Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Dnes poprvé venku s Rudou bestií 340 . A je to fakt pecka. Jsem z ni uplne unesenej. 8-) :-D Co jsem s predeslým detikem Bounty Hunterem prechazel, tak ted to kopu. Neuverielna masinka . Pomer cena/vykon je bezkonkurencní.

PS: nevite někdo, jaký sroub na primontovaní civky mohu pouzit? Omylem jsem ho totiž vyhodil :a tak pouzivam zatím sroub s Bounty Hunteru :(

Super taky sem si ji chtěl koupit 340 je to mašina ,ale nakonec sem koupil 540 ta i baterie na dobití ,ale ty sem asi dobil dneska špatně ,to je mě zahadou stroj sem nenakopnul .Tak sem použil uplně nový vartky a stroj mě vydržel jen 1h 15minut což mě totálně zklamalo :-( Mam nastavenej All metal šperky a citlivost jednu ubranou dolu.Je pravda ze mě to pořád ševelí železo ,ale i tak aby mě to takhle žralo baterie.No uvidíme zítra :-(

Ta výdrž by mě zajímala, nemá ještě někdo nějaký poznatek? Je sice pořád zima, ale hodina a kousek je fakt bída. Na léto si planuju koupit Van 440, tak snad to nebudu muset ještě přehodnotit. Jinak s Vartou nemám vůbec dobré zkušenosti, baterka v autě mi nevydržela ani dva roky, 9V v detektoru měla horší výdrž než no name baterka od nás z potravin za 28.

Některé druhy baterií si s detektorem nerozumí. Používám alkalické, nebo nabíjecí. Nejčastější benzínkové Zinkovo-Karbonové (Heavy Duty) nefungují.

Ty baterie jsem při prvním použití vybil za 3hod tak sem je nabil přes noc a málo to 7hod jinak náhradní z Lidlu to samé a mě to stačí hlavně je mít záložní :-P


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru