MOC PROSÍM!!!

dnes odpoledne jsem našel tuto pamětní medaili. něco málo jsem o ní zjistil.. medaile je v nádhernén stavu ale je potřeba ji ještě pořádně vyčistil ale vůbec nevím čím.. :-D
jelikož jsem neměl možnost medaili vyfitot dávám jsem odkaz jinýho nálezce, ale je úplně stejná! budu rád za každou radu jak ji vyčistit, případně jak je cenná. jistě že ji nechci prodat, ale zajímalo by mě to. jsem totiž takovej zvědavej strejda

:-P

http://www.mrcasnici.cz/index.php/component/content/article/175-valena-medaile-1873-kriegsmedaile

v kategorii Čištění a focení, založil jajumbo 26.8.2010 20:31

gumou jsem to zkoušel ale žádný výsledek nebyl znát. kamarád mi poradil, že si mám do malé misky trochu vody a jedlou sodu, udělat z ní takovou hmotu aby byla taková mazlavá ale né tekutá a mezi prsty to potírat do zbláznění. zkusil jsem to a výsledek byl znát během chvíle. bohužel jsem kuli škole neměl čas medaily dočistit tak to budu dělat tento výkend. ještě jsem se chtěl zeptat jestli víte něco víc o medaily? díky moc za inf. Jirka ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru