Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Mě trochu zklamala pevnost materiálu, ale je to plast, tak od toho člověk nemůže očekávat pevnost kompozitu 8-)
Stejně jako kolega krt chodím vícekrát týdně a většinou les. Jizerky jsou docela terén, tak i když si dávám pozor, tak se občas něco povede trefit...

Ma niekto skúsenosť s karbónovým teleskopom?
https://www.detecting-innovations.co.uk/TELEKNOX_DetectingInnovations_Telescopic_Stem/p6292256_19741720.aspx

Ahoj,máme 2 na skladě na testování. Mára s Petrem je testovali, ale protože to bylo v době vrcholících příprav na Mistra, tak z toho zatím žádný oficiální výstup není. Vzhledem k tomu, že je Mára již v Brandlíně, napiš prosím do emailu z kontaktů a on se Ti ozve v pondělí po závodech s nějakými poznatky. Já jen vím, že řešil při svojí výšce 198 cm, že by to mohlo být delší, ale to se prý řeší prodlouženou tyčí, jestli jsem to zachytila správně. Díky za pochopení a hezký den. Tacud

Kdopak máte 3D tiskárnu? Tohle by se vyplatilo vytisknout: https://md-hunter.com/coil-ear-repair-ears-taken-off-a-baby-buggy/

na to ti je 3d tisk k nicomu to je z formy. skôr toto co vy na to https://www.detect-ed.com/products/coil-savers-upgrade-washers-for-minelab-equinox?_ke=eyJrbF9lbWFpbCI6ICJmcmVleHh4Nzg5QGdtYWlsLmNvbSIsICJrbF9jb21wYW55X2lkIjogIkg3dmZ0OSJ9

Myslel jsem spíše nástavec na stávající ouška, který bych přilepil k základně. Celkově by to zpevnilo ouška a dalo by se to aplikovat i na další cívky. ;-)

Ahoj,doslechl jsem s že by někdo měl vyrábět nástavec na ouška cívky,aby se zpevnily a nepraskaly.Nemáte někdo kontakt na výrobce nebo prodejce?Díky

Mohli bychm je klidně dělat sami. Dá se to nakreslit, ale smysl mi to nedává.

Ahoj, kdyz prepnu na dvojkovy rezimy tak mi to odladuje na cisla kolem 50, je to dobre?

(Pri odladeni zeme)

Pokud dodržuješ postup odladění země,tak na tom není přeci není nic divnýho.Zkus na jiné lokalitě a bude to zase jinak.

No dodrzuju, ale hazi mi to velky cisla

ano je normální ze ve dvojkových i jinych rezimech hází jinaáčísla než např jednickových, proto je odladěni země pro každý režim separatní, je to dáno trochu jinou váhou na jednotvivé frekvece u ostatních režimů

No dobre, diky za odpovedi

Od 10 mesiaca /2019 ma vyjsť novy firmware pre equi... FE1,FE2 pre lepšie rozlišenie železa. Čo je na tom pravdy nevie niekto? niečo viac?

Tak Elmaro,víš o tom něco?😉

Zdravím, Mára odpoví o víkendu, teď na něj něco vlezlo a já to nejsem :) díky za trpělivost. Tacud

A to je právě ta chyba.Příště to chce větší rychlost :-D ;-)

:-D ano, kdo pozdě chodí, druhému škodí ;-)

Lepší rozlišení železa? Já s ním tedy nemám problém nebo snad nový fw přestane rvát velké kusy železa do barvy? ;-)

Nový update 2.0 je k dispozici ;-)

ja som to hovoril už pred týždnom že bude... hurá na update. :-D

Nový fw mimojiné údajně přidává novou složku nastavení v Iron Biosu. Má už někdo odzkoušeno? Jako "ajťák" takticky vyčkávám než nový fw natáhnu, tak budu vděčný za zkušeností rychlíků. ;-)

Ahoj. Kdyby někoho zajímalo nechám to tady - náhradní držak na cívku, 3D tisk. https://www.thingiverse.com/thing:3654648

Čau, raději někdo najděte za rozumný peníz teleskopickou konstrukci.Držáky a všelijaký udělátka jsou na netu,ale levnější teleskop než je tady v nabídce asi nikde není.

to je pravda az na to ze zamky nemaju radi spinu a su nevhodne do vody... tam sa pretaca aj rucka. :-/ ja pouzivam tento a som max spokojny ziaden problem. https://www.detect-ed.com/products/original-black-equinox-carbon-shaft-set

Zdravím,o tom taky uvažuji,a kolik jsi platil clo,nebo to prošlo bez :-D

neprešlo bez cla + 20% myslim. inak by to tu kludne mohli ponukať na LP ako distributor a oni nechcu

Tak to jo a díky za info. :-D

Na to jsem taky koukal , ale moc me to nedava smysl z třídílné konstrukce je rázem dvoudílná takže tam není vlastně ta uspora místa kuli které se ten teleskop dělal , o cěně +clo+DPH by to vyšlo ještě šíleně draho.

nejde o usporu miesta v tomto pripade ale o najlepsiu konstrukciu v prvom rade do vody. Detektor je ľahký ,mrštný a hlavne pevný ako skala nič nevŕzga nič sa nekýve, nič sa neotáča. Ako som ju kúpil behám s ňou všade a origo konštrukcia stoji v rohu.

Kdyby měl někdo zájem o detektor EQ 800 s poslední aktualizací 2.0.1. a s příslušenstvím co je k němu v krabici - sluchátka,nabíječka,resívr atd., mám jeden k prodeji, jsou k němu i sluchátka do vody v záruce + nerez síto lopatka do vody. Kupováno zde na LP. Pište na mojí obálku s vaším emailovým kontaktem, ozvu se, díky.

Otázka na noxakov. Včera som po dlhšom čase zhodil kryt kvôli čisteniu a všimol som si že uprostred cievky v tej hmote sú dve malinké priehlbiny , vyzerá to ako od výroby ale nie som si istý či to tam naposledy bolo, stroj ale funguje v poriadku len kdesi som čítal že to môžu byť príznak poškodenej cievky. Otázka teda na ostatných máte na cievkach aj vy niečo podobné ?

Eredin, buď klidnej. V zalévací hmotě se někdy nachází tzv. kontrakční důlky, pokud to nebylo zaléváno přetlakem, tam zase bývají licí výstupky. Nečti ptákoviny na fejsbůku, někdo se snaží takový detík lacino koupit a vymýšlí blbosti. Místo hledání nedokonalostí na detektoru raději hledej mince nebo artefakty. ;-)

To som nevedel , vďaka za info . Ja nehľadám nedokonalosti len proste to človeka zaujíma či to je v poriadku, s noxom som inak spokojný :-)

je to od vyroby ma to kazda cievka nox nie je to ziadna vada, a to si si vsimol az teraz? 8-)

Pravdu povedať tak len teraz , noxa mám od začiatku roka a doteraz som si to nevšimol tak som si povedal že keď sa opýtam na LP tak nič nepokazím , je to len môj druhý detik tak sa nehnevajte ak sa pýtam na hlúposti ;-)

v poho nikto nevie vsetko ;-)

Mám dotaz:
EQ 800
přijde mi, že mám zlomené drátky v kabelu v místě konektoru připojení k jednotce. Projevuje se tím, že při doteku v místě matice dochází k prozvukům.
Otázka: dá se reklamovat? Dá se opravit? Pokud ano prosím o radu.

Děkuji :)

Ahoj, podle popisu to těžko přověřím, obecně dost záleží jak máš detektor nastavený (pokud máš vyšponovanou citlivost a dvojkovej program může být detektor detektor citlivý).Nicméně není problém se stím stavit nebo to poslat do Jílového na kontrolu. Equinoxe vozím každý den v kufru tak není problém je vzájemně porovnat.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru