olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Z této předlohy vzniklo Kladivo na čarodejnice :-D :-D

:-D :-D :-D

:-D :-D :-D

To takhle lezou tři slimáci po poušti a najednou jeden vybuchne.Co byl zač?Muslimák. o:-) :-D :-D :-D

teho znám :-P :-D ;-)

Manželský pár se ráno probudí a ona říká: "Miláčku, já měla tak nádherný sen. Manžel je zvědavý a ptá se jaký že to měla sen.
Odpovídá mu: "No, viděla jsem kbelík plný mužského přirození, všechny údy byly tak velké a chtivé a vůbec připravené.
On už to nevydrží a ptá se, zda tam byl i ten jeho.
Ona mu říká: "Ano, byl úplně na dně toho kýble, malý, odvařený a škaredý."
Jeho to popudí, ale mlčí.
Dalšího rána se probouzí s tím, že jemu se zdál sen, oznamuje to manželce a ta zvědavá se táže, jaký sen se mu zdál.
"Zdálo se mi, že vidím kbelík, ale plný ženského přirození, všechny tam byly takové uzounké, oholené, růžové a zkrátka k pomilování.
Ona se ptá, zda tam byla i ta její.
On odpovídá suše: "No, v té tvojí stál ten kýbl."

:-D :-D :-D

:-D :-O :-D

Sem myslel ,že Boliwood nic nepřekoná , ale to sem se škaredě spletl . Myslím , že vrcholem filmařského umění nás obohatí až tihle kluci ušatí z Wakaliwoodu :-O Doufám, že dostanou taky pozvánku od madam makrel o:-)
Jako náročný divák se jim chystám napsat námět na film o hledačích , kteří potkají na poli toho jejich vetřelcopredatora a po obrovských ztrátách náhodou přijdou na to , že se dá zlikvidovat přesně mířeným signálem ze třech různěfrekvenčních detektorů v křížové palbě... o:-)
https://www.youtube.com/watch?v=bJlsvNpRXaM
Už se vidím jak bohatnu jen za ten scénář a černošky se o mě budou rvat :-P o:-) :-D

Hlásím se do komparzu na nějakou malou roli,keř,nebo strom zahraju výborně :-D ;-)

Všiml sem si , že tam ještě nemají Robocopa , tož si nacvič nějakou malou epizodku a uvidíme , co v tobě je na konkurzu . V néhorším tě přihlásíme do ,,talentu" o:-) :-D :-D

já bych zvládl žížalu která má problém s váhou :-D :-D

Dobře - budeš anakonda , co sežrala hrocha :-P :-D

:-D :-D :-D :-D

No ještě že ne do dementu o:-) :-D :-P

:-D :-D :-D Tož to už pak nechám na porotě :-P :-D Třeba zaujmeš Lucku Bílou :-D :-D :-D ;-)

Nebo Jaro Slávika :-D :-D :-D , to by bylo v prdeli :-D :-D

:-D :-D :-D

S tebou do stanu na Mistrovi nejdu !!!!

vole :-) :-) stejně ti do stanu vleze nějakej ožralej polák :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

Já byl a v pohodě 8-) 8-)

Ha !!! A ze prej ozralej polák :-D :-D :-D Tys musel vypadat :-P :-D :-D o:-)

Já neee... :-D :-D :-D nevím kdo vypadal jako Dán.... :-P :-P :-P o:-) o:-) :-P :-P

No dobře , tak ne jen ty , ale celá banda ste byli pod obraz , když sem vás druhé den nemohl poznat o:-) ;-) :-D

My jsme byly všichni cajk , páč jsme dávali pozor na tebe :-D :-D :-D

No nevím- ke mě žádné polák nelezl :-P :-D

My jsme spolu jeli i autem :-D :-D :-D

Jo ? a že o ničem nevím :-P Ale jó - ty si vystupoval u toho velkýho bilbórda :-D ;-)

To si zase nepamatuju já... :-D :-D

:-D :-D :-D Tak já vím , že byl dokonce laděnej do žluta a tuším na tu žlutó realitku :-P :-D už to ze mě asi prchalo o:-) :-D :-D ;-)

To bylo na Jeldu :-P

To tady už bylo,lulin jeden o:-) :-D

:-D :-D :-D :-D

Když tak teď nad tím zpětmě přemýšlím tak nevím jestli to byl polák,nebo Joe s cizím přízvukem :-D :-D :-D

Mě vynech , já sem sice byl drobet mimo, ale vím, že sem spal počestně o:-) :-D :-D

nezapomenu na to ráno , Servus vlezl do stanu a říká : Marťo , jak je ?? Odpověd :chci umřít , servus : chceš pivo ?? Odpověd : neeee neeee , Servus: máš tam nachystanó snidaňu , odpověd : díky , za chvilku přijdu , jo a to pivko tu nech :-D :-D :-D , jsem myslel že vypadnu ze spacáku :-D :-D :-D :-D

tak to si taky moc nepamatuju o:-) :-D :-D ale vím, že sem tam čampal s pivem hned po ránu o:-) :-D

po ránu,kolem oběda,odpoledne,večer a celou noc :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

joe pravda spals už do šesté :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru