Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Georgg 11.2.2011 21:03

Kde všade po Hodoníně chodíte hledat?Já když jedu do práce tak projíždím kolem velkého lánu který leží pod autosalonem Peugeot,i tak hledáváte? :-)

To Gergg: jestli máš na mysli pole nad hřbitovem,tak tam tě asi moc rádi neuvidí(archeolokalita).

To sem nevěděl.

SVS tento týden mám raní mám přehozenu šichtu jinak mám tak jak ty smeny raní odpolední.Dnes sem z moju malu na procházce našel zajímavé místo šel sem tam tak trochu umyslne, chtelo by to probehnut ve více lidech za včas jinak je možné že až bude 25 ve stínu bude to soukromý pozemek a bude místo v háji. CHtel bych jít v sobotu ale v pátek máme jít na akci kde má 5 lidí narozeniny a je to na tři dny, mám plán dát si pár piveček a nejpozdeji o pulnoci dom at nejsu ráno K.O. Takže tam pudu už v 18-00 at su brzo doma.daje co ty na to? :-D

V sobotu můžu do 15.00 a nedělu mám celou volnou, takže se mnou počítej :-) Bližší informace ? ;-)

Počítám.Bližší info. na pifin71@seznam.cz :-)

To Daje:o těchto věcech mám tak trochu přehled,kdybys v tomto ohledu něco potřeboval,dej vědět.

OK. Možem zajít někdy na pivo a pokecáme ;-)

Problém,já totiž jaksi nepiju pivo,pokecat ovšem můžeme.Když tak napiš.

Problém,já totiž jaksi nepiju pivo,pokecat ovšem můžeme.Když tak napiš.

daje Nazdar v kolik zítra vyjdem?

To: Pifin71 Klasicky v devět, sraz na křižovatce u prvních garáží. Souhlas? ;-)

Jasan doufám že budu do pulnoci doma,tak ráno v devet u garáží. :-)

Nazdar borci. Kto dnes behal za Hodonínom smerom na Rohatec v zasiatom ?? :-D

Nazdar,na kterém behal? Tady su oseté asi tři nebo čtyři.

Přiznávám se byl jsem to já :-) a proto se ptám už jste tam někdy někdo byl?Já jsem tam naěel asi 50 starých hřebýků spoooustu železa 19 ku klíč a pak něco jakoby figurku z člověče nezlob se ale je kovová,kotel starých vršků od piva a nějaké kousky roztavených neid.želízek a půl nějaké mince,byl jsem tam jen chvilku asi 3 hoďky,místo práce. ;-)

Jo a ještě prosím radu jak čistíte staré rezavé kousky želízek a staré mince?Bojím se abych tomu nějak neublížil nějakou chemikalii,děkuju :-)

To Georgg. Kde směrem na Rohatec, za hřbitovem? Na měděné mince podle stavu, vodu a mydlo, nebo je dám (moja je dá)na pár dní do špenátu. Stříbro v kyselce a vodě se sodou. Železo dom většinou nenosím tak nevím. ;-)

Zdravím, jsem z tvarožné lhoty, můžem někdy něco podniknout... nebylo by špatné zorganizovat nějakou společnou hledačku :)

Su pro, ale chtělo by to ňáké dobré místo ať to máme stejně daleko ;-)

je tu někdo z Prahy západ Rudná

To Pifin71: Už je plán na zitra?

Nazdar,zatím ne vzal bych to smerem na Strážnicu.

Daje:Nee nebyl jsem za hřibovem ale prní zaseté pole na pravé straně od Rohatce,směrem na Hodoš pak už jsem to musel zabalit,vyvážely tam močku,hovada :-)

Moc dobrý výkend daje,snad vyjde tech 10 stupnu na sobotu pokud budu moct jít. :-D

Dobře sme si zahledali ;-) Ještě nevím který den o víkendu budu moct.

Nazdar daje,dnes sem byl v knihovne vrátit Řím a pučil sem si KELTY dve knížky parádní čtení,dal sem pár stránek než mne deti našly klobuk dole co se týče řemesel. :-)

Bude něco tento víkend??? možná bych se přidal....

Nazdar chlapáci,je tady někdo ze Strážnice?

To Georgg: Já pracuju ve Strážnici ;-)

Nazdar,na výkend bych šel rád ale na 90 procent pudu v sobotu do práce to bych byl volný až od 13-00hod.V pátek dám vedet budu vedet víc. :-)

Čau, můžem to nechat na nedělu, aspoň budem jeden den o víkendu doma s dětma. Měl bych jeden tip, ale ještě musím zjistit jestli není zaseto ;-) bylo by to blízko aj pro kolegu z Tvarožné.

Nazdar,ale to je zajímavé su pro ešte ti musím skonit tu lopatku nemel sem čas udelám to zítra v práci o přestávce to víš pásová výroba jak u Forda jak nejsi v daný čas na značce máš smolíka. :-D :-D :-D

Ahoj,lopatku máš zařízlu od nedele me bolelo v krku dnes už ne znám jednu hospudku kde je hnusné teplé pivo du na nej.
:-D

To Daje:Prej kolem Strážnice se dají najít pěkný kousky co vy na to?Máme u nás synovce na prázdninách tak to tam s ním pujdu propípat. :-) :-) :-)

To Georgg: V nedělu se tam chystáme pokud bude mít Pifin volno :)

A na jaké místo?Pokud to není tajný

Nazdar v nedeli mám volno kdy vyjedem? :-D

Nazdar chlapáci tak jsem byl dneska na chvilku u Strážnice a něco málo bylo a kdopak chodil dneska chvilinku po dvanácté obědové u Hodoša?Přiznejte se :-D :-D :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru