Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Čau, měl bych dotaz pro zkušenější uživatele, a to v jakém nastavení chodit v totálním železným bordelu, třeba sudetský smeťáčky, bouračky apod. Stala se mi taková věc, byli jsme s dětmi pod stanem a pro zpestření jsem vzal detík. Aby to děti bavilo, poslal jsem staršího synka, aby na předem domluvený místo schoval dvě stříbra (dvojmarka a kačka FJI) a dva prstýnky. Bylo to u zbytku zídky, mezi plechama. Pak jsem nastoupil s noxem - a nic. Kluk dostal vynadáno, že neví, kam to zakopal, no nakonec jsme mince našli odhrabáním listí, prstýnky jsou tam doteď. Ty mince se vůbec nehlásily, jako by tam nebyly. Zkusil jsem různý režimy, a jedině na beach 2 a gold 2 se detík trochu chytal, ale kdybych nevěděl, že rtam něco je, nevim, jestli bych kopal. Poradíte? Jo rychlost odezvy neměla na reakci žádnej vliv.

Nastaveí do bordelu má jméno malá sonda.Pokud na kombinačky položiš minci můžesš nastavovat detektor jak chceš ale uvidí pouze kombinačky. Jedíný lék jak zlepšit separaci je vyšší rychlost a menší sonda.

Dík za vyčerpávající odpověď


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru