Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Stává se mně taky,když vice klepnu o překážku. Občas mrknu zda sviti displej ,když nemam dlouho signál. Pak to udělá když jsou slabe baterie.Už jsem si na tento zlozvyk zvyk. :-D

Po té aktualizaci to zapipne a vypne když jsou slabé baterie je jako dřív bez upozornění to sem běhal naprázdno než sem si říkal že by ani železo nepiplo a vida detik vypnutý tak teď se to neděje :-P

To císar....třeba to při příští aktualizaci odstraní jako chybu :)

Ahoj, mám otázku aktualizovat či neaktualizovat?

Ahoj, jsem začátečník a měl bych otázku pro zkušené. Jaký je rozdíl u 540ky v dosahu mezi programem mince vs šperky a v cívkách v12 vs v10. Díky

Prvý dojem z 540ky veľmi dobrý, ale keďže stále prší na testovanie v teréne si musím počkať. Taký menší tip , skúšal som spárovať bezdrôtové slúchadla airdots s detektorom a verte či nie, funguje to parádne :)

Ahoj. Po hooodně letech se chystám měnit Terku 705 s 18khz cívkou za 540 a měl bych na vás nějakou otázečku kdo už jste to měnil. Děkuji.
1. Počitám že na stříbrňáčky bude lepší, ale jde mi i o hloubku na železo jelikož jsem válkař.Vezme helmu, konev prostě velký železo na zhruba tak 50cm?
2.Jak vám chodí v čediči o kolik musite stahovat citlivost? Nechodim ho nějak moc ale občas jo a aby se dalo alespoň trochu zahledat.
3.Museli jste proti Terce zpomalit hledání nebo se s tim dá mávat rychlejc (jedna věc co mi na teře vadila)
Ještě jednou dík za každou odpověď.

Začínám a chci se zeptat. Mám vanquish 440. Ta plastová ochrana zespodu cívky se při hledání dává pryč? Jde to docela těžko a nechci něco zkazit. Díky.

Nesundávat je to ochrana proti zbytečnému odřeni atd...

Zdravím..mám V540..když hledám a zavadím, škrtnu cívkou o zem,problikne mi na displej nějaké ID..zkoušel jsem to i když cívkou klepnu na otevřenou dlaň..to samé.....je to normální?chodím na prsten,citlivost -2 od max,allmetal -2 z leva,hřebík...a přijde mi,že detík hraje skoro pořád..může mít takový vliv hlína???

Ahoj, já mám 440, ale tam se mi dějě to stejné.
Zavadíš na poli o nějaký výmol, tak ti to pípne, ale podle intenzity zvuku poznáš, že to je fake. Ještě se mi děje, že když mávám tak vždy na konci rychlého mávnutí tam a zpět mi to pípne. Na tyhle pazvuky a fejky si zvykneš.
Ještě jsem neaktualizoval, možná už to dělat nebude :D

A co se týče toho, že ti to hraje pořád, tak možná bude problém v citlivosti... Na poli doporučuji chodit 2-3 čárky pod maximem a v lese klidně mužeš i plnou nebo 1 čárku pod citlivost. ;-)

V krajni poloze kmitu mi to taky propipava...citlivost chodim -2 pod max..

já chodím na 1 pod a pípne to jen někdy a to většinou když ťuknu do něčeho cívkou ale jinak o.k.

Ahoj, začalo se mi to dít také, už jsi našel nějaké řešení? Zvykat si na to opravdu nechci. :-)

Kdyby někdo chtěl tak prodám zánovní 440 v origo krabici... (půl roku starý, takže ještě v záruce....má všechno, kryt cívky, drátová sluchátka, kryt jednotky, cívku V10 i nové nepoužité alkalické baterie)....Chodil jsem s ním párkrát a díky multifunční technologii IQ se nemusí odlaďovat na typ půdy. Nastavuje se sám. Za tu chvilku našel hodně koleček. Prodávám jen proto, že jsem přešel na pack 540, abych měl 2 cívku. Cena 7000Kč....Pokud bude zájem tak mi, prosím, písněte sem zprávu.

Zdravím a prosím o radu... chtěla jsem koupit jako vánoční dárek Vaquish 340. Má být pro dospělého začátečníka, můžete mi to prosím tady doporučit nebo vymluvit? Děkuji :-)

V klubu je docela dobře popsáno že se právě hodí ale i 540 je supr hlavně když je brzo tma to světlo na displeji nemá chybu škoda že 340 a440 ji nemá pak bych klidně bral i 340 v hloubce a diskriminaci je menší rozdíl oproti 540 přeji dobrý výběr 🐀🐁😀

Děkuji! Přiznám se, že cena je pro mě asi v tomto případě rozhodující :-D

já ti poradím dneska se prodávají různého druhu a materiálu ....říká se tomu baterka :-D
můžeš ji držákem přidělat na detektor a nebo ji nosit u pásků atd... Tomu co píše já moc nefandím čím víc toho je tým víc se toho muže pokazit ;-) baterku vyměníš kus za kus a jdeš ale při reklamaci detektoru kvůli světýlku sedíš doma :,-( Jediné co beru za plus je že 540ka má v zakladu větší cívku ;-)

Tady nejde o to aby si byl vidět jak vatra na čarodějnice ale lépe vidíš číselný ekvivalent a hloubku daného předmětu a to bez upozornění na sebe v terénu nebo při stmívání kdy člověk si řekne ještě chvilku než bude tma tam to osvětlení prostě chybí :-P

jasně chápu , jak k večeru nebo večer nechodím tak to já neberu tak podstatně ;-) Hloubku moc neřeším ono to stejně ukazuje +- hodně zaleží na velikostí předmětu a někdy i na pudě. Taky se už většinou řídím tonem a ne číselníkem ,na ten kouknu jen když je ton jiny a přeskakuje to 8-)

A zeptej se na to folwarczana ten to tak měl s 12"cívkou možná podá reference :-P

To mělo jít jinde sorry :-P

:-D

Za ty peníze nemá konkurenci. Nastaveni jen zakladni. A to mně vyhovuje. Prostě jen zapnu a jdu. Jak tu uz nekdo psal, tak obcas se mne taky sam od sebe vypne. Mozna je to baterkama, ktere uz jsou slabe a taky si nekdy pipne, kdyz civkou o neco zavadim. Ma takyvetsi spotrebu energie a co mne docela stve, tak se mne hůře zameruje cil po civkou. S detektorem co jsem měl předtím, tak cil byl primo ve stredu civky. Kdyz to porovnam z Bounty Hunterem Quick Draw Pro , ktery jsem mel předtím, tak tenhle je ve vsech zasadnich směrech lepsi. A za tu cenu Vanquishe 340 nic lepsiho neni 8-)

Díky, už čeká zabalený na Vánoce :-)

:-)

Ano úplně v pohodě,na začátek dobré ale počítejte s tím že pokud ho to chytne bude zachvíli chtít něco lepšího :D

Díky :-)To už bude jeho problém :-D Asi mě teď spíš zajímá, jestli za ty peníze nemůžu mít něco lepšího já...ale asi ne :-D

myslim,ze za ty penize nic lepsiho a novyho nesezenete.je jednoduchej,citlivej.daju se s tim ozaj malinke stribrnacky hledat

:-)

U té 540 je cívka dobrá tj. V 12, chci si ještě opatřit V 8, jsou ty výhody u separační cívky tak tolik znát, ikdyž nejde tak tolik do hloubky ?. Raději hledám i třeba s dloubákem, než nachodit kilometry a brát jen ty správné signály. Díky

Ahoj, já jsem si nechal poradit a pořídil na separaci v10. Max spokojenost, dloubu zahradnickou lopatkou.

Takže budu muset do Jílové, ale až v lednu. Rozdíl V8 a V10 nebude asi velký co se týče v nalezení drobných věcí. V ploše už to nebude tak velký opruz u V10.

Do Jílové nemusíš. Na Praze 10 má zastoupení (detektory.habanov.cz). Bral jsem ji od Habána a mohu ho jen doporučit.

Tam jsem ještě nebyl, dík za info - Nehledám každý den, není my dopřáno, proto se snažím zdokonalovat techniku kvůli času😉

Jsem na tom stejný. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru