Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Ale je fakt , že mi noc bez jakéhokoliv ladění a nastavení našel v bordelu dvě malý kolečka , který nokta neviděla ani s malinkou cívkou 8-)

Když jsme vděl co teď kluci tahají v tom Gold režimu. Především všechny ty řetízky, je to maso :)

Už se nemuzu dočkat prvního hledání 8-) ;-)

A včera co ?? to jsi s ním spal ?? :-)

Včera sem ji nechal na svém místě . Není čas . Makám na baráku a ještě řeším nesmysly kolem svatby , navíc třídní schůzky včera , tož sem byl rád , že sem jej jen potěžkal a pohladil . Prituknout si zatím nechtěl 8-) :-D ;-)

Svatba? :-)

Neboj , Joeblack je už okróžkované , vdává nejstarší cérku :-D :-D

Dcera Stratila rozum a chce se vdávat v sobotu o:-) :,-( :-D ;-)

Znáš to, vem ji sebou na nějaký sraz a za láhev rumu ji to vymluvíme :-)

Vzal bych klidně celé demižon , ale obávám se že už je pozdě o:-) :-D ;-)

Na tu flašku není nikdy pozdě :)

Na flašku určitě ne o:-) :-D
Při první příležitosti ji samozřejmě vemu sebou ;-)
Tu flašku :-D :-D

Nevím zda jedete na Brandlín. Pokud ano, tak to vezmi :) Tahle letošní jarní akce bude stát za to :)

Bohužel jaro mám totálně v háji už . Rozděláváme střechu na baráku a odjet si na akci , by mi neprošlo :,-(
Vidím to nejdřív tak na mistra , i když o prázdninách bych už teoreticky mohl být z nejhoršího venku 8-) ;-)

Joe, jsem na to skoro stejně. Barák rozestavěný, dcera se chystá vdávat . Ještě že mám louku a lesy přímo naproti budoucímu domu, jezdím tam s detíkem :-D :-D :-D

Ty se máš . Já mám kolem samý louky a lesy , ale abych se na ně dostal musím objet celou dědinu 8-) ;-)

To se fakt mám, budu to mít na louku asi 5 vteřin :-P a do lesa 2 minuty :-P . Baba mě přerazí jako hada až bude delší dobu koukat na hromadu hlíny ze základů a já budu naproti pípat :-D :-D :-D Záhonky počkají, poklady nikoliv :-D :-D

Já bych už nevydržel ani s malou , když sem ji nastínil podkrovní pokojíček a není hotovej už týden před tím nápadem :-D :-D ;-)

Machu,víš pořád se mi něco nelíbí a když to tady čtu tak ani nevim proč ,barák mám postavenej,holku vdanou a pole a lesy pět minut ode mě...já fakt nevim proč sem furt nasranej :-D :-D :-D :-D :-P

ramirezi, tak si ještě jednou přečti jak s Joem stráááášně ,,trpíme,, a staneš se více šťastným o:-) :-D :-D :-D :-D ;-)

jo pomohlo to ,je mi líp :-D :-D :-D

Tak to je dobře, vlastně jsi teď naprosto spokojeným člověkem kterému nic nechybí ;-) :-D Tak to ti zítra nebo později něco parádního skočí pod cívku když budeš chodit hledat s takovou aurou 8-)

Mě pořád něco chybí... :-) :-) ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-P

Jo a ta rádiovka ti sluší :-D :-D :-D :-P

Dárek od dcerky Mariangeli a ženy Píny :-D :-D :-D

Jo znám je obě holky ušatý je s nima prdel :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

plesk o:-) :-D :-D :-D

Musíš nato jako Menšík zapřáhnout zetáka dceru a celou rodinu až bude hotovo tak svatba :-D :-D

pozdě , ale makat můžou i po svatbě , dík za nápovědu ;-) :-D :-D :-D

Louky a lesy? Tak to bude dobrá partie, mám dva volný kluky :-)

Jo tak jeden si bude muset ještě deset let počkat na nejmladší a druhej až se ta nejstarší současného nabaži o:-) o:-) :-D

V klidu, jeden 12, druhý 8 let :)

Jo tak to je v poho , ta malá bude mít taky teprv jedenáct o:-) :-D :-D
Ale domluvit svatbu u flašky mužem i tak jak za feudálů o:-) :-D :-D ;-)
Oni to taky furt měnili potom podle větru 8-) ;-) :-D

Přesně tak, ty dáš les, já mlejn a maldým bude dobře :)

Jo mlejnu a hamrů tu bylo dost 8-) :-)

Jo, to patří k sobě :) A když je k tomu vlastní dřevo... :)

Dřeva je teď víc než dost o:-) ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru