Necháváte baterie v detektoru?

Ahoj, jedná se o dotaz, který evokuje jednoznačnou odpověď. Nikdy jsem baterie v detektoru nenechával, chodívám každý víkend, takže bych nechával 6-7 dní baterie v detíku ladem. Momentálně ale chodím s Lobo, a kdybych po každé hledačce vytahoval baterky, tak brzy ukroutím kabely.
Takže dotaz zní jasně - necháváte baterky v detektoru do dalšího hledání? Předpokládám, že do jednotky tím pádem nejde žádná voltáž a baterie se jen mírně více samovybíjí. Díky za diskusi

v kategorii Detektory - netříděné, založil Czert 27.12.2015 13:23

Mám v lobu dobíjecí baterky a nikdy je nevyndávám dokud nejsou slabý. Detík mám v kufru u auta (jeden nikdy neví, kde potká pěknou louku, nebo pole :-) ) i v zimě a nikdy jsem neměl problém. Baterky v lobu vydrží neskutečně dlouho. Častěji musím dobíjet sluchátka, ale detík tak jednou za měsíc ;-)

V podstatě tam klidně zůstat můžou nebezpečí je jen pokud bys tam měl nekvalitní baterky které by ti vytekli do detektoru tak to může být docela průšvih.Pokud používáš kvalitní baterky tak by se ti to stát nemělo

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru