olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

u nás se neříká šmejd, nýbrž CEROJEBEC :-)

ssrotak já jednou vezl domů bagráka ze stavby a najednou řekl cérojebec de knám
skoro jsem hodil tatru do pangejtu :-D :-D :-D

Jo cérojebci sou ti nejhorší :-/ :-/ :-/ To musím vědět né , šak se znám :,-( :-/ :-/ :-/

Teda ,,HO " znám o:-) o:-) o:-)

Mám Vás všechny pozdravovat od Delty ;-) ;-) pamatujte , bdí nad námi :-D :-D :-D

Takže už to víš... Už ti teda psát nemusím? :-)

Tartaros
..To jsi přehnal, nezdá se ti? Já nejsem teda žádný svatoušek, ale proti tobě jsem břídil.

To Nebet: vlastně nevím, jestli vůbec nějaká reakce z naší strany k tomu co jsi napsal má cenu, protože Vy to máte jasně dané a přes to vlak nejede. Vlastní názor nikoho neuráží, ale neustálé kopání ve vláknu k novému detektoru kovů do lidí ať už z LP nebo kohokoli, komu se Equinox líbí, to je věc druhá. Ano, jsou lidé, kteří se pro něco nadchnou na základě dostupných informací k danému produktu a jsou lidí, kteří prostě nic nekoupí, dokud to nemají v ruce a o tom to je. Nicméně urážet a neustále všechny posílat někam, či je nazývat tupým stádem.... to mi taky přijde, že Delta neuznával jakýkoli jiný názor než ten svůj. Kritika je dobrá, ale konstruktivní. Máte pocit, že toto byla nějaká konstruktivní kritika? Nezastávám Váš názor a za mě to prostě bylo jen trollení. Byli jsme vyzváni několika dalšími lidmi, aby se to smázlo, protože to bylo už neúnosné. Myslím, že podobných vyhrocených diskuzí je všude dost, tak to trpět i tady. A opakuji, vlastní názor je vítán, ale stejně tak musí být respektován i ten z druhé strany. To je demokracie. Ono se to všechno dá takhle krásně převrátit. Zamyšlení a sebereflexe se dnes už nenosí. Jakmile někdo řekne STOP, tak už dostane nálepku cenzora apod. Tacud

a co se Deltovi stalo? smázli mu článek Tak už to jede?

smázli ho celého

divná doba v které žijem :-/

Ano, myslím, že na tomto se shodneme všichni!

Poctivě jsem si pročítal vše, co tady bylo o equinoxovi napsáno, včetně debat, protože jsem si ho taky objednal a nikdy jsem nereagoval, protože mi bylo srdečně jedno, jestli mě nějaká osoba, kterou vůbec neznám nazývá tupým stádem. Já vím své a tihle lidé mi nestojí ani za reakci a každý kdo to pročítal si musel udělat svůj názor. Holt někdo si může dovolit koupit nový detektor a někdo musí čekat na nějaký na bazoši. Mazat jste to ovšem neměli, to je můj názor, jelikož si myslím, že jste sami sobě udělali medvědí službu a z Delty a jim podobným jste udělali mučedníky.

To Clansman: na jednu stranu máš pravdu, ale na druhou šlo o to, že jak sám říkáš... někdo a doufám, že většina si svůj názor udělá, ale je pravdou, že to pak každého zbytečně otravovalo a vlastně psal pořád dokola to samé. Kdyby to napsal na začátku jednou, všem by bylo jasné co si myslí a každý by se s tím buď ztotožnil, někdo to ingnoroval a někdo se možná zamyslel a vytvořil si svůj názor, to je samozřejmě správné... ale Delta si prostě vzal za svou denní povinnost se k tomu pořád dokola vyjadřovat až se to dostalo někam, kam možná ani on sám nechtěl, ale to jen spekuluji. Ať tak či tak... v reálném životě můžeš od takového člověka odejít.. na chatu byla z našeho pohledu jen tato možnost. A ano, pro někoho bude mučedníkem, pro některé, kteří to sledovali celou dobu to bude podle jejich svědomí a vědomí o dané věci a ostatní holt bohužel budou odkázáni na subjektivní vyprávění toho jedince,který jim to bude presentovat. Tolik asi pár řádků za mě, jak to vidím já. Někdy je prostě lepší to řešit takto pro obě strany.. byl už to bludný kruh ze kterého nebylo cesty ven.

... a ještě dodatek. Podle mě budeš mučedníkem v očích svých "stoupenců" vždycky... prostě podobné žabomyší války nemají jednoznačné vítěze. Vždy jde hlavně o to zachovat vzájemnou lidskou slušnost a objektivitu... pokud toto začne pokulhávat, pak se to začne ubírat špatným směrem.

Za těch 11 let na tomhle webu už jsem tady zažil dost mučedníků a kdo si na ně dneska vzpomene ...... :-D

sakra po třetí jsem se podíval jastli jsem správně na olomouckéch stránkách je tady jakási debata o které nemám ani šajnu jen se mě to na olomócké vlákno nehodí :-( což tak to probírat v klidu

Taky na to čučím stěhuje se to jak prasečí mor melo se to léčit na začátku ale těžko to člověk odhadne kam to zabehne nekdy žádný opatření nepomůže než radikální a tak se i dělo a z takove blahove informaci nekdy je lepší když je to černo na bílém ted už se to vi jinak to dopadne takto je to škoda dyt sme jen lidi co mají radi tento koníček a členy v nem a snad stači že nás utápí ti druzí než sami sebe

Přátelé - právě sem se vrátil mezi živé , ale ještě aspoň na chvílu raději umřu . o:-)
bílé nesmysl venku stejně moc na hledání není a v tomhle stavu už vůbec né o:-) ;-) :-D

Jak bylo na té druhé straně? :-D :-D :-DKdyž koukneš ven včíl tak i tam je bílé světlo. :-D :-D :-D

Nějak mi to uniklo z hlavy , takže nevím. Ale asi líp než teď o:-) :-/ :-D

A víš co je to světlo na konci tunelu?Černoši z baterkou :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

to sem jednou viděl krásnej barevnej film o černoších v tunelu 8-) :-P :-D

To byly správy a né film :-D :-D :-DZ pod kanálu do Anglie :-D :-D

no jó , já tenkrát myslel , že to je vymyšlený o:-) :-D :-D ;-)

:-D :-D :-D

joe u nás neslez ale připadává už mě ta zima sere asi ještě v noci jezdit s traktorem chjo ja chcúú jaro

V unii rozhodli že nebude. o:-) :-D :-DV Africe ho prej taky nemaj :-D :-D o:-) :-P

Jo ten traktor mě taky čeká :,-( :-/ Ještě že sem byl včera plesat a dnes jsem byl tedy omluven o:-)

Jsem tady dobře na stránce o detektorech a hledání ?? Chodíme sem vypnout mozky, relaxovat, bavit se o koníčku ;-)

Tady se bavíme o všem , co ke koníčku patří . Tedy i odhrnování sněhu , plesání , obžerství i pijanství , o krásných děvčatech i slaďouších , o hlíně i kamení , o černoších a mimozemšťanech ..... :-P :-D :-D ;-)
Třeba já už sm téměř potvrdil výskyt předků faraonů v naší krásné střediskové vesnici nálezem přezky jednoho z prafaraonů o:-)

Joe, to jó a je to fajn zpestření. Já měl na mysli řešení politiky, dále kdo je lhář nelhář a podobná témata která podporují negativní nálady ;-)

Jo tak to pa jó , to sem nepatří ;-)

Takže pro pořádek,ten film co viděl Joe byl o černoších v tunelu s detektorama.

špatně ! má tam být ... s černýma detektorama ... :-P :-D 8-) ;-)

To si pleteš,to nejsou detektory :-D :-D :-D

a kua !!!! prýýýýýýýýč !!!! o:-) :-D :-D :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru