olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Joe,jsem smutnej,ale co se dá dělat,tak příští rok na Mistrovi ;-)
Já už mám kabanos nakoupenej,detík nabitej a počasí snad taky vyjde,tak zétra borci ;-)

Tak já doufám, že snad aj někde dřív . Starosta mi slíbil, že prej po novým roku už konečně ubude práce a možná dostanu i záskok, když budu hodnej a najde se někdo , kdo hledá práci a né jen zaměstnání 8-) :-D :-D ;-)
Já mu věřím o:-) :-D ;-)

:-D :-D :-Dto je skoro jako bys věřil na Ježíška :-D :-D

Tak to je přece samozřejmost ! Že od něj nedostávám žádné dárky je důkaz , protože jsem zlobivý a on to ví , tak mi nic nedává o:-) :-P

Joe,je moc milé,že ještě ve svbém věku věříš na pohádky :-D ;-)
Jinak v Olmiku -4,sucho a mlha skoro žádná.

No já věřím aj na ufony , na duchy , strašidla, dobrý lidi .... o:-) :-D :-D ;-)

Škoda,žes nejel,bylo to super,padlo i nějaké to AG,mě teda nee,ale i tak za mě dobrá akce.Chystám příspěvek do klubu tak pak můžeš mrknout.

Jo mrknu rád.Já teď dojezdil s pluhem teprve :,-(

Nápodobně všem!!! stačí trocha zdraví,pár peněz,klid a pohodu - a vono už to půjde. ;-)

Všem vám kucííí přeju krásnej rok 2018. Hlavně zdraví a krapet toho štěstí :). pokud se mi zadaří, zkusím se objevit v Tortuře

A nabitý mobil...

Merline,musíš,jsi čestný host !!!
Borci,nábodobně,ať se daří ;-)

Tak Vás fšechny zdravím v novým roku a přeju Vám hodně štěstí a zdraví a samozřejmě hezkých nálezů ;-)
No a teď ta špatná - jestli funguje ,,jak na nový rok...." tak letos budu sice zase chodit hledat , ale neklapne mi to ukončení smlouvy s výrobci alkoholu a zatím ještě abstinent bohužel nebudu ( i když sem se vážně snažil a vydržel sem nepít celou noc) .
No ale , třeba to vyjde příští rok o:-) ;-)
Snad mi konečně ta tortura časově vyjde a s Marťasem se tam za Vama taky dostanem ;-)
Tak si nechte dařit , já si du ten rok znepříjemnit ještě manželským sexem , bo si pro mě Peggy přijde sama a to by zas byla ostuda :,-( o:-) 8-)

Joe jak to dopadlo s tim prstenem? :-P

prozatím nijak . Prej už tam byly nějací kolegové a nic nenašli. Já to po dohodě zkusím prubnout , enem teď není kdy :,-( Blbé čas a moc práce. nedostal sem volno :,-(

Diky za odpověď cert vi co měly za mašiny a nebo chyběl chlup přesností a možná i dysktiminace co když je zlato vedle kovu to asi bude mit vliv zrejme si to musi člověk vyzkoušet jak jeho mašinka reaguje na golg se zelizkem a podobnymi věcmi bůh ví kolik je tam bordela :-P

No právě. Proto tam chci jít i já �

Tak už asi vis jak se chova tvůj je docela mozny ze ho najdeš a ja to tobě přeju se zerem by to asi nešlo impakt ma asi tu disku lepsi tak pak poreferuj :-P

Teda relik :-P

zaleží jak je to silnej materiál a věřím, že zerouš by to jako povrchovku taky vzal . Jen neplašit a poslouchat . V tónu indicie budou . ale určitě se nakope i sposta bordela . Na druhou stranu . není to nic v zemi, ale na povrchu , tož kopat nic nemusíš ;-)

To je fakt a možná bude mirne zaslapnut jinak ja sem zero se zlatem nezkoušel jak se chova s blízkými želízky ag ano 30cm od sebe pipnul jinak do železa s reacherem si to musim zkusit po operaci menisku bude casek blbnout u baráku pod okny :-P

zarušení mi zlatej snubák docela hluboko pípnul spíš jako odpad - signál na hraně dosahu 8-)

Myslíš poblíž želízka nebo v čistém tam bude nějaký problém nebo ne? :-P

problém snad ne , jen to bude asi chtít brát i odpadovej tón . jakejkoliv náznak barvy o:-) :-D

To je asi tak pokud chce člověk uspět ted by se hodila novinka ekqik možná :-P

Relikvto musí taky dat :-P :-D zerouse by taky neměl mít problém ale musí být naposlouchanej 8-)

Joe,myslím,že nikdo neočekával,že budeš abstinent :-D :-P S tou Tortůrou máte šanci,předpokládám,že Vám Delta psal ;-)

Dobrý ;-) Tak se nám to pomalu blíží pánové.Přijede i Vladimír 77 z Plzně,bude sranda :-D ;-)

Co se blizi??

Joe je zvanej tak se domluvte :-D ;-)

Joe musí oznámit , že opět z toho nic nebude . A to sem tam měl eště na ten den domluvený aj rande :,-( :,-(
Kujva Vás chlapi nikoho nenapadlo , že sou volby a já tím pádem pátek do noci a sobota od rána musím být v práci ?
Kujva je to v haj.zlu. Mi to ta politika zas dojebala :,-( :,-( :,-(
Su vážně hodně nas.ané už s tím štěstím na sleziny . Mě musel někdo snad uložit klatbu ,abych se nemohl normálně pobavit o:-) :,-( :,-(

Tak budeš muset něco naplánovat ty a my se přizpůsobíme ;-)

:-D :-D :-D to abych si vzal týden dovolené :-P :-P :-D :-D :-D

Tož to je úplně jednoduchý - nesmí to být v den , kdy mám naplánovanou nějakou práci a to ani když sem ji ten den neplánoval . :-P :,-( ;-)
kujva přes třicet dní dovolené a nic mi stejně na volno nevychází :,-(
Jak se něco najde dám vědět . už konečně chci tu knajpu okóknót :,-( :-D ;-)

už se to blíží - dneska mi starosta slíbil dovolenou , když se na mě dvě minuty díval , jak se snažím otevřít si auto dozičákem a nadávám, že se mi rozbil zámek . Podotýkám, že sem neměl ani 0,0001 promile v sobě . Sice ještě krávy nevidím, ale pré už su na hraně přepracovanosti o:-) :-D :-D ;-)
Vážně mi to vůbec nedocházelo, že ten klíč opravdu od toho auta není :,-( :-D :-D ;-)
Vypadá to že Štemberk čeká 8-) ;-) :-D

Klidně přijeď :-D :-D :-D :-DPůjčím ti jeden kýbl klíčů a uvidíš jak si vyhraješ :-D :-DTen druhej kýbl ne,to sou od mýho auta :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru