Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

pawcz- zastavit se můžeš ,sondu vezmi sebou, jen prosím třeba den dopředu zavolat.Coilteky tu na vyzkoušení máme ale mě přijde nejlepší buď ta nejmenší nebo ta největší.- ta 14*9 je asi nejpodobnější parametrově základní sondě.

Jenom , dávno před lety, mi blbka podobně cívka a v ní zespodu malinká prasklinka.
Po vysušení zakapl lakem a chvíli ještě sloužila.

Tak jaro v plném proudu a já celý nedočkavý,jak to asi vypadá s novou aktualizací na noxíka?? Je nějaká nová informace??? a co nový shaft,jak jste pokročili ???? :-) :-)

Není zapotřebí prodávat Moxe, železo a zlato,Nox to umí stejně dobře jako Deus II, 8-)

Zdravím dnešní separační test železo Au prstýnek vyšel líp pro detektor Simlex než Nox 600,Simlex dává lepší odezvu nežli Nox, cenový rozdíl mezi detektory 10000 Kč,Simplex je zapotřebí prostě nastavit do režimu Chulkas, Simplex není detektor zapni a jdi, je zapotřebí ho nastavit k obrazu svému,aď to pípa 8-)

Nastavit do režimu Chulkas? Co to znamená?

Simplex je na nastavení jednoduchý - pár položek v menu, 4 režimy, citlivost a odpumpovat zem-To je všechno .Krom toho název simplex je od slova simple......

Chulkas je prostě chulkas,v tomhle nastavení je prostě jedička 8-)

To je skoro jako když tě vezme někdo rýčkem po kulkách. Ten mód ve kterém jsi se potom jmenuje kulkas :-D
Hledal sem v návodu a takový režim tam není.

Zdravím, pořídil jsem si noxe 600 a nefunguje mi tlačítko podsvícení displeje. Je chyba v detektoru nebo bych si měl stáhnout nejnovější update?

Tohle by měl řešit update....

tak aktualizací to bohužel nebylo, budu muset do Jílového až bude čas

Dobrý den všem. Chtěl bych se zeptat, zda někdo řešil tlačítko pro zapnutí a vypnutí.. Kolikrát musím vícekrát mačkat, držet, prostě nejde zapnout na poprvé a vypnout to samé. Děkuji za odpověďi a ať se daří.

Bohužel, tenhle prvek dostává nejvíc zabrat. Proto to chce od začátku velmi z lehka....

Tlačítko se musí při zapínání chvilku podržet- když ho zmačkneš rychle tak to nenaběhně. Popř. se s tím klidně zastav, toto nejsem schopný posoudit podle popisu.

Jedná se o zcela nový detektor... Už poprvé nešel zapnout. Trochu mě mrzí, že nová věc nefunguje jak by měla. ☹️

Někde jsem zahlédl že by měla vyjít aktualizace 4.0 na Noxe na jaře. Ale už je léto. Věděl by někdo kdy bude??? :-O

Je to tak...slibovali Jaro...a nic.

Jak je to se zárukou u NOX 600, když jsem druhý majitel? Zde na foru jsem našel, že první majitel má záruku 3 roky. Díky

údajně na druhého majitele se záruka nevztahuje, ale ověř si to.

Pánové, na základní cívce mi praskl zámek k vodící tyči. Kde se dá sehnat to zesílený futro z 3D tiskárny? Tady na eshopu jsem to nějak nedohledal. Naštěstí mám ještě hloubkovou cívku, ale stejně to potřebuju fofrem pořešit ;-)

Zavolej P. Zuklínovi do servisu, v e-shopu to sice oficiálně v nabídce není, ale koupit se dá... :-)

Ahoj všem potřeboval bych radu ohledně equinoxe 600 jesli dokáže odladit čedič. Díky za odpověď.

nejlépe by ti asi odpověděl někdo ze severu, ale obecně hodně záleží v jaké intenzitě.
Každopádně rozhodně nehledat na 2kové režimy.

Ahoj. Mam Nox 600 a už sa mi párkrát stalo,že sa mi detektor nabíjal neprimerane dlho cca aj 10 hodín. Stalo sa to už niekomu? Má s tým niekto skúsenosť? Detektor má tak rok, takže batéria by mala byť ok.

Ahoj,dneska je docela hezky v tom dešťovém marastu,tak jsem s klukem byl zahledat na dvě hoďky na louce(poli).Dost to čvachtalo a hlína občas bláto,tráva mokrá,ale dalo se.Nox měl ale dost prozvuků ikdyž jsem ladil a snižoval citlivost a tak mě napadlo jej poprvé co jej mám dát do programu Pláž1.Detík se jakž takž zklidnil a i nějaké ty nálezy byly.Máte s tímto programem nějaké zkušenosti i vnašich podmínkách,nebo je určen převážně k moři? Někde sem zahlédl že někdo psal že v něm normálně chodí nejraději z těch 4 programů.Jinak já chodím převážně Park1 na polích i v lese.

Ahoj, mě se líbí, cena noxe 600 tu klesla o 1500 kč a všude jinde ceny jdou pěkně nahoru a nemyslím ohledně ted detektorů ikdyž na jaře se tu strašilo, že detektory zde půjdou nahoru. :-D

taky na to koukám 8-) a možná překlep,nikde zmínka o podstatné slevě a ještě bezdrát sluchátka ,že bych si udělal vánoce už v listopadu :-P

Já jsem si udělal radost už v lednu :-D A mohu doporučit ikdyž Vanquish se mi držel mnohem lépe. Ale jo je to divný, vždy když je tu nějaká akce tak se hned propaguje a ted najednou nic. o:-) A nebo jak píšeš že to je chyba a že místo ceny nahoru dali dolů :-D No každopádně si myslím, pokud někdo uvažuje o noxe 600 tak levnější už asi nebude :-D

Prodám Equinox 600 s origo 11" a 10×5 coiltek cívkou. Sluchátka ML 80. Koupeno 2/2021 tedy v záruce. P.C. 29000kč. Nyni 19000. Hezký večer.

Ahojte. Aj ja predám Equinox 600. Tiež mám 11 a 10x5 cievku, slúchadlá. Kúpené 21.8.2021. Ale mám teleskopickú karbonovú tyč a aj originál nepoužitú. Málo používaný. U nás vám môžme len závidieť, že si v kľude chodíte... 15000 / 630€. Je v záruke ;-)

Zdravím, nemá někdo zkušenost s bezdrátovýma sluchátkama přes lícní kosti? Zajímalo by mě jestli se spárují s noxem600.. bluetooth 5.3? Díky

Ahoj,potřeboval bych jen poradit...koupil sem dnes v Lidlu Nabíječku do auta Tronic IN-CAR CHARGER ,e to do zapalovače a se třema různými koncovkami.Kdo tomu rozumíte,dá se s tím nabíjet v autě Nox?

Peponátore - jestli jedna z těch tří koncovek je USB, tak můžeš v autě nabíjet. Pokud tam nemáš USB (což bych se divil....), tak to lze řešit nějakým adaptérem USB/slot nabíječky. Taky v autě nabíjím Noxe, jen to trvá déle, záleží na tom, jak je výkonná nabíječka ;-)

Je to nabíječka Tronic a výstup USB má :) Výstupní napětí je 5 V/4,8 A (24W) Max takže by to snad nemělo EQ ublížit :-)

Ahoj, potřebuji poradit s výběrem jiných sluchátek pro eguinoxe. V těch stávajících se mi odpaří uši. Nemáte nějaký tip? Nejlépe styl co má deus. Dik

Díky moc. Už jsem objednal (Creative SoundBlaster Jam V2). Prej super, tak uvidíme.

Ty nepotřebuješ, jsou to bezdráty. Ty už tam máš bezdrátovou krabičku WM08, tu si dáš někam do kapsy a do ní si strčíš nějaká pořádní drátová sluchátka. vybírej kvalitní reproduktory, což znamená vyšší impedanci. Doporučuji třeba právě ty Koss Porta Pro, které tedy s Minelabem chodí hezky. Ostatně Minelab s Koosem spolupracuje roky :)

Absolutně nejlepší... mám s V540 a šlapou jak z praku. Za ty peníze pecka. Nula zpoždění.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru