olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Jednou Peggy povídá kamarádce : „Dnes jsem měla záchvat velkomyslnosti, darovala jsem jednomu rošťákovi 50 Kč.”
„A co na to manžel?”
„Poděkoval a šel do hospody.” :-D :-D

takhle bych to viděl já:-)

Tak to měla opravdu velice ale opravdu velice zřídkavý jev té velkomyslnosti . By mi dala dvacku a eště by řekla , že patnáct musím vrátit o:-) :-D :-D :-D ;-)

https://m.youtube.com/watch?v=F6hBDcBdRnY

:-D :-D jo to by řekla , ale ukázala by na hnojiště :,-( :-D ;-)

https://m.youtube.com/watch?v=G-rRbFM6Cwk

To se moc nepředala,s bídou na dva škopky,ale je to základ :-D ;-)

už at je jaro :) :-P

Jaro už skoro je,ale teď je to na poli na 15 kg bahna na jedu nohu :-D

Ale lepší než posilovna to určitě je :-D

Zkusil jsem to teď odpoledne, 2 Heller po 10 min, a po 12 jsem to vzdal a počkám až to trochu oschne.

Sejdou se tři gayové a povídají si jak by uctili své zemřelé partnery.
první: ten můj miluje romantiku a zámky. Nechám ho spálit a jeho popel rozsypu po zámcích ve Francii.
Druhý: Ten můj miluje cestování a létání. jeho popel rozpráším nad Alpami.
Třetí: To já toho svého nechám zpopelnit a popel pak smíchám s chilli a ze všeho uvařím pálivý guláš. Ten pak sním, aby mi ještě naposledy pořádně protáhl kaďák.

:-D :-D :-D :-D

Přeméšlá chlap s robou doma ,pré za co půjdou na karneval. Cvílu už jim to trvá a nic nemůžo vymyslet . Pak chlap koukne na tu svoju a vyskočí radosťou . ,,Mamo už to mám !!! Já budu turista a když vidím ty tvoje křečáky , tak tu budeš turistická mapa " 8-) ;-)

tak jsem neodolal jsem autičkář tak sem si přehodil fotku když to de. o:-) o:-) o:-)
http://www.auto.cz/burekone-bureko-6x6-3-0-sdv6-testujeme-cesky-hummer-103567

Tož dneska sme si s Marťasem dali trošku do těla . Pole louka les ,ale bylo krásně a člověk se nádherně vyvětral. Akorát se pořád musím s noktama učit . prostě zero je jiný kafe o:-) :-D chvílu se mnou vydrbala dohledávačka, když nedokázala najít v díře jak kráva ( zbytečné ) kus rezavýho plechu :-/ nereagovala prostě na nic . až po restartu ju napadlo fungovat . No a relik se mnou taky hezky vydrbával :,-( Kvůli tomu debilnímu klacku sem dnes zase tahal ty milimetrový bročky v lese i na louce a to už mě to hrabání se v dlani občas i nasíralo . Pak mě nasral eště Marťas ,když mi se škodolibým radostným výrazem oznámil , že stříbrňáky už nekope , protože ty se válijou na trávě -no dnes měl kliku , že řídil on o:-) :-D :-D :-D

Dvě ošopaný desítky jedna ležela v trávě napovrchu ,ale co dnes jsme byli od sedmi do pul druhé zhuba 7-8 km na loukach přidu dom zhltnu oběd a pré tati pudem hledat poklat tak kluci vydrželi do šesti kdyby nezapadlo slunce tak tam jsme do teť rano asi nevstanu ;-)

tys eště byl ? :-O Bych už asi byl mrtvé pes :-D :-D ;-)

Musel jsem dětska doma dělaly bordel a když daly návrh tak já od ženy rozkaz je vyvenčit

sakra ti snad začnu závidět aj ženu o:-) :-D :-D :-D Mě Peggy vyžene s malou tak maximálně na procházku po dědině a k rybníku :,-( :-D :-D ;-)

Ten ti teda pěkně dává :-D ;-) Já mám to samé s Lokim o:-) o:-) o:-) 8-)

prostě si de a v trávě na louce se jen tak válí Frantu Josefa desítka .
To bude prokletá mince stejně určitě . Protože už nasrala minimálně tři lidi . Toho , co ji ztratil tenkrát , potom toho , co ji po něm vykopal a znovu ztratil , no a nakonec mě o:-) :-D :-D

No tak sorry jako :-P zas mám 40 alobalu od mlíka super ID ;-)

Manžel přijde domů ráno, a hned ve dveřích dostane ránu mezi světla. Když se probere z bezvědomí, stará se mu omlouvá: "Promiň, já jsem zapomněla, že jsi měl noční."

tak jsem se zasmál :-D :-D :-D

Nevím proč,ale tak nějak vidím Joa a Peggy :-P Joe promine ;-)

Joe nepromine ,protože to není vůbec vtipný . Jeden z důvodů , proč nechodím na noční hledačky :-P o:-) :-D :-D ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=VKg_KC-sN3A

Taky na ně nechodím :-D

"Moje žena slaví zítra narozeniny", říká muž prodavačce v papírnictví. "Rád bych jí koupil tuhle soupravu per s keramickým hrotem." "Pěkný dárek, pane," odpoví prodavačka. "Bude to pro ni takové malé překvapení, viďte?" "Ano, to bude," souhlasí muž. "Myslí si, že dostane auto."

„Moje žena si smí k narozeninám přát, co ji jen napadne.”
„A co si tak obvykle přeje?”
„Už dvacet let jedno a to samé, chtěla by perlový náramek.”

Taky sem Peggy nikdy neřekl , že si něco nemůže přát o:-) :-D :-D

:-D :-D :-D

čusík pacoši :). Tak jsem si to konečně užil po těch měsících :) jen tak dáááál

ha..ještě se mi tu pod nánosem krusty rýsuje krásné nákončí...vypadá na bronz...nu...musím na opatření, tak to počká do zítřka

Jsem zvědav,já asi zajdu zítra,mám vyhlídlej jeden lesík,na poli bude asi ještě blatíčko ;-)

Robe , pole jsou celkem ok , teda u nás , akorát dneska tak foukalo že když mi zafoukal do zad a níž tak se mi delaly bubliny u nosu :-D :-D

No ještě,že nefoukalo do obličeje. :-D

:-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D o:-)

Jeldo sorry,ale já musel.To se nabízelo samo.:-) :-) :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru