Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Sorry tablet. Stejně

Zdravím, nemá někdo náhodou zkušenost s obdobnými bateriemi, které byly v pro packu s 540? Nevím, jestli to může být např. zimou, ale posledně mi po nabití vydržely cca 5h. Dal jsem je přes noc nabít a dnes vyrazil znova. Celkem mě naštvalo, když jsem po 10 minutách otacel s vybitimi bateriemi... Neví někdo čím by to mohlo být.

Nemám zkušenost s 540, ale obecně nepředpokládám, že by 540 zvýšila odběr, tak bych viděl problém v baterii. Lithiové (nevím jaké jsou v 540) baterie obecně při nižších, ale i vyšších teplotách ztrácí kapacitu, přičemž ty nižší jsou nebezpečnější. Pokud byly naplno nabité a vydržely 10 minut, tak se už asi blíží konec zimy svého života.

Měl jsem zkušenost že jedna odešla úplně za 6mesicu koupil sem v Lidlu dvoje a supr origo nepoužívám pouze do baterky je to china :-P

Original baterie používám víc jak půl roku. Bohatě stačí tak na 4 hledání po 4 - 5 hodinach. Je třeba je dobít úplně .

Ahoj chlapi rozhoduji se mezi 540 a X TERROU 705 jakou koupí udělám lepší tah? :-)

Ahoj. když jsem chtěl Terku 705, měli jen Makro RACER 2. Asi Terku 705, ale jen můj názor bez záruky. Teď třeba vím, že bych chtěl Noxe 600, ale nejspíš až příští rok. ;-)

Asi půjdu do 540 tím nic nepojedu omoc. :-D

Nechce někdo 440ku za 7ičku.Mám kní dokoupenou 12ti palcovku cívku za 2500.Jdu do vyšší třídy.

Mám 340 a jsem maximálně spokojený

Jen se po ní zaprášilo :-O !

Baterie jsem měřil kapacita sedí (2400)a cca 12hodin hledání a pak test kolik jsem musel dobít cca 1800 mAh takže ještě by dali používám je na dvě akce po 6 h a pak nabijim asi 30 ciklu a jsou pořád v pohodě detektor bere zhruba 300 mA což je při signálu z reproduktorů špička jinak při hledání méně spotřeba je u konkurence i menší ale to i dosah hi :-D

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat. Kolik vám na 440 hází nějaký menší stříbrňák?

Záleží na více faktorech. Doporučuji shlédnout videa Equinox do posledního šroubku tady na LP, kde je vysvětleno, jaká ID a proč se zobrazují při tom či onom signálu. Ta ID na noxu a VQ jsou podobná a princip vyhodnocení také. Chodil jsem VQ 340 a NOX 800 současně, ověřoval jejich ID při signálu a vždy to plus minus jedno číslo sedělo.

Děkuji moc, určitě kouknu.

Zdravím všechny. Můžu se zeptat, jaký batoh nebo brašnu používáte na přepravu?

Já ho stále vozím v kufru auta ......ale pro případ že bych ho nesl někam dal jsem koupil klasicky větší batoh aby se my vlezl cely aniž bych ho musel rozložit (jen ho složím do nejmenší pozice a maximálně přehodím rukojeť) . je dost velký nato že tam strčím i ryč fisher a vykukuje jen kousek. Na přepravu my stačí a je tam dost místa i na další věcí (pití pasek tričko bundu atd..) Koupil jsem ho u Vietnamců za par stovek a úplně stačí. Když všechno vytáhnu tak ho smotám stáhnu páskem a jdu ;-)

Ahojte,

žádám o radu, opravdu se nemohu rozhodnout pro jaký detektor. Budto Nokta-Makro Simplex nebo Minelab Vanquish 540.

Nyní chodím s Fisher F11, jsem spokojený, ale limituje mě výkon, tedy nízký dosah a malá cívka.

Budu rád za každou radu, děkuji.

Zdravím, měl bych otázku.
Je rozdíl mezi 340 a 540 jen ve funkcích, nebo i v kvalitě hledání?

Dá se říci že funkce navíc zvyšuje kvalitu hledání myslím že i hloubka je zhruba o 10cm u 540 lepší než 340 to se promítá i v ceně pokud nad tím přemýšlíš vždy je lepší vzít vyšší řadu aby ti to splnilo tvé očekávání a nekupoval za chvilku další pokud tě to bude dál bavit Van je dobrý začátek na delší dobu není potřeba mít super stroj ale i to štěstíčko a číst v krajině lovu zdar :-P

Úplně souhlasím s tvojím výkladem chodím se 440už par dnu :-D :-D :-D Jsem spokojen se skládáním i zapnutím " prostě rozložíš a jdeš ". Na jediným co přemýšlím je že bych asi mohl dokoupit větší cívku :-D A je fakt že mně zatím ani nenapadlo kupovat něco nového (asi proto že jsem lenivý něco nastavovat a ladit :-D ).

Dík no než budeš kupovat novou je lepší se potkat kdo má 540 a vyzkoušet protože nevíš zda střeva 440 jsou totožná s 540 a větší cívka by nemusela býti očekávaný poměr cena výkon čili vyhozené peníze :-P

Zeptej se folwarczana ten měl 440 s 12"cívkou třeba dá informace :-P

o.k asi to bude jistější ;-)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli už máte zkušenosti s 12 palcovou cívkou na 440. Předpokládám, že větší cívka = vetší dosah, ale na druhou stranu, předpokládám, že se budou snižovat separační schopnosti. Moje idea by byla, že 12'' bych bral do lesa a originál 10'' na pole. Zajímala by mě praktická zkušenost, jestli to prostě má za 3500 cenu ;-) moc díky!

Ahoj. V podstatě si vše napsal zprávně. :-) Ale dá se chodi i pole, rozhodující je množství železa v lokalitě. ;-)

Jasně, rozumím. Pro mně by byla ideální zkušenost někoho, kdo pořídil ke 440 právě 12'' cívku, jestli prostě při první hledačce řekl "wow, to se s 10 nedá srovnat" a nebo naopak "no nějak zásadní rozdíl nevidím" :-) ale chápu, že je to těžké jednoznačně říct.

Neměl by někdo zájem o nová nepoužitá bezdrátová sluchátka MINELAB? Nabízím je za 2500 s futrálem. ;-)

Ahoj prosím vás mám takový dotaz mám V440 a koupenou nabíječku která mi originalní baterie nabije tak na 2 hodinky. Jakou mám použít nabíječku aby se mi nabily do plna. Díky :-)

Kolik voltů má baterie a kolik voltů dává nabíječka?

nabijecka 1,5V a baterie take 1,5V

Nabíjíš po jedné?

Ne vsechny naraz mam na 4 baterie

Takže nabíjíš 4 x 1,5V naráz, to je 6V nabíječkou co dá 1.5V? Pokud je to tak, tak ty baterie nemůžeš nabít naplno, nabíječka to nedá. Nemůže nabít víc než kolik sama vydá.

Ok diky :)

Do 500,- je fůra nabíječek ,sám používám GP a IMOS a jsem spokojený.

mam AA a dvaji baterie 1,5V a nabijecka na AA take 1,5V

Zdravim.Co by jste mi poradily Van 340 nebo go fin66?Jsem zacatecnik a je to na občasne hledani a zkoušeni.vyniram z tehle dvou.Všem diky za odpovedi

Ja si to mysle zatim jako vyhrava a nechybi mu ten pinpoiter?

Ja ji právě nikde u 340 nenašel.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru