olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

No ja klasika ale ja si myslím ze i tak v koutku duše si říkala je to chlap který je schopen odrodit to každý nedokáže :-P

Já si myslím, že v koutku duše litovala , proč si nevzala Pištu Hufnágla ;-) :-D
Dyk ju znám, s ňó přece žiju :-D :-D ;-)sem věděl hned , proč si ju beru o:-) :-D :-D

Většina si myslí že si vzala nepraveho to slyším pořád ...kde bych mohla byt a met se lépe než stebou jak říkáš Hufnagl je pravej :-P

až já ho jednou potkám... ;-) :-D :-D

Nestiham odpovidat ale poznáš ho? :-P

rozhodně - to vyčtu z jejího pohledu až půjde kolem ní 8-) :-D :-D :-P
Peggy taky dycky pozná , kerá že to je ta Stiflerova máma o:-) :-/ :-D :-D ;-)

Tak to jo a mej se ja du ted mrknout na nálezy co kluci maji a pak tv zoom ale uz se mi to přibližuje ve čtvrtek budu po malém zákroku memisku konecne začít chodit at na sezónu su připraven konecne trvalo to 6 měsíců to čekání :-P :-P

Tak to přeju hodně štěstí a ať se daří . Já sem doprohlížel klub a teď si du pustit na dobrou noc jakési The Last Kingdom . Vikingy zas musím čekat a toto eště neznám, tak to du omrknót 8-)

Dikec cus :-P

Ožrat sem se chtěl hned po tom , ale celej den sem musel jezdit o:-) :-/ 8-)

Kujva tož toho si vážím :-O
Pro plácačkou sem to nedělal a rozhodně věřím , že jsou lidi , co by to zvládli o hodně líp . Já byl vyklepanej a dost zmatenej a určitě sem to jako filmovej hrdina nedal o:-) :-D ;-)

Joe, smekám. Já být ve tvé situaci, tak by posádka sanitky i rodička musela nejdříve tančit kolem mě ;-) . Byl jsem u porodu svých dcer (povinně na žádost partnerek :-D ) a měl jsem co dělat abych nesjel podél zdi pod okno. Docela jsem to musel rozdejchávat o:-) :-O

Ale já mám z přímo z toho porodu taky docela okno , sem byl mimo úplně , já nevím , jak se mi to povedlo nic nezmrsit . Snad pekelné soustředění na rady operatorky mi prostě přeplout do ,, nepřemýšlejí , poslouchej a dělej " a tak to klaplo . Dělat to znovu , tak sú úplně ve stejné situaci a zase jedině s navigací . V palici mi zůstalo jen pár bezvýznamných detailů a pak až moment , kdy jsem s úlevou uhnul odborníkům o:-) :-O :-D ;-)

rozumím ;-)

Jou,gratuluji,seš třída. ;-) :-)

Ta ženská víc . Zvládla to dokonale

Zdar borci,je tady nějak mrtvo,žijete ???

8-) :-D ;-)

Copak,moc nemrznoucí směsi Joe? :-D :-D :-D ;-)

Naopak , na neschopence a tudíž bez přísunu . včera padl poslední lahváč už v šest večer a poslední půllitr švestky to nevytrhne :,-( 8-) ;-)

Když jdu marodit,musím si nadělat zásoby.Takový ostřílený pardál a udělá takovou chybu.Joe,Joe. :-D :-D :-D :-

špatně sem odhadl dobu neschopnosti dostat se do obchodu :-/ :,-( o:-)

Takže Joe se hlásí ze záhrobí ??? :-O :-D

né , jen z druhé strany o:-) :-D :-D

No bejt v dnešní době střízlivej je hrozná věc.A ještě ktomu nemocnej,Brrr. :-D :-D :-DKuva venku zase hnojili tím bílím svinstvem.A co sem byl včíl na hledačce tak skoro prd.A stejně musím budovat kapitalismus tak není ani času. o:-) ;-)Tož brzké uzdravení. ;-) :-)

Máš pravdu , ale musím tu střízlivost zaspat . Poslední štamprlu sem měl v 18:00 a pivo si taky musím někde splašit . :,-( Kua eště v prosincu sem měl šedesát litrů švestky a teď je ze mě žebrák :,-( :,-( :,-( o:-)

A včíl si představ tu hrůzu že to najaře zasejc omrzne. o:-) :-D :-D :-D

Voe !!Víš jak sem se teď orosil a zestárl zas o pár let ? :-/ :,-( :-D :-O

To bude dobrý Joe :-D ;-)

Vím. :-D :-D :-D

:-D :-D :-D
enem mě sere ta výstava známek :-/

Marťas,oni byli v Lóčce lazaretem po bitvě u Slavkova.Tady na Štrnbersku jich bylo kolem 10 000. ;-)Mám ho taky. ;-)

;-)si udělej rodinej výlet a zastav se. ;-)

Zastavím, stejně chcu probrat ty negativy a dovízt ti ty cihly ;-)
Dám vědět , enem co se vylížu z toho marodění a dohánění zmeškaného a úrazu po opomenutí valentína no a z vysosání zásob a účtu mou dcérou oznámením o vdavcích o:-) Má štěstí, že už nemožu být hodnej tatínek a toho šmejda ,co si ho chce vzít někam nezmizím , bo bych byl otcovrah :-/ :,-( :,-(

Koukám že máš co řešit. :-D :-D :-D

Jo tohle bude drobet náročnější rok, než obvykle 8-) :-D ;-)

Nejhorší je , že to bude úplně první svatba , kde asi budu tak nějak střízlivej , což taky není zrovna luxusní představa o:-)

Střízlivej na svatbě je hrozná představa. :-D :-D :-PA tenhle znáš?O svatební noci se otevřou dveře ložnice a synáček volá.Mámí,Anička furt roztahuje nohy a já nemám kde spát. :-P

:-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru