olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

kurry zalozil sem to na tvou pocest :-D , sem taky z olomoucka akorad je ted dost prace a malo hledani, kdokoliv by chtel tak piste muzem neco usporadat, cau

Hledám 1 rok ,ale sám . Hledám kolegu. Rád bych se přidal,pokud by to nevadilo.V pátek mám volno. Čau

co mas za detika ja f5 kdy vyrazime

mam silvera od tesora, vyrazime nez to zamrzne, akorad hledam prvnim rokem tak tech lokalit moc nemam, zatim badam a hledam pokus omyl

Zdar draci,je nás tady z olomoucka víc,pár kluků znám osobně.
Pokud domluvíte nějakej rozumnej termín,můžeme se sejít u nějakýho pole a hromadně ho proluxovat ;-)

taky ted hledam hlavne pom setmeni, ale ne jenom zalezi na pocasi, pridal se ke me kamos tak uz jsme dva, a ta hromadna luxovacka neni vubec spatnej napad treba pristi vykend by to mohlo klapnout a lonere treba ted potkas lovce co ti budou prat ;-)

Domluvte to na neděli a jedu ;-)Kontaktoval bych i ostatní kolegy jestli budou mít zájem - co Ládíku77 ???

jedu taky napiste v kolik a kde ,jinak chodim sam 2roky

v nedeli je to nadejny to bych snad mohl vezmu taky kamarada, jo a to misto na hledani nevim muzem nekde at to mame vseci nejakou rozumnou vzdalenost, ale taky aby tam neco bylo ja bydlim cca 8km od olomouce kde vy

jsem osumdesatpetka, me je jedno jestli je ti dvacet, ctyricet nebo sedesat sme prece lovci a tam je to jedno a kdyz se nas sejde vic tak to budou generace, a ani nechci na nici dobre misto, sam mam jedno a nevodil bych tam lidi kterym plne neduveruji, i kdyz to neni zase buh vi co, a ta historka je spis smutna ten borec byl asi peknej srac sprominutim, sel bych na uplne novou lokalitu pro vsechny neznamou nejakou nadejnou uz jsem se dival tak namatkou do mapy, kdyz uz nic nenajdem tak se aspon projdem a priste se treba postesti a ty svoje fleky muzem luxovat kdy budem chtit samy, nebo z nejblizsima, mail mosqito.k@email.cz telefoni cislo ti napisu na mail, zatim cau

V neděli můžu ;-) 8-) Pyrdo :-) :-) :-)

Samozřejmě platí i pro ostatní ;-)

tak to usporadame v tu nedeli pokud nebude pocasi jako dnes, kurry ty jdes taky ne? a kam, to musime jeste vymyslet

Vyberte neutrální lokalitu,nějaký pole a buď něco zapípá,nebo ne,jde spíš o poznání nových kolegů z okolí.
My si s Ládíkem ty plechovky najdeme kdekoli :-D :-D

ta nedele plati bydlim mezi prerovem a olomouci,rocnik 78. Dejte nekdo navrch kde se sejit,a souhlasim s komarem kdyz nic nenejdem tak se aspon projdem a pokecame

komare 8km od olomouce na kterou stranu

tak to se stavime kdyz je to zadara,kam mame zajet

na JV, psal sem lonerovi ze se zanim stavim s kamosem s kterym ted hledam, asi pochopil z tech nasich prispevku ze patrime k sobe kdyz jsem ti zalozil forum, ale to je jedno, ten smer je na opacnou stranu od prerova a to je taky jedno sem pojizdnej, tak co uz mate nekdo napad kde to procesem :-D

pyrdo tak nekde mezi trojuhelnikem O,P,P treba kde vedla nejaka cesta

taky se rád připojím napište kdy,kde,čas

jasne bobre pod taky a klikdne kdokoliv tady z okloli, bude to v nedeli , ale kde to jeste neni urceny, jestli mate nekdo nejakej napad tak napiste, cau

Co se mrknout na nějaký pole kolem Tovačova,nebo Dubu nad Moravou,nebo směr Čelčice.Jde to od Prusko Rakouské až po WW2,je to sice propípaný,ale pole je věčný.Je to jen návrh,nebráním se jiné lokalitě,jsem mobilní a přijedu bez problémů kam bude třeba.Jo můžu od rána,ale max.do 14.00.Jak bude zvolená lokalita a čas,tak pošlu ještě SMS Norníkovi jestli bude mít zájem,je momentálně bez PC.

kolem tovacova to neni spatnej napad muzem zajet tam to by slo, ale na nekterych mistech je tam hloubkova orba a neda se tam chodit, treba na proti tomu velkymu kostelu pred tovacovem, videl jsem tam aji nejaky hledace, myslim ze tam byla ta cisarsko pruska bitva, kolem casto nejezdim tak nevim jak to vypada vsude, jen hlavni tah kolem bolelouce smer tovacov, ale nebude to vsude

Zdravim kolegy od Olomouce. Chtělo by to nějakej srazik u pivka,ať se tady v okolí trochu poznáme 8-)

to je rec :-D

zdravim vsechny, ten dub nad moravou je dobrej napat,sesel bych se tam,opulosme pod svetelnou krizovatkou smerem na brodek je parkoviste naproti hospody tam se muzem domluvit

Du ;-)

laborant.vladimir@seznam.cz,605069680 ;-)

To posezení v hospodě není vůbec špatnej nápad,tak jsem začal s Vladimírem77 a jak nám to klape :-D.V tom Dubu bychom se mohli sejít pokud ta lokalita ostatním vyhovuje,jen není 7,30 trochu brzo o:-),když tak si v neděli přivstanu :,-(.Mám zánět průdušek a žeru antibiotyka,ale do neděle se snad dám dohromady,takovou akci si nemůřžu nechat ujít !!!Hlavně aby nepršelo.

ok, tak ja s kamosem prijedem v nedeli o pul osme k te hospode

kurry bydlim smer JZ ne JV psal jsem rychleji nez muj mozek pracoval, zdar

dobra komare pokecame v nedeli kdyby neco tel.724360161

Takže toto setkání vypouštím nehodí se čas, tak snad příště.
Přeji pohodu a pěkné počasí .




Tesoro Silver µMax,
Minelab Advantage,okolí Přerova 1963

Zdravím Vás všechny.Rozchodil jsem PC a koukam ,že se tady organizuje "seznamka".Rád se připojím.Také díky Pyrdovi za SMS,kterou mě upozornil na toto setkání.Počasí bude snad OK,tak v neděli ahoj. ;-) :-D :-P

Takže draci,je čas tu neděli nějak upřesnit !!! Sraz v 7.30 na parkovišti naproti hospody jak to popsal Kurry (v Dubu nad Moravou)snad to najdu :-)Tam probreme kam přesně vyrazíme (obhlížejte cestou nějaký schůdný pole).
Počasí jsem domluvil,nálezy musí domluvit někdo jinej ;-)
Už se na Vás všechny těším !!!

ok, potvrzuji ucast, zatim cau 8-)

Budu tam ;-)

potvrzuji prijedu ahoj

zdarec lovci tak koukam po nejake te lokalite kam by jsme mohli zajit zahledat a napadlo me co tak dat tentokrat les nekde tady v okoli?

Ahoj komare to by šlo .Už chystám košík :-D :-P a pro jistotu hodim přes rameno i detík ;-) :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru