olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Tuhle neznám,moc pěkná :-D :-D :-D

:-P

Já byl na dovolené,ale i tam jsem Lovce sledoval,do klubu momentálně nic nedávám bo nic nenacházím,nebo spíš moc nechodím a různých debat se zúčastňuji minimálně a tady je bohužel opravdu mtrvo.Do Tortůry nic nenos,nebo budu mít zase depku :-D ;-)

U mě dost dobrý ;-)Hledám, něco málo nacházím, odpočítávám dny do Mystra Hledače 2017.Užívám každé den volna a klidu. ;-)

Mystr - dobře napsáno :-)

No tý vole :-P Ten češtin to je můj kobyl?%+.@ Já chodím většinou s tím tvrdým tak se mě to sem neják zacmocalo no tak sory jako/ pí. učitelko :-P

Omlouvuju se za nedostupnost , ale zkoušuju chlaďák s kompresorem na ,,štěněti " no už to nechávám na další den bo ráno musím pro sekretářku a to si nedovolím zaspat o:-) 8-) ;-)

To bys měl průšvih !!! :-D ;-)

Stihl sem to a průšvih nebyl :-P I když teda ani nic jinýho :,-( :-D ;-)

Joe,už se to blíží !!! Dáme panáčka ;-)

jo už začíná stoupat zase taková ta cestovní lovecká horečka o:-) :-D :-D

Mám dotaz.Co je to dovolená.??Já už to konzultoval z výkladovým slovníkem a nic sem nenašel.Někdy mám pocit že du v montérkách i spát. :-D :-D :-DZa 14dní jedna hledačka.Ale docela se na ní dařilo.4 svátostky za den sem ještě nikdy nedal. ;-) ;-)Tady se píše o bumbání a já nemožu už dva měsíce su na antibio.Opíchalo mě něco z boreliózou.No radost až nakost.

Kvasaku až budeš v důchodu tak přijdeš o dovolenou,nemocenskou,příplatky o svátcích a stravenky :-D :-D :-D
Ale budeš hledat něco každý den a někdy nebudeš potřebovat ani detektor :-D :-D :-D

MYSLIS NECO MEZI PASEMA ZEMI. TAK TO S TEBOU SOUHLAS :-D :-D :-.VLASTNI SKUSENOST :-( :-(

Paráda,taky mám jednu,je to pořádný kolco ;-)

Dovolená? To se maže na chleba o:-) .Co můžeš udělat hned odlož na pozítří a máš dva dny volno ;-)

Kdyby to ten nějakej chudák nechtěl ta já bych si tak 14 dní vzal,díky :-D ;-)

dobře budu na tebe myslet ;-) :-D :-D

Sou a znám jich hodně.Kapitalismus se z nikým nemazlí.

Jojo kdyby ti blbci vzali to nejlepsi z leveho praveho stredniho no proste to dobre pro všechny mohlo to byt na tom světe lepší no ale jak víme nejsme všichni toho nazoru vždycky se někdo povisuje nad ostatni :-P

Sory to asi neplatila odpověď na me no nic uz to tu je

Platila ;-)a máš pravdu.

Já to nebyl a Loki určitě taky ne ;-)

ja to taky nebyl. ale videl jsem je. byli 2. :-)

Borci,kdo všechno od nás jede na Mistra ??? Joe,Servuz,já a Loki,kdo dál ???

Bohužel nejedu.Nějak moc práce. o:-) ;-)

taky jedu
;-)

Ty furt jenom pracuješ o:-) ;-)

:-D :-D :-D :-DNěkdo ten rozvinutej kapitalismus musí budovat :-D :-D

Už se nemůžu dočkat!!! ;-)

Co je to frejzer ??? Co je Protivanov vím ;-)

Děkuji za osvětu.Bral bych toho Frasera ;-) Si to užij a pozdravuj tam odemě 8-)

já se připojím na místě :-D :-D

No mu se na místě budem spíš rozpojovat :-P

Já se budu nápojovat :-P :-D ;-)

Jak nechodí ??? Já byl včera na dvou polích,dal jsem 16 mincí z toho jedno AG ;-)

Delto,stihlo se oboje ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru