Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Přátelé, používám dohledávačku PRO-FIND 35 od Minelabu a přestože se chlubí technologií DIF, která by měla minimalizovat zarušení detektoru, tak mi mou M6 docela obstojně ruší i když se snažím mít při dohledávání sondu daleko od výkopu.
Chtěl jsem se Vás zeptat, máte s noxem 600 a 800 podobný problém, nebo to tam s touto dohledávačkou funguje výrazně lépe?

Nemáme, a vzhledem ke stáří detektoru.... kdo ví jak na tom je ta M6. Plus bohužel si myslím, že s takto starým detektorem určitě dohledávačku nikdo netestoval. Každopádně s toho co jde dnes v prodeji, tedy alespoň s toho co prodáváme na LP se 35 a 15 neruší z ničím.

Díky, myslel jsem si, že je to tím, že tehdy nikdo nic podobného nepoužíval. Každopádně, pro mě je jen otázka času výměna za noxe, tak to nebudu řešit vůbec.

To pro tebe to bude neskutečný skok :-)

O tom vůbec nepochybuji a těším se. Sice jsem chtěl ještě počkat na uvedení Vanquish, ale říkám si, že pokud rozpočet vyjde na noxe, tak není důvod čekat na jeho ořezanou verzi. ;-)

Nevím co bych napsal.. :-) :-) :-)

Snad jen palec nahoru, že nedělám chybu 8-)

Tak to platé na 100% já jenom nemohl veřejně komentovat Vanquishe ;-)

Jasně, úplně rozumím :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru