Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Mám.

Update: Problém odhalen, polámaný kablík na akumulátoru. Komunikace se servisem a vzaájemné domluvě bude zítra akumulátor vyměněn. Tak držte palce :P

Neboj to bude v poho a za chvíli budeš běhat s noxem všude kde se dá .

Ahoj. Určitě neděláš nic špatně. Než ho ale pošleš na reklamaci, tak bych vyzkoušel ještě tovární nastavení. Přípoj ho k nabíječce, aby byl schopen startovat a podrž tlačítko pwr déle, asi pět sekund. To je asi poslední možnost. Hodně štěstí.

Nepomohlo, zkoušel jsem. Vypadá to na akumulátor.

Ahoj, tak jsem se dnes stal šťastným majitelem 600, už mě nebude tolik bolet rameno, jako po letech běhání s Quattrem :-D
Do Jílového posílám vřelé díky za rychlost vyřízení objednávky. ;-)

Ahoj, po letech s terrou 305 jsem si udělal radost noxem 600 a mám dohledávačku Nokta makro pointer. Jak ji zapnu a noxe mam pobliz, je to hroznej koncert. Vyřešila by to dohledávačka od Minelabu? Diky Michal

To je divný,já mám nokťáckou dohledávačku a nemám nejmenší problém,noxe neruší. A to ji mám v boční kapse maskáčů stále zaplou...

Měl jsem ohledávačku Minelab Pro Find 35 Noxe 600 nerušila (ještě aby, to by bylo smutné). Teď mám dohledávačku Mars MD a ta je také v pohodě, neruší ;-)

Kup si od Fishera.Na tý si můžeš měnit frekvence.Tyhle srágory od nokty či minelabu za moc nestojí.

Zkus prepnout na jinej kanal (odladit dohledavacku)

Mám Fisher F Pulse - taky se navzájem ruší, ale stačí zapnout nejprve dohledávačku, pak detektor a odladit interference - to je ta první položka v menu nastavení. Pak je to po zbytek hledání bez problémů.

Ahoj,
Co takhle zapnout dohledavačku a odladit noxe zkoušel jsi ?

Mám noxe a profind 35 a v pohodě neruší se navzájem .

Chlapi nemáte někdo tip jak vypnout/resetovat modul WM 08? Včera během hledání se mi krabička najednou odpojila od Noxe a nejde vypnout. Už jsem zkoušel kde co, ale od včerejška leží na stole, svítí pořád modře a nic s ní nehne. Čekám až se vybije abych zkusil znovu zapnout/vypnout, ale je otázka, jestli vůbec wifi běží. Pokud ne, může mi dioda vybíjet baterku klidně pár měsíců a k žádnému zapnutí/vypnutí se nedopracuju :(

Mně to začali dělat sluchátka bezdrátová ,když je zapnu tak nejdou vypnout ale pokud je dám na usb nabíječku tak se automaticky vypnou

Funguje! Díky moc marrcellisko1! To mě nenapadlo. Krabičku jsem vypnul, zapnul a už zase jede. Tak snad to byl jen nějaký ojedinělý zmatek v elektronice. :-/

Dekuju za tipy a rady.. :-) zapnul jsem dohledavacku, odladil noxe a pohoda.

Super.. problem vyresen odladenim noxe az po zapnuti dohledavacky.. diky moc :-)

Ahoj kolegové. V neděli se mi stala taková zajímavost s osmistovkou.Chodil jsem lokalitu stokrát prolezlou mnou,synem a kamarádem.Narazil jsem na signál,který šel na ID8 jedním směrem a druhým do železa na nějakých ID-5.Nastavení bylo all metal,citlivost 22.Pole 2.Rychlost zotavení 2,protože to bylo v lese v lokalitě nezamořené odpadem.Jako vždy říkám zase železo!Nevím proč,ale nějak bez přemýšlení jsem přenastavil rychlost zotavení na 4 a ID všemi směry stabilních 8,tak to tedy vykopu a ejhle stříbrňáček a během chvíle další tři.Je pravda,že v manuálu píšou,že rychlost zotavení má vliv na zemní rušení,ale tohle mě nenapadlo.Teď už si budu na to dávat pozor :-)

Ahoj jak jsi měl nastavený Iron Bias a nebylo u toho stříbrňáku nějaké želízko?

Ahoj.Iron bias 0.Na jak na jedničce,tak na dvojce.A ne,ani u jednoho želízko nebylo.A to jsem kopl čtyři v přímce asi 40 m.

Moje zkušenost je taková, ze sice s vyšší obnovovací rychlostí jde detekor míň do hloubky ale ve finále toho najdeš víc než s nižší obnovovací rychlostí. Není vše jen o hloubce ;-) Nox mi přijde pomalý i na tu nejvyšší obnovovací rychlost proto jsem ho po 2mes.testování pustil dál, no, těch důvodů teda bylo vic...

Ahoj kolegové. Měl bych dotaz na případné atypické nastavení detektoru. Známý má na severu sjezdovku, a samozřejmě teď v létě stop. Nicméně po domluvě s ním bych se rád podíval jen na místo, kde se stála fronta na vlek, jestli tam někomu něco neupadlo, když třeba lovil permici. Není to pláž, lidé zachumlaní, těžko jim něco propadlo, takže nečekám opravdu nic, ale když už tam blízko budu na návštěvě ... A pokud něco, nebude to hluboko, nekopal bych Rakousko-Uhersko, max zašlapané do hlíny a na relativně malé ploše. Jak byste cvičně nastavili dektektor (Equík 800) v takovém případě? Nějak si pohráli s "Pláží" (ale písčité to nebude)? Díky za zamyšlení a nápady ...

Nazdar páni,kdyby měl někdo zájem o Noxe zde prodávám
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/121935078/minelab-equinox-800.php

Minelab Equinox 800 Bluetooth ( ospravedlnuje sa text )
Když sem nekde odpasl origo bluetooth slúchadlá, koupil sem si JBL-ka v akcii a s nadšením sem jel spárovat s Noxem. Pároval sem pároval a kukal manuál od sluchádek a Noxe a pároval a nic sem nespároval. Pak sem projíždel internet a nic sem nenašel jak problém odstránit. Kamarád mi rekl, že má jiná bluetooh slúchadla a tak sme zase párovali a projíždeli manuál internet a nic sme nespárovali. Nepomohl ani reset výrobních nastavení.
Problém sme nakonec vyresili.
Update Noxe na starší verzi Firmwaru skusit spárovat a potom update na najnovejší verzi a pomohlo. JBL-ka nemam Low Latency a Nox ma jít spárovat s čímkoliv.
To len keby, mal niekto podobný problém, lebo na nete som nic nenašel.

Pokud nemají Aptx Low Latency, tak to zpoždění musí být asi dost znát ne? Zkoušel jsem spárovat Bluetooth reprák a v pohodě, používám poslední firmware.

ptám se na to,protože jsem slyšel že to praskání oušek je to slabost equinoxe . Tak pokud to tomu pomůže a zpevní se to,tak proč to tam nedat.

Zdar všem,ona prý vyšla nová aktualizace na Equinoxe. https://www.minelab.com/equinox-software-update-3-0?fbclid=IwAR04NeqFKLSZExEhkyeFYTMMKYiZyo7bN-lSDqYpnMWgV052FqBlttExxwE

jojo pridaná samostatná frekvencia 4khz že vraj pre poklady v Azii. :-D :-D :-D 8-) ;-)

ze vraj nie iba single

Takže je ta nová aktualizace vůbec k něčemu dobrá? Asi to vynalezli proti Korona viru, že jo. 8-)

Čau, měl bych dotaz pro zkušenější uživatele, a to v jakém nastavení chodit v totálním železným bordelu, třeba sudetský smeťáčky, bouračky apod. Stala se mi taková věc, byli jsme s dětmi pod stanem a pro zpestření jsem vzal detík. Aby to děti bavilo, poslal jsem staršího synka, aby na předem domluvený místo schoval dvě stříbra (dvojmarka a kačka FJI) a dva prstýnky. Bylo to u zbytku zídky, mezi plechama. Pak jsem nastoupil s noxem - a nic. Kluk dostal vynadáno, že neví, kam to zakopal, no nakonec jsme mince našli odhrabáním listí, prstýnky jsou tam doteď. Ty mince se vůbec nehlásily, jako by tam nebyly. Zkusil jsem různý režimy, a jedině na beach 2 a gold 2 se detík trochu chytal, ale kdybych nevěděl, že rtam něco je, nevim, jestli bych kopal. Poradíte? Jo rychlost odezvy neměla na reakci žádnej vliv.

Nastaveí do bordelu má jméno malá sonda.Pokud na kombinačky položiš minci můžesš nastavovat detektor jak chceš ale uvidí pouze kombinačky. Jedíný lék jak zlepšit separaci je vyšší rychlost a menší sonda.

Dík za vyčerpávající odpověď

Chci se zeptat, že jdu s Equninoxem 600 a hodí mi to signál 12-15, zkouším točit ze všech stran, signál stále stabilní, tak jdu kopat a zkontroluju díru a signál už tam není, ale hlásí se kus vedle, tak jdu kopat, zase tam nic není signál se hlásí kus vedle, takže vykopu třeba tři díry skoro vedle sebe a v žádné nic není.
Signál jakoby přeskakuje.
Nemám bohužel zatím dohledávačku, tak se pachtím s tou na Equinoxu, což je hrůza, ale i tak
bych měl něco najít.
Když pečlivě ručně prohlížím vykopanou půdu, tak tam nic není.
Dělá to někomu takhle, že to hlásí falešné signály ? Chodím Park 1 a železo vypnuté -9 až -1.

Pravděpodobně hluboký železo.

Jo, to by dávalo smysl. Díky.

Myš v brnění ;-)

Toto vypadá na to hluboké železo,jak píše Gm4pro, dělají to železné kruhy a nebo velké masivní kusy. V multitonu je to celkem dobře k pozání po zvuku,ale nekopat to bych si nelajznul. Jinak id 12až15 není žádná droboť a dohledávačka je výborná,bez ní bych už nechodil. Za mně nejlépe chodit v otevřeném železe a to mám hodně ztlumené jen abych ho vnímal,že tam je

Asi jsem hledal s nějakým jiným Eq600, páčko na id 12 až 15 jsem kopal většinu gold prstenů, jestli si dobře vzpomínám o:-) :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru