Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Pro mne nejmodernější technologie nic neznamená ;-) Kvalitu nezpochybňuji :-) Pro mne je důležitá funkčnost,a jednoduchost ;-)

Tak o funkčnosti a jednoduchosti Vanquishe právě jsou. Vždyť to snad ani jednoduší být nemůže :-)

Objednávky z Číny mi normálně chodí, jen jedna stojí

Zdravim dneska mela přijít 2várka 540ky vite někdo neco? Objednávku mam od 23.12. Díky za info..

Čau.Když všechno půjde podle plánu tak zítra (27.02) jim přijde 36 ks.Teoreticky by se to mohlo odesílat v ten den. :-D :-D :-D

Supr ;-) dík za info...

NZ. Taky se nemůžu dočkat ;-)

O to budou budou napínavější nálezy, Ag už klišé, teď bude na řadě Au.

Tak jsou na skladě :-) :-) :-) :-) o víkendu se jede luxovat.

Ted jeste, kdo bude v tech 36ti vyvolenych :-P :-D :-D

Tak to vypada, ze jefen z tech stastlivcu budu ja!!! 8-) 8-) 8-) zitra,max. v sobotu by to melo byt na poste o:-)

Musel jsem ho vyzkoušet v parku, když jsem ho měl první hodinu. Ten "Iron bias", zlepšuje důležité zvuky od těch falešných, takže se dá zvyknout na plnou citlivost, čímž se zvýší už netestovaný potenciál.

No proti těm bazmekům, co máš dole, to musí být jak z říše snů. :-D :-D

Už je mažu. Hrál jsem si kdysi s cívkama domácí výroby

Tak já už jsem se dočkal, dnes mi přišel a o víkendu můžu do terénu :-D :-D

mně přišel v noci mail, že bych se mohl vejít do objednávky, co přijde příští týden, takže už se to asi hejbe :)

Tak já už sem se taky včera dočkal :-P 540 doma. Děkuji lovci za pěkné triko ;-)

Tak super..potom by ste mohli dat nejake recenzie že čo na to hovoríte ďakujem

Kluci co sem píšete, že Vám došla 540...pro pack nebo obyč? Já čekám na 540 pro od 12.1. 8-)

A ja od 14.12 čakám :,-(

Mě přišla 540 obyč

Mě taky obyč. Jsem začátečník a zatím sem s ním byl jen hodku a půl venku, takže na nějaké hodnocení si netroufám, ale byl sem s kámošem co měl deuse a zkoušeli jsme třeba střed z lekovky co vypadá jak malej stribrnak i se podobně hlásí prý, tak na povrchu já dosah tak cca 15 čísel a on dokonce o maličko méně, takže já myslím že to za ty prachy rozhodne nebude špatný.

ahoj,dosah hloubku 15 a nebo ID 15 ?? díky

Hloubku sem myslel tak 15cm ;-)

Mě přišel Pro Pack...teda dnes si pro něj jdu na poštu 8-)

hele a nemáte někdo nějaký cz/sk postřehy o 440 ? Ve všech videích figurují jen 540 a 340, našel jsem nějaký ruský a podobný videa, ale moc jim nevěřím a snažím se krátit si čekání, hledáním infa :D

tak už ho mám taky objednán :-)

Hloubku sem myslel tak 15 cm ;-)

tím chceš říct že stříbrňák by mě v 25 cm už nedával signálek ? :-(

Jsem včera poprvé vyrazil s 540kou. Tak jsem v lese našel 4 zátky od piva a jednu karabinu z psího vodítka :-D :-D asi spatná lokace 8-)

díky za: info :ale pořád si na top líp než ostaní kluci co už ho mají doma :-) zatím žadný extra nálezy :-)

Tak nejspíš v pátek bude doma. 8-) 8-) 8-)

Sorboo , kde nic není detektor to nenačaruje.Je to hlavně o dobré lokalitě a štěstí ! Kdekdo tu řeší hloubku. Většinu téměř 95procent mincí které jsem našel byly v zemi do 15cm a na ty dožáhne i levný detektor do pěti tisíc.

Je to tak se slupkou CS1mx se da za 6hod. vytahat 12 minci 5 knoflu psi znamka a vicko od fajfky samozrejme tricet kilo zeleza. No po testech na takove sotva slysitelne skrknuti a kopnuti mince by se urcite 5cm hodilo.

Přesně tak, je to o lokalitě a štěstí. Já byl s 540kou 3x a toho šrotu😁😁😁.

pěkný čistíš lokalitu pro Equinox :-) :-D

Já si koupil 340 jako doplněk k Fors Core, a musím říct že detektor za pár kaček je hodně milé překvapení. Corečko se za celý den pronese, Vanqish o moc lehčí. Jen výjimečně kopnu bordel, pánové z Minelabu opravdu umí. A šesti krejcar z 20 cm, to jsem čuměl, naprosto neomylné vyhodnocení, až pomine mánie půjdu do 540

To by me zajimalo, jak to delas :-) je pravda, ze jsem uplny zacatecnik, ale treba mi tam bliknou ID 39-33-19-29, tak si reknu super, jsou to vysoka ID->jdem kopat. A pak z toho vypadne zatka od piva :-(

Tak nějak tuším, že dnes už to přišlo ais hodně lidem :D ale kurňa tady chčije.. achjo :(

Ale ne, pošta to podcenila. Takže nejspíš v pondělí, ale jelikož jsem na cestách, tak až příští pátek budu konečně testovat 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru