Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Ahoj.
Jsem hobby hledač, ale chodim už léta..ani nevim jak dlouho, 10 let to bude. Začinal jsem s fišerem. Pak Cortez. Pak Etrac..nyní eq800.
S nastavením nijak nelaboruju.
Chodím les 1s citlivosti naplno. Hubený zlatý řetízek nevidí stejně jako ho neviděl Etrac.
Ani jsem nikdy nenašel nic zlatého.
A že by me to žíly trhalo to ne.
Nevím co dělám špatně, možná že jen ještě nepřisel můj čas. )))
Ale co sem chtěl napsat..od pohledu mě deus přijde technologicky o hodně níž oproti eq. Pripominá mě zmodernizovaneho corteze.
Neměnil bych.
Jo a nezapomeňte. Kopat se má všechno! ;-) :-)

Tak v lese těch zlatých řetízků se moc nenachází, to je fakt ;-)

Karlos2, equik vidi i gramove retizky (sam jich mam nekolik)musis ale vedet jak na to,napr tady je to videt ve videu (a to to neni zadny extra nastaveni,napr v goldu by to slo jeste lepe -btw je to nastaveni na plaze na poli se z toho zblaznis z duvodu zbytecne vysoke citlivosti na drobot a na kazdou ranu z brokovnice tam mas cca 30 miniatunich brocku ktery ten detektor bude brat https://m.youtube.com/watch?v=qP6Zi71OGKs&t=5s

Tady jde na tom videu krásně vidět, jak to ty řetízky bere a ID je + 1. No a to je ten problém, že mi to ta struska maskovala a borec vedle s Deusem na té štěrkovně pár zlatých řetízků měl a já nic. Prsten zlatý nebo velkou náušnici, to je v poho, ale většinou se trhají ty zlaté řetízky, aspoň tak nějak předpokládám.

do lesa bys měl mít pole1

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky