Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Georgg 11.2.2011 21:03

Já se chystám v neděli vlastně jako každou beru i manželku i psa a co vy bráváte sebou své drahé polovičky a čtyřnohé miláčky?Já musím říct že po dobu co mám detík není tomu dlouho jsem byl hledat sám asi 2x ale už bych sám nešel jedině s manželkou je to parádička a celkem ji to i baví,což jsem rád a pes není vůbec ke škodě aspoň máme hlídače,nikdo mě nepřekvapí můžu v klidu hledět do země,lovu zdar ;-)

No já pejska nemám nejaká čtyřnohé kousky doma máme ale ty kdybych vypustil už je nechytím :-D deti už moje hledání přestalo bavit po roce a manželku to nezajímá takže mám na hledání ten správný houbařský nebo rybářský klid,ted chodíme ve 2-3 lidech povetšinou s dajem tak je to pohoda :-D

Ahoj, jak to vidíš z víkendem, stejné místo?

Kurna ted nevím které místo bílé pole nebo knoflíkové pole jo už vím ano šel bych do nho,dnes sem byl pozvaný na soukromé políčko 1 krejcar krásne zachovalý 1907 jinak nic ale ten byl moc pekný dal sem ho majiteli byl rád a já sem byl rád že je rád hledání super počasí skvelé pak mrknu na hodinky a jupí do ráce brrrr už to mám za sebu. :-D :-D :-D

Nazdar daje snad nám vyjde počasí :-D

Já myslím že jo ;-)
http://pr-asv.chmi.cz/aladin/index.php?run=latest&all=on

Nazdar Chuji, pokud bys potřeboval s něčím poradit, tak se ozvi na 1318@seznam.cz Můžem se pak domluvit na osobním setkání. Ahoj M.

Ahojte, delší dobu jsem tu nebyl, nějaký chřipkový mor nebo cholera... do toho potentované pc. Nechodili jste včera u pánova? Kamoš tam viděl nějaké lidi chodit. Já tam občas jezdím na kole kolem garáží za Černým mostem. Pokud by Vám to nevadilo,tak bych s vámi taky vyrazil hledat. Pokud nejste uzavřená skupinka. At se daří... :-)

SVS byl sem tam ve středu je to moje oblíbené chodím tam když mám kocába a nemožu ješte řídit je to blízko nebo když nemám moc času před odpolední a tak až tam zase pudu tak ti sem napíšu. :-)

Díky Pifin71. Mám pořád ranní, odpolední je občasnou výjimkou, když je práce až příliš. Byl jsem tam dnes odpoledne - ale na straně mezi sběrnou a jedničkovým hliníkem.

Máš kvalitní stroj z jaké hloubky taháš medáčky? :-)

No, mám pořád problémy se sním domluvit. Moc prozvuků. Někdy míň, někdy víc, někdy minimum. Po deštích na mokré půdě to bývá horší. S hloubkou je to různé. Velikost, typ půdy...Dostávám se i do 30 cm. Měl jsem i přehlou mosaznou přezku ve tak v 45cm. Dříve jsem léta chodil se Zetexem VLF100. Když to porovnávám, tak mi připadá, že Safari není zázrak. Třeba s ním ještě neumím. Ale Zetex se dostával do podobných hloubek(když byl nový a ještě po několika letech)(seplou sponku do sešívačky zachytil v 15cm). Safari mě někdy překvapí s hloubkou a někdy jsu překvapený jak málo dosáhne.

Ale nejde až tak o stroj, jde o štěstí kde šlapeš. Stačí 10 cm mimo a super nález je fuč. Mám kamarády s ACE250 a150 a co našli za rok-dva, to si můžu nechat zdát...

To štestí samozřejme k tomu patří s tím mojím Silverem mám nálezy moc pekné a su spokojený ale přemýšlím o vetším dosahu na mince jenomže nevím jestli si poradím třeba s es-2 nebo Cortesem zdá se me to nastavení složité z mojeho pohledu u Silvera otočím knoflíkem a zastavím až me dojde baterka, možná je to o cviku jinak ten dosah je lákavý. :-D

Pifin71:A co tak vyzkoušet větší cívku na detík? :-)

georgge ja jsem taky z Lipova. a ktery ty jsi Jura? :-)

Ale jo proč né záleží jaké su možnosti :-)

Daje zastav se na facebooku, musime doresit detiky
Pifine gratulace ke zlatacku

Ale to byl rozšláplý vršek od rumu :-D

Jéje, těch nacházím taky dost... :-)

Daje pojedeme do Sedlece?
Bych si vzal volno...

Jasné. Mám domluvené že si objednám to HFko a dovezou mě ho tam. ;-)

v pátek teda můžu, tak se pak domluvíme...

OK. Taky už mám domluvenou dovču ;-)

Cau co to bylo za krejcar 1907?Nebyl to spis haller RU.

Ano haller RU já jim říkám jenom tak soukrome :-D Dnes 30ti krejcar radost :-D

Ty mi dáváš,jestli dnes nenajdu aspoň 5 grošů tak tě ve čtvrtek hodím do Moravy...:).

Ten 30tikrejcar to byla asi odmena za ten včerejšek,podcenil sem počasí,na kole se vubec nedalo šlapat na poli vetr jak prase v lese zase padaly haluze praskaly stromy najel sem tak 25 kilometru až sem našel pole v zavetří pod tratu kde se trochu dalo.Takže ve čtvrtek si beru dušu a rukávky :-D :-D :-D

Taky kladivo, trojhraný pilník, dve čtyřyadvacítky otevřené na záver srp a už sem radši mazal dom abych nevytáhl kovářa a s kovadlinu :-D

Zdrec jak tak na to koukám tak pěkné úlovky já jsem taky byl venku jen krátce v sobotu po práci a našel jsem nějakou starou cestu a na ní mincičku 1921 nějaká československá :-) :-)

Nazdar Georgg,ano aj dnes se me vcelku dařilo našel sem pole kde sem ešte nebyl jediné neoseté stříbrnák 1679 a EIN GRESCHL 1764 pekne zachovalá ražba nepoškozená no a potom knoflík moc pekný ten se me podařilo celkem jakž takž vyfotit ale ty mince me moc fotit nejdů hodil by se nejaký manuál od Saudka :-D

Nazdar daje, už skůšals tu trojku? :-)

Jasně že vyzkoušel, jeden úlovek je aj tady v mincích ;-)

Nazdar,to je ale pekná mince ani sem nevedel že taková je pekný kousek kde se povedla na žlutém kopci? nebo jinde? :-D

Jj přesně tam ;-)

Nazdar tak dneska jsme s manželkou při pípání oběvyly nevybuchlí minometný granát asi Rakousko Uhersko,na večer se na to pojede podívat kamarád a dlouholetý hledač uvidíme co to bude a když tak budeme volat pirouše,pak dám vědět co to bylo zač

Georgg jestli si doma tak ani nechod ven žene se na vás dost velký vetr a první pořádná letošni bouřka,tady v Hodoníne na vetrné hůrce už to lítá. :-O

Sakryš to je šupec jak na šumave :-)

waw měls pravdu už jsme byly nachystaní,no uvidím kdy se tam dostaneme

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru