Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Zdravím..mám V540..když hledám a zavadím, škrtnu cívkou o zem,problikne mi na displej nějaké ID..zkoušel jsem to i když cívkou klepnu na otevřenou dlaň..to samé.....je to normální?chodím na prsten,citlivost -2 od max,allmetal -2 z leva,hřebík...a přijde mi,že detík hraje skoro pořád..může mít takový vliv hlína???

Ahoj, já mám 440, ale tam se mi dějě to stejné.
Zavadíš na poli o nějaký výmol, tak ti to pípne, ale podle intenzity zvuku poznáš, že to je fake. Ještě se mi děje, že když mávám tak vždy na konci rychlého mávnutí tam a zpět mi to pípne. Na tyhle pazvuky a fejky si zvykneš.
Ještě jsem neaktualizoval, možná už to dělat nebude :D

A co se týče toho, že ti to hraje pořád, tak možná bude problém v citlivosti... Na poli doporučuji chodit 2-3 čárky pod maximem a v lese klidně mužeš i plnou nebo 1 čárku pod citlivost. ;-)

V krajni poloze kmitu mi to taky propipava...citlivost chodim -2 pod max..

já chodím na 1 pod a pípne to jen někdy a to většinou když ťuknu do něčeho cívkou ale jinak o.k.

Ahoj, začalo se mi to dít také, už jsi našel nějaké řešení? Zvykat si na to opravdu nechci. :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru