olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

o:-) o:-) o:-) tož asi trocha utahané sem byl o:-) ;-) :-D

:-P o:-) :-O :-D :-D to bylo furt to jedno o:-) :-D

Velkokapacitní lahváč :-D

To bylo to bezedny piticko jak maji v KFC o:-) :-D ;-)

Ale hovno , kartón vysokooktanového piva z lídlu , poté ani neustálpár rychlých slivovic. Potom se klaněl holkám z LP pod stolem :-D :-D :-D , doufám že si to letos zopakujeme :-D :-D :-D ;-) ;-) , rajčata mám zavařené , pěkně pikntní :-D :-D

Já dovezu svoju omáčku k ochucení pašíka o:-) 8-) ;-)

Toz ja taky doufam , ale budu slusnejsi o:-) :-D ;-)

Doufat můžeš :-D :-D :-D

a kua :-O :-D :-D ;-)

PLS kluci, potřeboval bych kontakt na nějahého archeologa v Ostravě, který už pracuje s detektoráři. Možná raději do obálky, než veřejně do chatu.... předem díky :)

Tak já vím bohužel jen v Olomouci přímo z archeo centra.

Taky neposloužím :,-( Jen Olomouc a Šumperk mám zkušenost 8-)

Ale že ti to trvalo :-D ;-)

Toz trosku malo casu a chozeni . No a nemuzu taky moc fotit , kdyz mam v jedne ruce detik a druhe pivo a nebo cigaro o:-) :-D ;-)

Tak dej na čelo kameru a pak z toho nadělej fotky :-D ;-)

prej na čelo :-P to chceš , abych ji hned rozbil ? o:-) :-D :-D
Eště ju musím navíc někde koupit :-/ :-D :-D
Ale zkusím fotit častějc , třeba v přestávkách mezi výměnou prázdné lahve za plnou o:-) ;-) :-D

Na kameru na čele bacha.Hlavně když stojíš u stromu. :-D :-D :-D

No dyk o tom mluvím, ono i sezení u stolu je nebezpečný o:-) ;-) :-D

:-D :-D :-DJá tím myslel třeba v klubu zmiňovanou třešeň. :-D :-D :-DPrej a včíl vá pustím jak to vypadá když sem na hledačce.Nejlépe při nějaké rodiné příležitosti. :-D :-DZnámému se to stalo.Nevypnul kameru co ji měl na krku při návštevě toalety a pak to pustil doma celé rodině. :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

V tom případě Joe žádný fotky,ale promítneš to na Mistrovi až bude tombola :-O :-D :-D :-D :-P

tak teď přemýšlím že se tomboly nezučastním :-)
:-D

vy ste jantaři :-P eště to nějakej jantar po shlédnutí pošle do holoúdu a kdo má furt tu dálku lítat pro ty oskary o:-) :-P :-D

jak se to bude jmenovat ?? Jouova jahoda ?? nebo hrátky s čertem ?? :-D :-D nebo ať žije nebožtík ??

Ještě nevím, něco katastrofickýho . Asi o narušení zemské přitažlivosti a útoku plíživé květeny s lítacím hmyzem o:-) :-D :-P

Bude se to jmenovat To není nudle Alžběto :-P

tož literatura je důležitá součást mého života o:-) :-P ;-) :-D

Asi hodně scifi co ? :-D

nene - spíš osobní vzpomínky o:-) Třeba ta přitažlivost . Nemluvím o loňském Mistru o:-) :-P
Na archeoakci sem úplně normálně přecházel k Servuzovi přez cestu mi křížící hlubokej úvoz a když sem profesionálně scházel dolů v poloze kolmo ke svahu , tak se zničeho nic zákeřně objevil protisvah v úrovni mé hlavy . Sem poprvé ohnul i loketku na zeroušovi o:-) :,-( :-/

Takže ti Servus mohl přejít po zádech? :-D :-D :-DNa to bacha,včíl se mosty všude zavíraj :-D :-D :-D :-P

Naštěstí byl zažranej do signálu pod stromem a já se stihl tak nějak srovnat . Ale co bych chtěl po půllitru slivovice o:-) :-D :-D ;-)

:-D :-D :-DZvracet? :-D :-D :-DTož to už sem taky zažíl. :-D :-D :-D

tož to zas né , takovó dobrotu přece nevyhodím o:-) ;-) :-D

to snad každej :-D :-D

Já na sele,na tombolu a na Janu Mlejnskou :-D ;-)

Tak to asi i Aleš :-D :-D

a na to pivo a nový kamarády .... :-P :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru