olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Marťas až za čtrnáct dní :-P :-D :-D ;-)

o:-)

Já ten "přímý dotaz" budu muset udělat, protože Olomouc je pro mě nejbližší město. Každopádně žádné postranní úmysly nemám, prostě se zeptám. Nic za to nechci, nic z toho mít nebudu - jen si říkám, že je prostě škoda nevyužít hledače pokud to může někomu prospět - a taky by to třeba trošičku zlepšilo náhled na hledače. Pokud nebude mít zájem, tak se z toho fakt nesesypu, o nic nepřijdu, jen se dobrovolně nabízím. :-)

Tak hurá do terénu 8-) :-D ;-)

Až se vrátíš, tak napiš, jak to dopadlo, hlavně jak se už dá kopat a tak. Dnes naposledy makám, zítra vyrazím hned jak si vyzvednu nový rýček - tak ať vím, jak se kope. :-) Ať se daří.

Jo a na poli uz je to patnact cisel bahno a pod tim zaae beton 8-) 8-)

Joe,moc to nepřehánějte ať zbyde taky něco na ostatní :-P :-D ;-)

Bud klidny. Dnes vic nabahneny nez nakopany . :-D

To je dobře . Jen pocitej ze začátku s počáteční nedůvěrou. Prece jen tech rabovacu je dost 8-)

Jasně, s tím se počítá. Ale jak říkám - rád bych pomohl já jemu, nechci pomoct od něho - takže když nebude zájem, tak to přežiju. Nepotřebuju ukázat místa, kde se dají najít nějaké pravěké blbinky, ty nepotřebuju ke štěstí - když už něco - tak bych spíš ocenil info o tom, kde jsou archeo lokality, kde je dobré se nemotat - nestojím o problémy. Např. před pár dny jsem vygooglil, že kdesi ve směru na Lipník nad Bečvou je nějaké hodně známé oppidum nebo sídliště, či co - a že to tam hlídají ( občas projedou ) policajti ve spolupráci s místními a dávají tam hezké pokuty. Jenže už jsem to ztratil a nevím, kde to bylo. A to je zrovna ten směr, kde bych rád chodil, protože tam jsou hezké louky - a nechci jim do toho vlízt - naštěstí jsou tam prý i cedule. Každopádně info o těchto místech by mi pomohlo a předešlo by se tak zbytečným problémům.

Ta spoluprace bude ze zacatku spise o odevzdavani se zamerenim. Ty hradiska a opida ti asi jen tak nerekne. Alespon ne ty kde jeste chteji hledat. Spis te na takovou akci vezme. Zbytek bude lepsi si nastudovat na netu a nebo primo na obci kde chces hledat . 8-)

Ta hradiska jsem chtěl znát jen ta, která už jsou známá a dají se najít i na netu. Ze zkušenosti vím, že dohledávat je na netu je celkem složité. A nějaký komplexní seznam, kde by prostě byly uvedeny archeo lokality všechny pohromadě, aby si člověk mohl říct - tam a tam pojedu s rodinkou na výlet nebo tam a tam s detektorem nepáchnu, ať nemám oplétačky - tak o tom si můžeme nechat leda tak zdát.
Pokud by spolupráce měla začít odevzdáváním nálezů, tak to asi ani nezačne, protože železo kopu jen když jsem fakt zoufalý nebo omylem, mince je nezajímají ( tedy měďáky a novodobky, které nacházím ) a nějaké bronzové nálezy najdu asi jen velkou náhodou. Prostě mu zavolám a uvidí se, nebudu to dramatizovat. :-)

Tak drzim palce. 8-)

Tak je to dobry . V lese je to zmrzly tak pet cisel ale pod tim uz je to beton o:-) 8-)

Dnes nádherně jaro ;-)

Jo a dnes chčije :,-( :-D ;-)

Se kujva picnu !!! :-/
Tak se do prčic plahočíme ornicó a bahnem po beton a tata si s tím ,,nešikovným detíkem" vyběhne jen tak za barák , na stokrát prohledaný pole a eště jen tak na hodinku a dotáhne dom kus trojky Leopolda a eště pětimarku z třicátýho pátýho :,-( :-/ :-D ;-)

Joe, však si ho važ a buď na něj hrdý. Nenápadně se ho optej jak to dělá, bude to stát i za hlteček slivovice, když by ti to náhodou vykecnul ! :-D :-D Budu ti držet všechny palce ! :-D

slivovicu mu nosit nemožu , to by bylo tahání dříví do lesa o:-) :-D :-D

Však ty musíš už dávno vědět co na něj platí, třeba naštípat kubík dřeva nebo opravit střechu na baráku, či co. Tyhle informace stojí za to, navíc, máš to v rodině. A za slivovicu to pak my vyměníme s tebou, co ty na to ? :-D :-D

Já mu za to teda trochu poladím ten detík ;-) :-D

Joe, to nedělej, chyba ! Jak mu na něj šáhneš, už mu to nebude hledat ty pětimáry. :-O :-/

Jo je to zajímavý. Prd na to vidí , nemá tušení co co znamená a prostě tam cosi nacvaká a de 8-) :-D :-D

Pětimarku jo ??? Tak to se picnu taky !!! o:-) :-D ;-)

Taky nechápu :-/
Detík má na prd , neumí s ním , na hodinku za barákem, kde už prošly celý rojnice a nic by tam vlastně být téměř nebylo ( teda krom spousty šrotu po staré mlátičce) a on si tam jebne takové kus koláča :,-( :-D ;-)

Když pán Bůh dopustí, i motyka spustí ! O detektoru to není, musíš mít fištrón a kliku, jinak ani prd ! ;-) :-D :-D

Je to tak ;-)

Já sem po lobotomii, a dobrý, vím, že tenhle narcistní vztah ke klacku vede jen k veřejnýmu poboření. :-) Proto hraju punk, podřadnej styl, podřadným způsobem, na podřadnej aparát a podřadný basy, a cizí chutě něřešim. Ale musim uznat, že mám štěstí. Sam to na sobě často pozoruju. A du mu, tý mušce jenom zaltý, sescakra naproti, třeba tim že mlžim, ale to je tou lobotomií :-)

Tož on aj podřadnej tvor má tužší kořínek inteligentnější hlavu , než přešlechtěná rasa 8-) ;-)

Jsme rádi, Jirko, že jsi zase tady. Filozofů je tu málo a tvýho formátu nikdo ! :-D :-D :-D

Asi tak ;-)

No vidíš.To só furt ňáký kvínoxy,kokty a podobně a táta to najde tranzistorovým rádiem :-D :-D :-P

Podezřívám ho , esi nenosí v kapse virgulu 8-) :-D

Konečně jsi to trefil, on už se prokecnul ? :-D

Zatím ne , ale začínám čut nějaké to woodoo o:-) :-D :-D ;-)

Jo jsou věci mezi nebem a zemí... :-D

Myslíš třeba -ptáci , letadla , míčky , létající talíře ... Jo tomu věřím , tohle všechno sem už viděl , takže to existuje . Dokonce mě dva talíře málem i trefily . Už sem dokonce viděl letět i kalhotky ,psa , auto , bednu s nářadím atd. ;-) :-D :-D

:-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru