olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Tam skončíme všichni a Kvašák nám bude nosit buchty :-D ;-)

:-D :-D :-D
Jenže já budu mít z protekce i historickou léčbu :-P Mám slíbenou lobotomii , elektrošoky a podobný vymoženosti z minulých století :-P :-P :-P Peggy mi to prej ráda zařídí o:-) :-D :-D :-P

:-D :-D :-Duž se pečou :-D :-D

Tak bohužel...i tentokrát bude Tortura pod heslem: Možná přijde i kouzelník :/

To - MOŽNÁ - je zásadní slovo :-P :-D ;-)

Kvasák by prd donesl , po cestě by je sežral a ty co nemá rád by jen okousal :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

:-D :-D :-D

:-DZrovna je peču.Jeldo mám ti jedn poslat?Na dobírku. :-D :-DPři rychlosti naší pošty bude po půlce cesty k tobě pochodovat sám. :-D :-D :-D

:-D :-D :-O

Nic mu neposílej !!! Ať si přijede :-P :-D ;-)

Já přinesu Pyrdu :-P

kuwajs dovalte tu
vašu torturu blíž k temu potoku haná a mám to pod nosem jináč olmík z ruky no co už
:-D

Výmluvy !!! Laďa přijede až z Plzně :-P :-D ;-)

Haló pane Nebet,tak kde je ten příspěvek ??? My čekáme :-D ;-)

Kujva lidi ten pátek mi sice s Váma nevyšel , ale určitě se nějaké den najde . Enem sem se chtěl tak nějak podělit s malou perličkou z toho pátku . Takhle po ránu jsem spěchal do práce zkrz ty poj.baný volby ,když mi v té tmě vlezl nějakej debil do cesty a začal stopovat . Naštěstí nejsu já debil a nepřejel sem ho ( i když sem ten moment chtěl a asi sem taky měl) . Všiml sem si hned u krajnice auta s výstražnýma, tož sem si říkal,,asi porucha " a tak sem zastavil člověku v nouzi .
Když sem vylezl z auta z otázkou ,, tak co se stalo ? " už sem začínal své zastávky a nepřejítí toho stopaře litovat . Asi nějakej cizinec , bo sem mu nerozuměl ani slovo česky , jen mě pořád vedl divně gestikulujíce k autu .
,,Teď mě klepne " mi bliklo hlavou a čekal sem každou chvílu od někud ze tmy pecku, ale najednou ze z auta ozvalo jakési zaúpění a chlap očividně byl mimo ještě víc . Pořád cosi o autu a ať tam strčím hlavu , jenže tak se po ní nejlíp dostává .
Po druhém zaúpění a zřetelně česky vyslovených jadrných slovech z ženských ůst mi došlo, že se asi nejedná o mou šrajtofli a nebo feldu , ale že je tam žena v nesnázích a asi v průseru .
Tož sem otevřel zadní dveře a strčil do vnitř hlavu .
Pochopil sem a určitě v té tmě zblednul , jak zapomenuté plakát na vývěsce .
,,Ku.va ona rodí !!!!"
,,jo ty p.čo!!!!!" Mi něžně odpověděla ta šťastná budoucí maminka
S chlapem nebyla řeč , pořád neuměl česky . Já jsem tedy statečně došel k závěru, že to chce odborníka a tak jsem vylovil telefon a z úlevou našel číslo naší obvoďačky .
Bohužel mě zchladila slovy , že s tím nemá nic společnýho a mám si zavolat na 155 .
Začínalo mi docházet , že sem na tom hůř , než sem zprvu myslel.
Vytočil jsem tedy tu 155 a pokusil se pevným hlasem vysvětlit situaci a místo události .
Bylo to super až do chvíle , kdy mi operátorka řekla , ať zjistím stav a začala dávat další zbytečné rady co a jak , protože sem začal vnímat jen na půl . Nakonec to dopadlo tak, že sanitka přijela včas -zrovna jsem řešil co mám dělat dál , když miminko je už venku .
Ochotně jsem jim s radostí uvolnil místo a zbytek nechal na nich .
Tak moc sem si snad ještě nikdy neoddychl a tak rychle sem snad ještě nikdy nevyhulil dvě cigára za sebou .
No a teď to hlavní co sem chtěl - Ten šmejd chlap ,co mě zastavil a co sem mu nerozuměl ani slovo -ten šmejd nebyl žádnej cizinec ,ale normální čech .
Enem byl v těch brzských raních hodinách tak sežranej ,že nedokázal vyslovit jediný slovo srozumitelně . Nepochopím, jak se mohl dostat s tím autem až tam ,kam se dostal a auto bez škrábance .
Vážně mě vytočil , protože já měl před sebou hódně dlouhej střízlivej den , a propáslou Torturu a on si pán takhle v sedm není schopnej aní říct , že mu rodí v autě žena .
Jo mimochodem je to zdravá holčička a váží 3.40 . Délku vážně už nevím, už tak si pamatuj víc , než sem si myslel . o:-) :,-( ;-)

Joe,tohle se může stát fakt jen tobě o:-) :-D :-D :-D Super počtení na dobrou noc ;-)

Joe super , ale ještě že jsi to neodrodil , chudinka holčička , první co by viděla by byl čert a ještě k tomu střízlivej :-D :-D by asi chudinka koktala a chodila pozpátku :-D :-D :-D

Joeblack, minul jsi se povoláním, jsi naprostá jednička ! Záchranář 1. třídy, skvělej borec ! Musel jsem si to přečíst třikrát, dlouho už jsem se tak skvěle nepobavil. :-D :-D :-D
To se opravdu mohlo stát jenom tobě, naštěstí ve střízlivém stavu ! :-/ Taky z toho plyne ponaučení, nechlastat, nikdy nevíš co tě za rohem čeká. Máš moje velké poděkování za statečný čin a záchranu hned tří lidí najednou a super body za skvělý článek, ten asi nebude mít dlouho konkurenci ! Vidíš sám, že najít novorozeně v rozkroku rodící matky je fakt těžší, než tolar na poli ! Měj se pěkně, za tenhle tvůj statečný čin a rozhodnost, ti patří ten tolar najít !! :-D :-D :-D

No já sem to pravé aj Este stihl odrodit , enem už sem nemuse řešit co dál , ukousat šňůru a podobně o:-) :-O :-( ;-) :-D jinak díky , ale víckrát nemusím o:-) :-D ;-)

Ten pacholek, cos mu odrodil tu děvčicu , by ti měl dovalit alespoň bečku slivovice ! Ožrala jeden, mysllí jen na sebe ! :,-( :-D :-D

Stačila by aj pleskacku , ale nebyl schopnej říct ani díky 8-) :-D

Tož to byl nějakej křupan, děcko udělat asi umí, jestli to není sousedovo, ale pak se o maminu a špunta postarat, to neumí ! Čuňas ! Alespoň to poděkování mohl ze sebe dostat, srágora jeden. o:-) o:-) :,-( :-/

Tož myslel sem si o něm svoje . Já sem se mohl postavit.at , když měla rodit žena , abych vše stihl včas a něco nedomrvil . Aby měla co nejvíc pohodlí a klidu . Tenhle si i v den , kdy mají rodit (prej už měla rodit den před tím)raději ozere hubu . Ano -rad se nápojů a ne málo i já , ale vím , kdy je to opravdu přes čáru o:-) :,-(

joo táák , tak to jsi borec teda , klobouk dolů , mě by vezli s rodičkou :-)

Daleko sem do toho neměl 8-) :-D

Na tv. cs ted běží film Jak rodí chlap :-D
Natočeno podle životní zkušenosti hledače pokladů Joeblacka :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

A teď půjde Joe slavit :-D :-D :-D ;-)

tak jako čerstvý otec by měl :-D :-D :-D

Jantare :-D :-D :-D :-D Ale jo - v sobotu sem to drobet přehnal po volbách , kdy sem konečně večer mohl uvolnit ty nervy a ve tři ráno jsem statečně trefil klíčkem do dveří , abych je opatrně a tiše otevřel , nechtíc zbytečně budit a rušit ze zaslouženého spánku mou milovanou ženu . Bohužel asi nějakým nedopatřením se otevřely rychleji než sem čekal a tudíž sem to neustál a vletěl po hubě do předsíně ( tedy mojeho skladiště užitečných věcí) a než sem dopadl, tak sem lehce zavadil o pár nesmyslů na stole a kolem a tudíž asi některá věc musela způsobit trošku hluku , že to Peggy slyšela přes čtyry zdi o osmdesáti centimetrové síle . Ale vzala to sportovně a nechala mě po pár milých a utěšujících slovech ležet v místech mého dopadu . Asi jako památku na osudnou leteckou havárii o:-) :-D :-D ;-)

Možná ti ta rodička poděkuje ale její druh asi bude mit okno ten to nedal ale zase ujel to co bych ja asi ne v takovém stavu :-P

Jo tu jízdu nepochopím ani já . Když už mluvím jeho jazykem, tak dávno su o něco zlomenej a moje myšlenkový pochody sou na úrovni prvoka o:-) :-D
No já myslím, že ta je ráda , že je někde ve špitále s mimčem a v pořádku a nějaké kolem jedoucí pobuda ju vůbec nezajímá ;-) Dyk má teď v hlavě jen ten uzlík malej ;-)

To sice jo ale tohle se jen tak často neděje to si piš ze ji tam v te hlavě koluješ az pride dom bude to vyprávět kde kemu :-P

Jo tak na to se těším, až ně někde v putice poplácá nějaké cizí chlap a s divným úsměvem na mě promluví ,,jo tak to seš ty, ten obejda , co se mi tuhle hrabal dcéři mezo nohama ..." o:-) :-O ;-)

:-P :-P :-P

Joe u me si borec zachoval si chladnou hlavu a zmakl to to se musi uznat ten tolar ti musi jit naproti najit mrně v rozkroku by spoustě chlapům asi pumpa dojela i mě gratulka chlape pegi bude pyšna doufam :-P :-P :-P :-P

Pegy sory :-P

Pegy mě klasický setřela svým ,,se taky pripletes jednou aj k vlastnímu pohřbu " :-D

:-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru