Vody,,jsem zacatecnik a rad bych nejakeho partaka ci partacku co nerad"a chodi sam"a....... :-) :-) :-) :-) :-)

Nazdárek všem. Oživuji Mělnický "klub" a zároveň hledám někoho s kým bych mohl vyrazit. Většinou chodím víkendy, ale i nějáký všední den se najde volno. Bydlím kousek od Mělníka, často jezdím směr Litoměřice- není problém dojet dál +-50km.

Ahoj, ja jsem z Prahy a muzeme se domluvit

Zdravím kolego,co dát někdy hledačku?

Ahoj jsem z Neratovic rád se přidám ale nejsem mobilní na beno prispivam

Čauky jsme taky z Neratovic 2 ženy moc nás to baví mužem někdy zahledat, chodime tak zároveň venčit borderku Bonnie a čistíme přírodu kdyžtak písni. Hanka ;-)

Zdravím, jsem z Mělníka, chodím asi rok příležitostně a taky mě to baví spíš v partě než sólo. Pár detektoristů znám, ale jsou zdaleka, vídáme se párkrát do roka - hodilo by se poznat pár místních...

Ahoj,
Jsem z Mělníka , tak pokud někdy budeš chtít můžeme jít spolu . Já jsme k tomu teda čuchnul před pár dny 😁 ale baví mě to 😁.

Super...:-) Já jsem taky začátečník - ten rok a půl s Eurotekem nepočítám, protože to fakt není detektor, a jinak jsem měl jenom jednou půjčeného Noxe 600. Teprve teď jsem si pořídil Vanquishe 540 a začne to snad být trochu zábava...:-)

Když někdo z Vodolky,tak pisnete

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru