Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Nevim jak v Bříze , ale v Hořicích jsou slangově táci tisíce ( také litry , klapáky, atd..) , a miliony jsou melcky , melouny , atd.. :-)

to máš pravdu a 12000 táců je kolik ?? když tak se píše 12 táců :-)

Pravda , pravda ! :-D

Ja som isiel do V340...

a jak šlape dobrý spokojenost?? :-)

Taky jsem koukal snad na všechny videa...třeba 540 strčí do kapsi xteru 705... 540 ma větší civku,víc funkcí,podsvícení, atd..než 340... Lolal mi z lovcu a bylo mi řečeno že je jako eqinox a akorát jednoduchy ovládání-nastavení... doufam že to tak bude ;-)

To bylo pro Sorboo ;-)

Volal.... :-D

540 se nemuže ani nahodou rovnat Eqinoxu: bych ji nazval novější xTerou ze stejným dosahem jak stará xTera :-) Eqinox ti najde kolečko ve 40cm , 540 ve 26cm 340 ve 22cm nesrovnávej nesrovnatelný.Jo možná ma podobný funkce ale k čemu to ,jde tu hlavně o hledání a dosah na kolečka :D :-)

Jenom ti říkám co mi bylo řečeno z kramku LP....kup si co chceš ja mam obednano.... nevedel jsem že jsi profik ;-) 8-) :-D

to ani nahodou nejsu :-( tak pak dej vědět jak šlape červeny kladivo.

No neřekl bych že 540 je horší než Nox o 40% ale o 20% a testy co sem viděl tomu odpovidá zda je to opravdu tak mě by uplně stačilo uvidíme co našinci natočili ale kdy to tu daji nevim každý den čekáme :-P

Je to jasný je to supr vysavač a nemůžou sem dat video,protože by se nic jinyho neprodavalo... :-P :-D ;-) delam si prdel 8-)

Jasný ale osobně bych řekl že to fakt bude dobrý strojek má to co potřebuji nekomplikovane nastaveni , separační schopnosti, idealni podsvícení, BT, odrušení VN i mobilu co si více přát :-P

Tak se podívej sem je to v palcích 12"=30cm https://m.youtube.com/watch?v=haSjob0MfiU&t=251s. A hlavně je to multifreqence což která není .

Taky uvažuju o 540 ale možná si připlatím a půjdu do Noxe 600. Ta vodotěsnost, vestavěná baterie, né tužkovky, aktualizace softwaru, ( možná u 540 bude taky, má usb). Tak nevím :-/

taky tak uvažuji ze už tech 6000 doplatím a kupím 600 Noxe

no nic : snad dlouho slibovaný video rozhodne :-) ;-)

Simplex nebo obecně Nokta a čedič? Jak je na tom?

Omlouvám se, teď jsem si všiml špatného vlákna :-D

V340 mam objednaný..takze po 16.january budem vediet povedat viac..,Ber to tak že Je to multifrekvencia velmi podobna Equinoxu //...ale za 238eur..

Takže Ja očakavam u V340 jednoduchost "Analogu",...s primerane dobrou citlivostou a hlbkovým dosahom ,separáciov a presnym čiselnymID v hlbke... aj v mineralizácii a v morskej slanej vode alebo plaži..

Podla dostupnych referencii tento detektor to pekne zvláda.. . :-)

Pasek : spíš na opak :-) test 540 versus 340 nedopadl mocka dobře ,tak se musí předělat ,aby se to ubec prodávalo :-) :-) lidi mějte strpení odstraníme potíže :-)

:-D asi jsi koukal a čet neco jinyho... ;-) jestli ti stačí tak si ji kup... 8-)

kluci: díky za videa a hned 3 to sem nečekal super .

tak všechna 3 videa sem zkouknul a super.Dokonce mě mile překvapilo že 340 měla hezčí nálezy než 540,ale ta jich měla zase víc :-) dilema či koupit 540 nebo 340 u mě stále přetrvává bohužel :-) jste mě kluci moc nepomohli ,páč oba stroje šlapaly pěkně .

Dost husty.
https://www.youtube.com/watch?v=4K8geYjZ09k&fbclid=IwAR3lSNrHQEuGizlc_-TUeA-INaVHih5yW4j1cZ4ahrFjAiAhG4SJMEo4C8o

Zajímavý testík.. https://www.youtube.com/watch?v=nx0XtteWJ2w

Ten je tiez dobrý ..
https://www.youtube.com/watch?v=8CSmXxmmaZQ&t=1s&ab_channel=Relics%26Rings

Tady je největší srovnání co jsem našel , má to asi 4 díly , testovani je teda na Ruský způsob takže nic moc přesné , musel jsem si výsledky zapisovat a pak je porovnávat ale něco se z toho vydedukovat dá , nezapisoval jsem hodnoty které říkali oni ale podle toho kdy jsem si řekl ja jestli by jsem kopal nebo ne . https://youtu.be/U1XFK9EsmQo

Aby jsme se jich dočkali. :-)

Z 6.1 na 16.1 a nyní na 27.1 :-)

Už je to tak, teplá zima a Vanquish nikde. Musím si vystačit se zmateným detíkem.
Ta 440ka má už profil Relic a u 540 je zase větší cívka. Co to udělá s menší cívkou u 440? Když každý typ je vyladěn na svůj výkon, takže 440ku snižuje zřejmě jen menší cívka, která je ale zase přesnější. :-P

Přemýšlel jsem stejně, takže bych případně šel taky do té 440, dává mi největší smysl. Jediná věc, co mi vadí jsou ty čtyři AA baterky, snad aspoň chvíli vydrží. Kámoš bude kupovat 340, tak jí pak porovnám s Tesorem silver co mám já a napíšu :-)

Uvažuj těch 2600 navíc se ještě dá za 540 má to lepší výhody už jen podsviceni větší cívku , iron bias ten rozhodne se bude používat a BT to všechno ti pak bude chybět věř mi teda Já chodim hodně k večeru i za tmy vim jaky to je bez podsviceni na gigitalu viz BH Langer

Je fakt že Iron bias vůbec neznám a může pomoci kopat jen "barvu", druhý fakt je , že třeba cívka V8 se dá přikoupit, a nedokážu si představit reakci obou cívek, třeba na špendlík. Zamaskování jen 2dílků v segmentaci, je nemyslitelné, že bych zadal jen ID pro zátku od piva. To podsvícení může být v noci ďábelské. PIN point to vše vyřeší co se týče citlivosti. Jinak díky za názor, budu ještě rozvažovat.

Určitě dobra volba bude to mit všechny možnosti který použiješ než u orezanych vanů a pak by ti to vadilo stači tma a je to k nas...í :-P

Hledám jen o víkendu, takže musím i za tmy. No a kdybych musel prodat, tak je fakt že o tu 540 bude větší zájem. 8-)

Věřím že 540 jen tak měnit nikdo nebude ta jednoduchost a praktický 5 detektorů v jednom je supr leda že by někdo stále preferoval hloubku na úkor kvality detekujících artefaktů do rozumné hloubky tak to je můj názor jinak ať se daří v rozhodnutí i v budoucích nálezech :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru