Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

založil Elmara 20.3.2018 12:28

Zdravím , tak včera mi došel Equinox 600 , v terénu jsem s ním ještě nebyl , zatím jsem to zkoušel jen doma ( i tričko :-D ) s hodně sníženou citlivostí , myslím že nebudu mít problém s nastavením Je to několikátý Minelab který mám , na nastavení je asi jednodušší jak Etrak nebo Explorer , uvidím venku jak se bude chovat , Mám z toho trochu strach , přečetl jsem za dva dny celou tuhle diskuzi o equinoxecha dost lidí si stěžuje na prozvuky a že jim to hodně vyhrává , to ale dělal i Etrak když ho někdo neuměl nastavit . Zajímalo by mě ale jak jsou na tom ty programy , jak každý píše že dvojky jsou citlivější než jedničky , to je ale myšleno v defaultním nastavení nebo detektor je ještě někde nějak jinak seřízený s čím uživatel nemůže hejbat ? Uvedu příklad , v defaultním nastavení je to jasné , tam je to nastavené aby ty dvojky byly citlivější , ale když si třeba program pole 1 i 2 nastavím na stejné hodnoty tak už budou stené nebo ta dvojka bude pořád citlivější ? díky

Tohle by me presne zajimalo take, ale zatim ti na to nikdo neodpovedel, co? Zda kdyz upravim rezim 1 a 2 na stejne hodnoty, zda budou fungovat uplne stejne. A nebo maji interne definovany nejaky jiny algoritmus vyhodnoceni. Predem dekuji jaccobovi za odpoved :)

Jo , zatím nikdo nereagoval .

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky