Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Zdravím pánové,mohly by jste mi prosím poradit jak nastavit detektor abych pořád nekopal jenom bordel.Když jdu hledat postupuju podle návodu,vydiskriminuju železo od -4do -9 a jdu hledat.Najednou to pískne a čísla skáčou od 15 do 17 a někdy i výše.Má cenu to kopat?Mám na tom místě víc míst která mi píšou stejná ID.Některá jsem kopnul a byl to jednou kus drátu a podruhé zmačkaný hliník a potřetí to byla nábojnice.Už jsem z toho jelen a nevím jestli ty IDčka kopat či nekopat.Děkuju za pomoc.

:-D :-D a cos čekal? Poklad?

Nechápu tvojí odpověd

Nepobírám na co se vůbec ptáš
Hledání je o kopání. Kdo nekope,nemá nálezy. To Ti prodejce neřekl? Že na jednu ag minci potřebuješ aspoň sto kopanců bordelu? A to budeš mít ještě kliku když to bude jen sto :-D

Ptal jsem se na to jestli má cenu kopat ID 15-17.Děkuju

Jasně že kopat
Není zač

Mach1
19. dubna 17:41
Soldat střední škola
Milane, to neděláš dobře že pod 15 nedáváš kopanec :-) , kopej vše od 2 výše ;-) .Pod 15 už jsem měl hezké artefakty, knoflíky a menší kolečka ;-)
Nejhezčí signál mají víčka od zavařenin, sakra

Děkuju moc budu kopat aspoň budu mít trošku pohybu na zdravém vzduchu.)))

Jo vo tom to prej je ;-) :-D :-D

Jenom je mi divné že jsem našel velký plochý kámen cca 15 cm silný a když přes něj přejedu cívkou detíku tak hlásí ID 15-17.A hned vedle je další plochý kámen,tak mi to připadá jako stará dlážděná cesta a asi někdo pod jeden kámen něco schoval )))

Ahoj já byl na lokalitě, kde jsem kopal plno hřebíků, kdy nejmenší ID bylo 15 a největší ID 29 a to jsem měl železo na -9, ale stále se učím jak rozeznat železo jelikož mám detektor 14 dní a tak kopu všechno :-/

To jsme na tom stejně,taky se učím a je to každou vycházkou lepší.)))


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru