olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Tak to mi připomnělo ten vtip o velbloudovi - neznám ho doslova, ale bylo to nějak tak: "Potká velbloudář druhého, jak se vleče horkou pouští se svým velbloudem, ten má jazyk až na vestě, horko je jako prase. Tak mu ten první radí " To ho musíš nechat běžet, aby se zchladil!" Za chvíli ho potká o kousek dál, velbloud pochopitelně kaput, kopytama nahoru. Velbloudář na něj vyčítavě hledí a ten první mu říká: "No co, asi jsi to přehnal s tempem a velbloud ti zmrzl!"
Tak aby to s "Jerrym68" a jeho cholesterolem nedopadlo v tom stejném stylu.Začne se rvát sádlem a až to s ním šlehne, tak mu řekneš "No co, asi to s tím sádlem přehnal a srazil to až na nulu!" :-D :-D :-D

To nebude sadlem , to si urcite musel dat i nejakou zeleninu o:-) :-D ;-)

zelenina - přes chrochro super slanina.... ;-)

:-P

:-P :-/

Tak bando zétra se jedem vzdělávat čili učit nové věci z vlastně stěch starých.Vše nachystané budík na šest jen jsem to zahánění zimy dnes trošku potrénovál,zétra mě bude joe za volantem asi často budit.
www.lovecpokladu.cz/klub/a/louceni-se-zimou-18446
o:-) o:-) o:-)

no tak to jsi dal odpovědnost temu pravému usne dřív než dolopne lahváča

Sem si koupil v plechovkách , abych s tím vydrbal a neusnul u lahváča :-P :-D ;-)

Lahváča vrátíš a plechovku prodáš ..dobrej tah ty kujone :-) :-D :-P

Jo někdy mi to aj pálí o:-) :-D :-D

Tak co, jak dopadly Horky? Je tu někdo ve stavu aby podal zprávu? Jaké to bylo, co se našlo a tak? Škoda, že jsem si té akce nevšiml dřív, než dnes ráno, jinak bych bral dovolenou a jel se taky mrknout. :-)

Jsem tady živ a zdráv , myslely aj na mě a tak raději na občersvení byl jen dobrý punč a žádný pívo . Takže všeci ve zdraví snad přežili a akce byla perfektní . Dokonce se toho našlo na tak vyhledané lokalitě ještě opravdu moc . Dokonce tam padl i pražák a bůr Frantu Josefa a tuším že i darovák tam našla jedna kočena 8-) ;-)

Jenom tiše závidím. Počasí dnes bylo nejspíš super, aspoň tady určitě. Jak si představím to zajímavé místo, slunko, a pivko k tomu, tak mám slinu na bradě! :-) Zítra před noční neodolám a vyrazím se prosmradit ven. A příště budu poctivěji číst články, ať to zase nezazdím! :-( :-)

Počasí vyšlo perfektně , ani zima ani vedro a vítr taky žádné ;-)

:-P

kurdec a mě se vrátila chřipka tak jen ve čtvrtek na polu ale u nás už sejó licó traktory po polách jak by měly celó republiku uživit no co tož než dajó turkyň do země tak to chvilu pude :-P a Joe neber to osobně seš fikané lahváče vyměnit blechem to je špica nápad

Já to věděl , díky :-P :-D ;-)

:-D :-D :-DDoufám že trhačky sis odnesl. :-D4lověk kolikrát brble na pěknej signál pivních vršků,ale na trhačku prostě nemá. :-DTuhle akci sem přehlíd teda úplně.Škoda.Snád příště. ;-)

já je z plechovky nesundávám, a tož to tahám dom aj s pixló. no a raději potáhnu dom čtyři rozšláplý pixle od piva , než čtyři ucinkaný flaše od piva :-P :-D ;-)

;-)

Houby fikanej,nedomyslel to tahat několik nádob místo dvoulitrové petflašky :-P :-D :-D ;-)

Proč né soudek.6 litříkú už chvilku vydrží :-D :-D :-DPěkně do úvazu nazáda hadicu do huby a dese :-D :-P

dvoulitrovou flašu nemožu. pořád je to flaša a u té bych usnul - slyšels přece Hauptmana bo jak se to píše :-P :-D ;-)

Tak jsem odvezl dceru s ženou na velikonoce ke tchýni a naplánoval si celý víkend hledání....bohužel týden předtím jsem se na jednom výzkumu docela nadřel (v noci mrzlo a zem jak beton), pak mne pár dnů děsně bolela ruka, pak se objevila vyrážka..a ejhle..pásový opar....co z toho plyne? Víkend volný a já ho musel trávit doma...a protože jsem žral prášky, tak jsem si nemohl ani otvírat pivo za pivem...kurevský velikonoce :/

Horší než smrt :-O :-/ :,-( :,-( ;-)

:), no, žena když odjížděla, tak si vynutila slib, že budu odpočívat a nepůjdu hledat (tušila, že bych vyrazil, nemoc nenemoc)... s tím, že řekla, že když budu hodnej a budu mít klidový režim, můžu si trajdat následující víkendy třeba celý .)...tak ji to připomenu...

Hodná to žena ;-) :-D

Slibem nezarmoutíš....a když už "neumírám", tak předpokládám, že mé nároky budou ostentativně ignorovány...ostatně..zeptej se Peggy :D na svůj názor, co si o tom myslí

Jo tak to se ani ptát nemusím o:-) nikdo mi nedá tolik , co mi ona může slíbit 8-) :-D :-D

Hej borci,kam zmizel ten příspěvek jak maník kopnul ty hrnky stříbrňáků,rovných 5 kilo ???

Taky sem se musel pozastavit kam to zmizlo , toz sem se zeptal rovnou v chatu o:-) :-D ;-)

Na žádost archeologů se to zatím dalo pryč, bude se z toho časem dělat větší článek a nafocený mince po vyčištění atd.

Jo tak to chápu . Já myslel , že už dou po něm místní překupníci a ,,lovci " pokladů 8-) ;-)
Tak borcovi velká poklona a gratulace ;-)

zrovna to hledám :-)

Tak to jo,už se těším na další fota,je to fakt mazec a přístup na jedničku !!!

Taky mu gratuluji doufám že si to tu přečte tak aspoň tak ba dálku a rozhodne bezvadný přístup jak od nej tak archacu zas by byl zbytečný povik některých lidiček kteři nám nevěří takže na článek se moc těším bude to bombasticky :-P :-P

kupodivu kamenitý pole ta šestka je po obvodu taky okousaná od kamení.

Já dal dnes jeden,ale stojí za to,dám ho do příspěvku a asi i na LH.Je to Denárek,víc neprozradím ;-)

Tož hodím okem 8-) :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru