Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Neskutečnou cenu za jeden mikrospínač co odešel...No vodotěsný ho opravdu nepotřebuji,ale pokud se to přilepí nějakým kvalitním hybridnim Loctitem,tak se tam vlhkost nemá šanci dostat.Ale to je věc názoru.Dalo mi docela práci našetřit těch 17 litrů a po dvou a půl letech mám do toho narvat dalších 7 litrů?To se radši vrátím k GM ku..Tohle je můj názor


Jak to, že se na to ještě nevztahuje záruka? Měl jsem za to, že je 3 roky, pokud jsi první majitel.

Raději to sem napíšu znovu, jelikož se zdá, že to možná neby tak úplně dotaz na servis.

1. Ano, první majitel má 3 roky záruku
2. Pokud je oprava pozáruční (jsou zde již první 3 leté detektory) jsou dvě možnosti. Buď si uživatel za uvedenou velice zvýhodněnou cenu nechá jednotku vyměnit (záruka je tam pak dva roky) a nebo ji opravíme. V případě opravy, ale nejde garantovat vodotěsnost, jelikož se plast pak nevaří, ale lepí.
4. Padla tady výměna baterie, ta je v rukojeti a myslím že šikovný technik ji vymění do 2 minut ;-)

Dobře, takže pokud bych tuto závadu reklamoval, jako první majitel do 3 let od zakoupení, tak mi bude bezplatně jednotka vyměněná, je to tak ?

Samozřejme že ano. Tam se nic opravovat ani nesmí. Zákazník má právo na výměnu.

Moc děkuji za odpověď. Já jsem byl přesvědčený, že to tak je, a proto jsem nechápal, proč to ten kolega neřeší v rámci reklamace :-)
Kupoval jsem detektory i u jiných prodejců, dobrých značek detektorů je víc, než se prodává zde. Musím ale s naprostou upřímností potvrdit z vlastní zkušenosti, že jsem se nikde nesetkal s tak velkorysým a otevřeným řešením reklamace, jako zde a taktéž právě zdejší servis je naprosto špičkový a opravdu velmi vstřícný a rychlý. A to je právě ta obrovská přidána hodnota tohoto prodejce. :-)

To clansman: díky za pochvalu :)

Tedy první majitel má záruku 3 roky i na baterii?

Ano. Ale jako u všech baterií, je to na funkčnost ne na kapacitu. ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru