olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

ono tam je asi už jedno zda s jednotkou nebo bez , ta váha tam asi bude fakt malá :-)

je to jedno...:) a když s tím mácháš pár hodin, tak je to znát, ten rozdíl

No ja vám do toho tu nechcem nejako vŕtať chlapci ale nie že by ten deus bol zlý a to platí aj pre iné ale má svoje limity a to z mojho pohladu dosť velké v porovnaní CTXa kedže som ich mal oba a CTX som si nechal lebo ma stále prekvapuje čo deus akosi nerobil a to tu nerobím žiadnu reklamu mám ho z druhej ruky a deusa som vyhral v tombole a další mám domácu výrobu starý dobrý Vlk to je milášek. Tak len toľko do debaty tejto vašej som prispel komentom mojím.PS značka či váha nie je prioritná ked si chceš vyčistiť hlavu. ;-)

To je pravda -nakonec i ten žlutej nesmysl umí hledat 8-) :-D :-D ;-)

Já tu neposuzuji detektory. Já jen napsal, že mi vyhovuje váha, protože jsem po úraze :) Nic víc :). Cortese mám pořád doma. na hloubky je supr, ale malý špunty díky frekvenci holt chytá jen těžko :).

Hej,vypněte někdo už tu vodu !!!

Asi rupla voda :-P

Tak jsem byl dnes v lese a celkem slušně jsem si zahledal,padlo 17 mincí a mám i nějaké fotky,jestli to stihnu dám ještě dnes příspěvek ať se můžete juknout.

tak to je super ;-)

Tiše roste mi báchor :-P

Pršet dnes nemá, není ani zima ani horko, dnes to asi pude ;-)

Tak tuhle dvacku zatím nemám ;-)

Tož dnešek stál za to . Hned ráno sem se musel nasrat u kontejnerů , ale mávl sem rukou a jel k Marťasovi se uklidnit.
Přijedu ,vystoupím, otevřu kufr, že vyhážu bagáž a Marťas s nevinným úsměvem se mě táže ,, to budeš kopat tou sekerkou ?"
Nepochopil sem a v klidu vysvětloval, že to mám pracovní a tu druhou pro Vojtasa.
Na podruhé už sem pochopil- nechal sem doma kopátko a budu dnes chodit jen se zahradnickou lopatečkou, co mám v somradle :,-( :,-( :,-(
Otevřel sem si pivo .
Marťas jako správný kámoš mi půjčil svoje náhradní kopátko a mohlo se jet. Naložili jsme Vojtase a já spokojeně dopil pivo.
Přijedeme na místo . vystrojíme se a dem. První kopanec v lese a vršek od piva . No nic bude to super den , ale měl sem dobrou náladu . Je teprv začátek.
Druhej signál a krásně silnej a velkej . Uprostřed hvozdu by mě nenapadlo , že to bude víko od kanálu a navíc , jak sem zapáčil, tak sem zlomil Martinovo kopátko :,-( :,-( :,-( otevřel sem si druhý pivo
A je to v ři.háji :,-( Budu chodit s lopatičkou .
Marťas opět nezklamal a vytáhl záložní skládací lopatku . Hurá deme na to .
Po pár metrech a kopancích bordela sem si musel ulehčit a tak opřu detík a stoupnu před strom a dělám díru do sněhu , když zvednu oči a čučím přímo do fotopasti asi metr a půl ode mě . Tak sem ze sebe aspoň vyloudil pokus o úsměv a zase mizel v les.
Konečně super signál a hezky čistá barva . Sice pod pařezem, ale co už .
Pařez jak kráva a ještě věčí kořen, pod kerým to zvoní . snažím se s tou lopatkou co to de , ale v šedesáti číslech to vzdávám .Navíc podle detíku by to mělo být ještě třicet v zemi a na to prostě nemám výbavu.
Nechal jsem si dílo rozdělané , že se vrátím s lepší výbavou a jdu dál. Potkám Vojtase , kerej se na to jde mrknout se mnou a svým fiskárem. Super - o hezkej kus posunul dno díry hlouběji a pořád nic . Dohledávačka ani nepípne a cívka c díře pořád zvoní čistou barvu a pořád hluboko :,-( :,-( :,-(
Vzdáváme to i s fiskárem . ty kořeny sou prostě obrovský .
No aspoň sem si kopl nějaký železo a podkovu a z barvy kroužek od holuba a vystřelovák plus krásnou elektronku z katode Olomóc a nádhernou maznicu o:-)
Jedem kousek zpět . Nemám náladu ani pivo .
Louka už je malinko lepší a já si kopnu desetiheller a Al svátostku , potom v lesíku měděnou svátostku a spoustu pletiva .
Raději jsem se vrátil na louku , kde mě čekal ještě desetník z šedesátýho druhýho , parůžek a fenik s větrníkem. Samozřejmě spousta víček, indulon a podobnýho bordelu.
No domů jsem jel i tak spokojenej, protože krásných pět km v nohách a rukách člověku v přírodě a terénu hlavu vyčistí a tělu taky prospěje teda perfektně ;-)
Za mě úspěšnej den, když sme se ve zdraví vrátili a jak se říká ,,v zdravém těle zdravý prd " 8-) ;-)

Jak už jsi neměl chuť ani na pivo tak to už bylo opravdu v ři.háji :-D ;-)

Chuť byla právě , ale to pivo ne :-D :-D :-D

Joe bezvadný počteníčko jako byvh to viděl a stou fotopasti se mi to stalo to sami před 5 dny chtěl sem to rozmlatit ale pak sem si to rozmyslel ted se pořád koukam na stromy no hnus jekobych nebyl sam :-P

Kolegove mam na vas prozbu kdo ma solidni kontakt na nekoho z Prerova ohledne bronzove sekyrky kdyz je to z okli Holesovska a taky aby nebyl zakomplexovanej na detektorare diky

Já už také referoval v klubu ;-) Hokej nebudu komentovat.

nevěřící Robert :-) Páni to dali jako páni :-D :-D

Jeldo,nedělej žes to čekal :-D ;-)

No nečekal :-) :-) to ani oni :-) :-) :-)

zdarec panové uz se vam stalo, ze jste hledali v lese o rozloze cca 600 x 600 m a nepadla vam ani jedna barva? a to jsme byli ve dvou.. :-(

znám les , kde ti na takové ploše možná pípne jeden hřebík a jinak nic ;-)

Fandíte,nebo hledáte ??? Je tady nějak klid ;-)

Dobrej program na nedělní odpoledne :-D ;-)

no když tam dotáhneš i nějakou dohledávačku, tak brzy propadne nudě a začne myslet na jiný hledání o:-) :-D :-D :-D ;-)

tak aji teploměr jde ;-)

super ;-)

A máme tu ráno, v čera 25km no dnes to chození bude asi opatrně ;-)

Ták počasí super dalších 7km v nohách jen 4 mědáky ale zase super stav,k tomu sáně a trocha železa ;-) bylo krásně.

http://olomoucky.rej.cz/clanky/historie/2748-hradska-brana-odkryva-dalsi-okna-z-minulosti-ukazala-i-stopy-davnych-kocaru

Zdar borci,tak letos jedu poprvé na Mistra hledače a vypadá to že to bude fakt síla,co Jeldo a Joe ??? :-D :-D :-D

Zdar jak sviňa , už sem ti odpověděl v komentu u mistra , ale znovu - ,, už se nemožu dočkat :-D " se tam sejde zase sebranka o:-) :-D :-D :-D ;-)

Snad to nebude poslední ročník :-P :-D ;-)

To přežijou 8-) Zas tak zlý to není a moc toho na rozbití taky není o:-) :-D :-D ;-)

Tak co ráno na 5:00 o:-) :-P

Martas to po dnešku asi nedám :,-( Leda že by si vzal basu piv na spravení o:-) ale v sedm budu jak včelka 8-) :-D :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru