Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Odladoval jsem to ručně i automaticky. Nezklidnil se na více lokalitach HUČÍ a HUČÍ a hází jenom falešné signály a na drobně zlaté předměty na rozdíl od 7khz TEKNETICSU EUROTEK PRO za 9 litrů nereaguje. Kolega kterému jsem ho prodal se tím náramně pobavil.Nevím, jsem totálně z toho rOzhozený a myslím že mám na delší dobu po náladě. Měl jsem už více detektorů ale mohu říci že je to nejhorší krám který jsem měl. Zlatý GARRET 1500 před 15 léty taky nebral drobot ale na rozdíl od tohoto byl daleko klidnější.Každopádně LETÍ Z DOMU.Vřele všem doporučuji ! A at mne tady klidne smáznou . :-( :-( :-( :-P

Mně se odladit skvěle, to nebude detektorem

Za kolik ho chceš poslat?

Co bych za to dal kdyby mi hučel a hučel :-D :-D :-D :-P

Co si nastavíš to máš , Já ho zatím jen lehce prubnul a naopak spokojenost s jednoduchostí a variabilitou nastavení :-P ;-)
Pusť si video, jak ho nastavit a hledej , kde děláš chybu 8-)

A nebude to vadný kus i to se muže stát nejen nastavením pokud to třeba nastavis podle Elmary a nepůjde do klidu tak bych reklamoval ono se jich prodalo tisice pochybuji ze by bylo vse 100%to nezaručuje ani minelab :-P


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru