olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

;-) :-P

Tak dnes na večer na dvě hodinky- no našel jsem 3louky a kraj lesa kde opravdu už nic nééní, až cestou k autu,kdy už jsem se motal jak větr v pytlu, padla sekera,víčko z faje a slušnej krejcar jo a jěště 7mm kolečko kde je červené PLUS v bílém asi odznak zdravotník ale prcek o:-)

Tak zítra jedu po delší době s kámošema na hledačku,počasí má být gut tak uvidíme jestli i něco pěkného pípne pod cívkou ;-) Kdo valí taky do terénu tak ať se Vám daří !!!

Tak držím palec ;-)

Jo,díky.Vyrážíme už v 6.00 o:-) Už jsem jak ty a Joe :-D ;-)

Kdo spí ten nežije - a najednou to dopoledne vydrží dýl,když má 6hodin a né dvě nebo tři. ;-) Jen v tom Lednu už začínala být v -8 docela kosa o:-)

:-D :-D :-D

Bylo to peklo,počasí si nás vychutnalo,když jsem zmoknul po druhé tak to ještě šlo,ale když jsem hlásil Aldovi jestli taky slyší to hučení a on mi tvrdil,že poblíž bude potok tak to potok nebyl,ale brutální průtrž,byl jsem totálně promočenej až na trenky,možná příspěvek bude,ale nejdřív musím uschnout :-D :-D :-D

Já byl až odpoledne a taky sem chytil dvě bouřky aj z kroupama :-D :-DAle motal sem se v dohledu od auta tak sem se takticky uklidil :-D

:-)

:-) :-) ;-)

:-) :-) ;-)

No ty voe si tu pàlim staro prochcatou králičárnu a asi nedám všecky smajly bo sem taky zmokázka šla :-)

tož dneska to pude 8-) ;-) :-D

Tak jsem šoupnul do klubu ten příspěvek,Delto trenky jsou suchý tak nemusíme čekat do 22.00 :-D ;-)

Pyrda Rum nepije,Pyrda rád Slivovičku :-D ;-) Loki Rumíček může 8-)

Tak já něco vyberu z depozitu a uvidíme :-) :-)

No jestli po ní uvidíme tak to bude dobrý !!! :-D :-D :-D :-P ;-)

Vidět jo , ale můžeš ztratit cit v končetinách a nesrozumitelne mumlat :-) :-)

:-D :-D :-D o:-)

Tak to mám každý ráno v 5.15 když vstávám do rachoty o:-) :-D ;-)

Tady to můžeš mít i večer :-D :-D nedej bože odpoledne :-D :-D

Tak zrovna rumíček nemusím :), max pivo a slivovicu ;-)

Si pamatuju jednu lesní hledačku a Rumíček nebyl problém ;-)

Za chvilku razím s Lokim do terénu,snad bude počasí lepší jak před týdnem,zatím to vypadá dobře.

Tak ať se zadaří ;-)

Pěkná procházka, že Pyrdo.. :-P

Loki,NESER !!!! o:-) :-D Příspěvek by měl dávat někdo jinej,já dal jen 3 měďáky ;-)

Máte tady kamarádi ve foru,6666 odpovědí,no já jen tak,aby vás kamarádi neodnesl strašný čort :-D

My se hned tak něčeho neleknem,taky jsem si toho všimnul :-D ;-)
Hej Joe,žiješ ???
V poslední klubovém příspěvku tě u jedné fotky zmiňuji,ale žádná reakce 8-)

Dobrý je to -už zase žiju o:-) :-D :-D ;-)

Tak to je dobře ;-)

;-)

Dlouho jsem pil, a dva dny jsem nemohl přijít k sobě!!! natož abych došel k tobě :-D :-D :-D

To už Peggy zná a neprošlo mi to :,-( :-D :-D ;-)

už idu ;-)

Znám benzínovou studánku,
kde plynový je les,
tam stačí škrtnout zápalku
a letíš do nebes.
Ani nevím jak je ta kosočtvercovina stará ale náhle jsem si vzpomněl a děti se pobavily.... :-P

:-D :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru