Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

založil Elmara 20.3.2018 12:28

Ahoj NOXaři :-)
Přešel jsem na 800 ze zera (kde bylo jen bručení železa a pípání barevného) a chci se zeptat na kolik tónů hledáte a proč? A jak se Vám to jde?
Já na 5 tónů.
Díky a mějte se! :-)

50 tone ine by som už ani nechodil. Mam lepšiu predstavu čo je pod cievkou. Ide to výborne :-D

no jak pise kolegaček freexx...asi ten multiton...mas to nacpany v ušich z toho Zera....napred usi,potom cisilka....u digitalu to tak funguje...nemusis furt cumet na displej... 8-) 8-) 8-)

To já čumím hned na čísílka protože zerák je neměl :-)
Je to opravdu rozdíl si zvyknout, ale zvyk je železná košile...hned jak se dostanu do terénu, tak si udělám rychlý polygon...
Moje naivní představa byla: jakmile mi zasvítí čísílko tak na 99% budu vědět co za matroš tam je, ale chyba lávky...
Byl jsem s noxem venku cca 15x, ale 50-ti tón byl pro mě hodně zmatečný...ale kolečka a nejen je jsem našel :-)

nekdy staci,že je ten cil trosku natocenej a cisilka jsou kousek jinde...osobne chodim napred na ucho,a az to cinkne,tak to prepipnu do krize a cumim na cisilka...napis Zeronicovi,to je velkej mag přes 800...laborujeme s nastavenim jak na 800 tak na Deusu spolecne...je to tak 1:1.... 8-) 8-) 8-)

To bylo přesně to mezi čím jsem se rozhodoval Deus nebo Nox :-) Hodiny recenzí a videí na jůtůbu...
Po proškrtání všech pro a proti mi zbyly jen dva parametry mezi kterýma jsem se rozhodoval...Nižší hmotnost Deuse x Mulifrekvence Noxe...
A vítejte v klubu :-)

JJ zkusím mu napsat :-) díky

ano toto jsou ty posledni dva parametry.... 8-) 8-) 8-)

nebo napis Milošovi,ma tady nick ,,jitrnice,, ten s nama chodil celej den a rozhodoval se stejne jako ty,ten ti asi poradi taky pro co se rozhodnout...ja osobne kdybych nemel Deusa,tak beru 800 a Zeroniko kdyby nemel 800 tak bere Deusa...a ted..babo rad... 8-) 8-) 8-)

hele hele XP ...DEUS... ma financné problémy im hrozí krach nestíhajú platiť pôžičky. Hold predaju nejdú tak ako by si predstavovali... :-O

Jak píšeš Maři.Hlavně chodit,chodit,chodit neboť prace dělá mistry ;-)

No práce taky,ale myslel jsem praxe. :-D :-D :-D

to je dost ze se tady taky ukazes,furt jenom makas a makas a poklady co?? :-P :-P :-P

Maři,ty kjávo dneska dva stříbrný během dvaceti minut a pak klasika,hov...kulový :-D

hezkyyyyyy,ja jenom tada za barakem...na policku a...,,lotrando,,1761 ale..ražba ,,P,, to jsem jeste nevidel... :-/ :-/ :-/

Jak jsem jukl na tvůj profil, tak ty si hotový "Pán prstenů" :-)
Gratulačka, moooc pěkná práce :-)

to ako na môj profil? joo joo goldy padajú pekne stabilne ID. Eq800 sa mi uz 2x zaplatila... :-D

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky