Mlýn ze 13 století

Zdravím všechny lovce. chtěl bych poradit, jak by nejlépe šlo ( podstatě jakým detektorem) prohledat okolí domu ze 13 století je tam šíleně bordelu. pípá to podstatě úplně všude. díky za komentáře. Pokud by někdo měl zájem může se přijet podívat :-D P.S: mamka by si ale nebyla ráda za rozkopanou celou zahradu

v kategorii Lokality, založil vesy 28.8.2012 09:06

To zní moc zajímavě, a odkud jsi? Měla by stačit normální diskriminace po případě trochu ubrat citlivost ne?

Tam určitě něco pěknýho bude ;-) vyděl jsem sice jen fotky,ale naživo to musel bejt masakr nějakej kabát nebo kus látky plnej stříbrňáků :-O.U mlýnů byl pohyb lidí určitě ještě dřív překopat prozkoumat
;-)
Detektor bych volil rychlej s dobrou separací a malou cívku záleží jestli hledáš drobáky a nebo jdeš podle nějakýho pamětníka co vyprávěl o zakopaným depotu :-D na vyzobávání minciček v borbelu pokud tam jsou :-D potřebuješ dobrej stroj ;-)

Přeju hodně štěstí

nejvíce mě štve že když se dělaly v přízemí podlahy tak jsem byl ještě malý, a detektoring mě nezajímal byly tam hliněné podlahy které se odvezly pryč :,-( :,-( ani si nechci opředstavit co tam moho být

vesy ,mamce zrejem zahradu at může na jaře nasádět brambory--dojedu taky-- ;-) ;-)

No, zní to fakt zajímavě. Mamce by zrytá zahrada zjara,nebo pozdě na podzim možná ani moc nevadila, takže by to byla možná zajímavá klubovka... :-D ;-) o:-) A Elmara by v tom bordelu moh otestovat pár detíků a cívek... 8-)

no jako klidně ale jako to je "zahrada " stylem že te tam zasetá tráva

http://www.mapy.cz/#x=15.638718&y=49.405365&z=15&t=s&l=15&d=addr_11542321_1

A jéé--zasejc šifry pro mě neidentifikovatelný-- :-D :-D

Vesy, rád taky přijedu )))) aspon zkonzultujem, jak nám šlapou detíky :-D

Promiňte, ale domu ze "13. století", to myslíte vážně ? :-) Ach jo, ty internety. Naběhne tam dr. Úlovec.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru