Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

po odpojení bočním tlačítkem na jednotce připojit telefon (ne sluchátka , blbě jsem to napsal )

Když hledám tak hledám a neřeším nějaké připojování mobilu. Někteří by chtěli hledat a ještě čumět do debilního mobilu. :-/ .

Dík , dobrá rada nad zlato , musíš si přečíst víc než poslední koment , pak by ti možná došlo že jsme to chtěli propojit aby jsme do toho mobilu taky nemuseli čumět ;-)

Folwarczan ty nehledaš mobilem ?

https://youtu.be/A8W8RxDy0E8

Pořídil jsem si detektor equinox 600 a mám problém s nastavením,chodím pole a louku a detektor dává neustále signály.Tímto prosím zkušenější majitele o radu s nastavením na tel.605111500.Jsem z okresu Blansko.Děkuji

Zdravím, jake je nastavení? Odladit rušení, odladit zem, stáhnout citlivost... Někdy pomůže přepnout na jedničkový režim. Jak je eqinox momentalne nastavený?

Ahoj , byl ukraden kamion s detektory kdyby někdo kupoval někde na inzerát tak si zkontrolujte výrobní čísla detektory budou na blacklistu a nebudou mít záruku ani žádnou podporu servisu a kupec se může dostat do zbytečné šlamastiky :
https://md-arena.com/ukrali-furu-metalloiskatelej-pokupatelej-budut-otlavlivat-po-serijnomu-spisok-nomerov/

Zdravím pánové,řešil tu někdy někdo délku detektoru? Jde mi o délku tyče detíku. Jsem dost vysoký (198cm) a mám při hledání problém se zády.A věřte že to bolí jako kr..a. Napadlo mě jestli by nebyl někdo schopen vyrobit delší středovou tyč na Equinoxe 600/800. Myslím že by stačilo prodloužit středovou tyč tak max. o 15-20cm a bylo by to nádherné. Kabel má myslím dostatečnou rezervu, takže by to nevadilo. Děkuju moc všem.

hold si ATYP ja mam 185 a mam to ltt (mozno este +5cm max) mam https://www.detect-ed.com/ skus ebay a CMD vyrobca pripadne a Anderson.

Co jsi mi to prosím poslal? Angličtině vůbec nerozumím. děkuju

Ahoj NOXaři :-)
Přešel jsem na 800 ze zera (kde bylo jen bručení železa a pípání barevného) a chci se zeptat na kolik tónů hledáte a proč? A jak se Vám to jde?
Já na 5 tónů.
Díky a mějte se! :-)

50 tone ine by som už ani nechodil. Mam lepšiu predstavu čo je pod cievkou. Ide to výborne :-D

Jak jsem jukl na tvůj profil, tak ty si hotový "Pán prstenů" :-)
Gratulačka, moooc pěkná práce :-)

to ako na môj profil? joo joo goldy padajú pekne stabilne ID. Eq800 sa mi uz 2x zaplatila... :-D

Cau chlapi, neví nekdo co je to za ,,vychytavku,,vedle trojúhelníku na civce? Mam tam jakoby nejakou zaslepku, špunt. K cemu je to dobré?

Mirdo,já tam žádnej špunt nemám :-( ;-)

Možná aby ti nevytekli baterky :-DAle to je asi blbost,že? ;-)Tak nevím ;-)

Miri,třeba tam má schovanej ventilek na dofouknutí😂.

Tak asi nejaka speciální edice civek. Napadla me nejaka silver ci gold uprava. Možná by o tom mohl vědět vic Mara? Detektor je z druhé ruky. Nevypada to na nejaky samo domo tuning :-)

Ahoj přatelé.Chodíte někdo šestipalcovou cívku?Jak je na tom s hloubkovým dosahem oproti základní cívce.Chodím převážně les a šiklo by se něco menšího mezi ten lesní brajgl.Díky za odpovědi ;-)

Zdar a sílu .
Malou cívku používám ve vodě a hloubkový rozdíl nepoznám pod hladinou .
Jinak ve vodě je super - přesná a menší odpor vody.
Na souši jsem měl šestipalcovku jednou v lese a šmejdil jsem všude mezi větévkami ,borůvčím a ostružiním bez většího odporu .

Jachym,díky ;-)

Také díky za info, mám jí na cestě.
A vodu taky otestuji, ale až bude teploučko i v té vodě. ;-) o:-)

Taky jsem teplomil :-D O té šestce uvažuji už delší čas.Asi do ní půjdu ;-)

Vždyť je krásný počasí a už přes měsíc lezu ve vodě když je slunečno.
Neoprenové prsačky a hurá koupačka.

Hloubka je celkem slušná,na droboť to není zas až takový rozdíl. Zkoušeno však pouze air testem přímo v terénu., já prcka a syn základ. Fantastická je přesnost zaměření,separace,ale voser je pokrytí na rovnějších úsecích. Za mně spokojenost. Dokonce jsem ji párkrát hodil i na hledačku, kdy nebyla potřeba,ale zvolil jsem jikvůli váze kyž mně bralo rameno ,ta váha je fantastická ;-)

berret, díky za poznatek ;-)

Nz ;-)

Ahoj, nezkoušel jste někdo nějak víc ty nastavení podle Dereka Mc Lennana? Nejde mě ani tak ani o zvuk a ostatní, to mě přijde, že má + - hodně podobné ve všech nastaveních, ale trochu mě zaujalo to ladění Ground Balance na 0. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti, nebo poznatky k tomu? Díky

Nazdar kolegové,jeden dotázek na EQ 800,protože je to můj první digital je normální že je tak strašně ukecaný? Analog tohle nedělal,ten zazvonil jen když bylo něco pod cívkou,u téhle mašinky je spoustu brblání u každého druhého mávnutí,odladěno a nastaveno mám podle návodu a citlivostí to není. Nějaká rada jak to vyladit aby bral hloubku a zároveň tak nebrblal? Všude jsou videjka jen z nálezů ale žádný od zapnutí a hledání,díky za rady.

Začal bych kabelem od cívky, namotat okolo tyče proti směru hodinových ručiček. Tak 30 cm nad cívkou dát pásek na suchý zip, moc neutahovat aby se v to místě časem nepolámaly kabely a nechat kabelu vůli aby se cívka mohla volně pohybovat a netahalo to za konektor. Pak se to chová klidně v borůvčí, malých doubkách atp..
Program bych za začátku chodil Park1, 2 je více citlivá. Rušení odlaďuji ručně, většinou mi nejlíp vychází 3, přestanou mě rušit kolegové i dráty VN. Zem ladím taky manuálně pumpováním na čistém místě. 50 tón. Rychlost obnovy 3-4, IB bych ze začátku nechal 2 a postupně snižoval. Citlivost ze začátku 20-21 a postupně zvyšovat, většinu času chodím 23.
Důležitá je i rychlost mávání a hlavně si vypnout data na mobilu.

Ahoj mě to dělá 800 ale začal jsem elaborovat s IB dle lokality a zklidnil se .Ať ti to pipa a nezdavej to :-O

Pánové díky za postřehy,určitě ho nepustím k vodě,naučím se s ním,mám ho zatím ani ne týden ale ten dosah a na jaké pidi drobky dosáhne mě udivuje.

Zdar, používám již dva roky.
Narovinu říkám, musíš na to mít nervy. Já občas nemám.....
Jak již zmínil Skrabka, občas vyjede horní díl a protože chodím i na noční akce, je paráda hledat upadlí kroužek na zemi...
Neustále se povolují matice, nutné dotahovat co chvilku.... Dále se uvolnily gumy na maticích, takže pokud potřebuješ utáhnout neustál uvolnující se matici, musíš pořádne stisknout.
Za ty peníze bych si představoval trochu větší parádu. Bohužel musím používat pro skladnost. :-)

Až na to, že se řeší tyč od GoldenMask ;-)

Hodinky nebo holinky, oboje se natahuje...

Ahoj. Mám problém. Dnes dorazil nox800 a zdá se mi,že půjde rovnou z5. Po složení jsem ho připojil k nabíječce. Svítí zelená ledka (měl by být full). Jednotka zapnout nelze. Po připojení k napájení jednotku normálně zapnu a funguje. Odpojím kablík-zdechne. Měl někdo podobnej problém? Jako jestli kvůli současný situaci budu muset něco někam posílat, tak budu vážně HODNĚ nasranej. Na zítra jsem plánoval hledačku a bude asix houňo. :( Je možný, že bych někde něco přehlédl ? (asi ne, bo je to příšerně blbuvzdorný)

Ahoj ,
a máš připojenou cívku ?
Bez cívky se jednotka zapne a hned vypne .

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru