Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

založil Elmara 20.3.2018 12:28

Ahoj ve spolek. Jedna otazecka na noxaku. Ked chodite zem u EQ 800 v trackingu tak sa menia ciselne hodnoty, alebo je tam ta hodnota ako pri zapnuti trackingu ?
Priklad, bol som na poli kde som si odladil poloautomatem, a hadzalo to vysoke cislo az 65 , tak som zapol tracking a priebezne som kontroloval hodnoty, a za asi pol hodinu sa cislo nezmenilo. Puda je premenliva piesok a hlina. Dakujem

menia sa a dost casto vidim to v morskej vode reguluje to celkom rychlo. moj nazor ze automat na pole moc nepatri...

Mne sa tam tie cisla nemenili, jak je to mozne ? Rozumiem tomu spravne ze je automat zapnuty ked na displeji svieti sinusovka ? Elmara pisal v diskusii ze ked sa v rucnem alebo poloautomate odladi nad hodnotu 50 tak ze je lepsi zapnut automat. Ze je to stabilnejsie a a ide to hlbsie.

Možná, že si měl jen "štěstí" na stejně mineralizovanou půdu na obou místech. Já si ladím v případě vysoké mineralizace noxe častěji. Pole jsou plná odpadu a někdy chytáš zbytečně právě ten. Zkus příště poloautomaticky odladit o kus dál znovu.

na pole podla mna len poloautomat. a zvolit rezim 1 alebo 2 tam kde ukazuje GB menej

Ono je niekedy problem najist ciste miesto na odladenie, pole je strasne zasrane bordelem, na jedno machnuti cca 5 signalu. Tak je mozne ze sa v poloautomate odladuje nad bordelem ??? Samozrejme sa snazim najist ciste miesto v all metalu ale jeto tosa problem. Puda sa tam rychlo meni, z piesku na hlinu a medzi tym aj mix pisku a hliny. Ale su tam male ag tak to stoji za tu namahu :-D

Ahoj,pomáhá ubrat citlivost,odladit zem a potom přidat zase na citlivosti.Ale nepřehnat to,protože potom detektor při hodně zaneplešeným poli cvrdliká jako blázen a hledačka se stává nezábavnou ;-) :-)

Dik, rano razim do toho isteho terenu tak budem zase experimentovat. Mozno skusim este rezim Park1 ale mam obavu ze budem prechadzat male Ag kde ich je docela dost, ale budu maskovane obrovskym mnozstvom zeleza. Tak som zvedavy akona to dopadne. Dik a zdar

Kamarád chodí pořád na 1 pole i les a tahá stříbrnou droboť o sto šest,až mě stím se.e. ;-)

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky