Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab 340, 440, 540

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Zdravím a prosím o radu... chtěla jsem koupit jako vánoční dárek Vaquish 340. Má být pro dospělého začátečníka, můžete mi to prosím tady doporučit nebo vymluvit? Děkuji :-)

V klubu je docela dobře popsáno že se právě hodí ale i 540 je supr hlavně když je brzo tma to světlo na displeji nemá chybu škoda že 340 a440 ji nemá pak bych klidně bral i 340 v hloubce a diskriminaci je menší rozdíl oproti 540 přeji dobrý výběr 🐀🐁😀

Děkuji! Přiznám se, že cena je pro mě asi v tomto případě rozhodující :-D

Za ty peníze nemá konkurenci. Nastaveni jen zakladni. A to mně vyhovuje. Prostě jen zapnu a jdu. Jak tu uz nekdo psal, tak obcas se mne taky sam od sebe vypne. Mozna je to baterkama, ktere uz jsou slabe a taky si nekdy pipne, kdyz civkou o neco zavadim. Ma takyvetsi spotrebu energie a co mne docela stve, tak se mne hůře zameruje cil po civkou. S detektorem co jsem měl předtím, tak cil byl primo ve stredu civky. Kdyz to porovnam z Bounty Hunterem Quick Draw Pro , ktery jsem mel předtím, tak tenhle je ve vsech zasadnich směrech lepsi. A za tu cenu Vanquishe 340 nic lepsiho neni 8-)

Díky, už čeká zabalený na Vánoce :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru