Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

O víkendu se mi stala taková nemilá věc. Trefil jsem pařízek a nalomil si jednu z těch dvou pacek na horním krytu sondy, co je drží sondu připevněnou k tyči. Nebyla to ani žádná velká rána, tak mě překvapilo, jak křehký ten plast je. Je možné někde získat celý ten horní kryt? Zatím jsem si to slepil, ale je otázka času, kdy při své šikovnosti trefím strom... 8-)

Minelab,no,nic divného.

Minelab - nic divného? Měl jsem terrku 305 dva roky a nic. Noxe mám rok a půl a nic. Okolo mně ho má tak 7 lidí a nic. Ono to asi nebude tou značkou, že jo...

Ahoj, ono by to asi chtělo trochu větší vzorek lidí. Když se na to podívám blíž, tak cívku drží dvě plastové packy, každá o šířce dvou milimetrů. To není moc. Jistě je v tom kus "šikovnosti", ale určitě by se to dalo navrhnout líp, bytelněji ;-)

Zdar mě zase praskla 2× opěrka. Jj je to jen plast bohužel. Nesmí se to moc utahovat. Ani ta cívka. Pak to má vůli a drží to. :-P

Hele omlátil jsem to takhle o dost věcí. Občas se to prostě podařilo většinou v lesním terénu. A kolikrát to byla i docela rána.. a ejhle...nic :-D

Oválná cívka se mi prakticky rozpadla. 2x jsem opravoval ouška a pak se rozlepila po obvodě a musel jsem to i s krytem slepit dohromady. U kulaté ruplo jedno ouško.

Kolegovi se teď stalo uplně to samý. Myslel jsem, že je to bolest v řiti jen x-terr.

Dnes se mě stalo totéž, na rovném, podmítnutém poli, bez narážení do hrud... Jsem celkem nasraný, je to ta "velká" cívka, investoval jsem do ní 7 tisíc a vydržela něco málo přes půl roku. Každopádně to budu posílat jako reklamaci :-(


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru