Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Zdravím, měl bych otázku.
Je rozdíl mezi 340 a 540 jen ve funkcích, nebo i v kvalitě hledání?

Dá se říci že funkce navíc zvyšuje kvalitu hledání myslím že i hloubka je zhruba o 10cm u 540 lepší než 340 to se promítá i v ceně pokud nad tím přemýšlíš vždy je lepší vzít vyšší řadu aby ti to splnilo tvé očekávání a nekupoval za chvilku další pokud tě to bude dál bavit Van je dobrý začátek na delší dobu není potřeba mít super stroj ale i to štěstíčko a číst v krajině lovu zdar :-P

Úplně souhlasím s tvojím výkladem chodím se 440už par dnu :-D :-D :-D Jsem spokojen se skládáním i zapnutím " prostě rozložíš a jdeš ". Na jediným co přemýšlím je že bych asi mohl dokoupit větší cívku :-D A je fakt že mně zatím ani nenapadlo kupovat něco nového (asi proto že jsem lenivý něco nastavovat a ladit :-D ).

Dík no než budeš kupovat novou je lepší se potkat kdo má 540 a vyzkoušet protože nevíš zda střeva 440 jsou totožná s 540 a větší cívka by nemusela býti očekávaný poměr cena výkon čili vyhozené peníze :-P

Zeptej se folwarczana ten měl 440 s 12"cívkou třeba dá informace :-P

o.k asi to bude jistější ;-)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli už máte zkušenosti s 12 palcovou cívkou na 440. Předpokládám, že větší cívka = vetší dosah, ale na druhou stranu, předpokládám, že se budou snižovat separační schopnosti. Moje idea by byla, že 12'' bych bral do lesa a originál 10'' na pole. Zajímala by mě praktická zkušenost, jestli to prostě má za 3500 cenu ;-) moc díky!

Ahoj. V podstatě si vše napsal zprávně. :-) Ale dá se chodi i pole, rozhodující je množství železa v lokalitě. ;-)

Jasně, rozumím. Pro mně by byla ideální zkušenost někoho, kdo pořídil ke 440 právě 12'' cívku, jestli prostě při první hledačce řekl "wow, to se s 10 nedá srovnat" a nebo naopak "no nějak zásadní rozdíl nevidím" :-) ale chápu, že je to těžké jednoznačně říct.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru