Nějaký kolega z Průhonic nebo okolí??

Zdravím všechny detektoráře,
chlapi chtěl bych se optat jestli není mezi náma nějakej kolega na pípání z Průhonic nebo z okolí.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Elwe80 22.4.2011 15:58

Zdravím. Bydlím na Hájích, do Pruhonic to mám kousek. bohužel ale mám laciný detektor, kterým bych vám dělal ostudu (ikdyž něco už jsem s ním taky našel... pár měděných mincí z počátku 19. st.,)jsem totiž uplný začátečnák a nevěděl jsem jak mě to chytne tak jsem nechtěl moc investovat.... do prázdnin si chci pořídit aspon garret ace 150 nebo něco podobného

Pamatuj si že i s malým kašpárkem se dá udělat velký divadlo. ;-)

Hostivař není zas tak z ruky,tak klidně písni saraceen@seznam.cz

Zdravím, jsem z Jílového u Prahy, takže do Průhonic kousek a chodím hledat skoro pořád....a to, že mám žlutýho ďábla mi nevadí :-D :-D :-D Lasovsky.M@centrum.cz

Zdravim. někdo z těchto končin kdo by mě přibral na lov zítra? :-)

Jestli je to ještě aktuální, tak bych se někdy přidal. Jsem z P-10 z Bohdalce :-) mr-tomas@seznam.cz

To tak z ruky není, to mi možná lezeš do revíru :-D

Jsem z Hrnčíř, kdyby byl ještě zájem 8-) Tomhorn81@seznam.cz

Zdravim, nechce se někdo přidat zítra na hledačku? Tj. Neděle 13.7. Popřípadě mám volno pondělí i úterý..

Docela bych šel, hoď mi do zpráv v kolik, kde a jak ;-)

Zdravim. Jsem z Mnichovic rada se pridam. Jsem statsijo typu, ale jeste celkem v provozuschopna. Diky babka :-)

Zdravim. Jsem z Mnichovic rada se pridam. Jsem statsijo typu, ale jeste celkem v provozuschopna. Diky babka :-)

Ahoj ty jsi z Mnichovic? Já jsem z Hrusic mohly by jsme někdy na hledačku?

Ahoj. Muzeme jit hledat. Mob. 731 742 614 ;-)

Zdravim. Jsem z Mnichovic rada se pridam. Jsem statsijo typu, ale jeste celkem v provozuschopna. Diky babka :-)

Zdravim, nechystá se dnes odpoledne (11.1.) někdo z Prahy a okolí na hledačku? rád bych se přidal.

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Čau ja jsem z Chýně. Není to uplne blízko, ale dopravíme se .není problem

Sorry,nejsem kokot.psal jsem to jen jedou,nevím proc to sem porad posila dokola. :-) :-)asi chyba metrixu

Promiň teď jsem dlouho nebyl na Lovci Pokladů tak jsem si to přečetl až teď. Ozvu se a můžeme vyrazit. :-)

Ahoj.
K Chýni bych vyrazil. Mám to kousíček.

ahoj ja sem psary u jesenice u prahy,delam i magnet a vetsinou valku.lokality- dobre mam.nejlepe nejaky tramp, spani na fleku ve spacaku.vyjizdim po celych cechach.jose

Ahoj jsem z prahy taky jezdim na valku mužem to spojit :-)

ahoj ted teda zitra jedu za kamarady na potlach do svihova k hradu,na louku tak sito tam malinko projdu.nevym zdaly jezdis na vandry.jinak rychlejsi je facebok najdes mne na jose josefvymetal mam tam dva psy v aute.jose

Ahoj nevzal by si mě někdy na válku sebou? Jsem teď sice trochu zaneprázdněn novým 4měsíčním pokladem v rodině :-) ale když se včas nahlásím mohl bych nějakou so nebo ne dát. Kdyžtak mail octawist@seznam.cz díky.

ok mas email.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru