Nový Jičín a okolí

Začínám s hledáním tak by mě zajímalo jestli kolem Nového Jičína jsou nějací hledači? ;-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil cesta26 17.2.2016 20:25

Tedka urcite ne.. mozna v lete po zkouskach, az mi skonci skola :-)

Ten co chodil po Požahách by zasloužil vypráskat kožich, je to smutné.

jj byl jsem tam se psem nedávno a všude sama díra.. spis me napadlo to projit kolem, neco se treba nekdy skutalelo z kopce..

alxi
na požahu chodí hledat i archači a ti se s tim taky moc nes.......

zdravím ja jsem ze suchdolu tak se klidně mužem na nejakou kopacku domluvit

Já taky přímo NJ zdravím.... ;-)

Ahoj chlapi ma někdo z vás mašinku na hledaní zlata? Měl bych na vas prosbu nebyl by nekdo ochoten prijet a zkusit najit nausnici me dcerky ktera je cca 80 let stara moc by nam to pichlo. Samozřejmě to nechci zadarmo díky za info

Ahoj ,jsem z Veřovic uplný začátečník uvítal , bych zkušeného kolegu na společnou hledačku :-)

ahoj bobo těch hledaču okolo veřovic je plno taky tam chodím :-D
gabriel.7

Super by jsme se mohli někdy případně dohodnout co máš za stroj já pořídil terru 305 zatím sem ji vyvetral jen jednou rád bych uvítal někdo kdo by mi stim poradil :-)

já mam jiný level stroj ale neni problem se sejit když tak gabriel.7@seznam.cz

Zdar borci, nejdete teď v sobotu 18.11. někam na pole? Přidal bych se, jsem taky úplný začátečník, tak bych uvítal nějaké rady....jsem z Hodslavic ;-)

Zdar borci, nejdete teď v sobotu 18.11. někam na pole? Přidal bych se, jsem taky úplný začátečník, tak bych uvítal nějaké rady....jsem z Hodslavic ;-)

Tak co ? Někdo někam společně zapípat ? :)

Zdravim z frenu sel bych s nekym z novojicinska si zapipat.

Ahojte, jsem přímo z NJ, je to ještě někdo, kdo chodí?

Hledate ješte?

Ahoj ja Rožnov mam v planu prohledat sedlo pindula někdo?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru