olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Aj, tak to je shit. Tak přeji brzké uzdravení.

oboje o:-) :,-( :-D ;-)

A kdy jdem kopat ;-)

Jestli chceš kopat vezmu tě do práce,hledáme schopné dělníky :-D ;-)

:-D :-D ;-)

A kolik na hodinu. Aspoň dobře placené trenažér? :-P

Delta žijéééé :-D :-D :-D

Zase nějaký mrtvo.... hej bando razite někam dneska? :-D ;-)

Banda sedí v hospodě u Bernarda skvěle pivo,Maxmilian II 2 krejcar 1574 potěšil,nema cenu dál hledat v tomhle parnu + 5 hřibů 3 masaci bohatě stačí,t teď si v klidu pod pergolou vychutnávam chutný pivko,ad to pípa 8-)

Jo,ale né hledat :-D ;-)

Tak schovat aspoň něco doma a hledat v chládku. :-D :-D :-D

To já doma pořád něco hledám,zvlášť když mi to žena někam uklidí o:-) :-D ;-)

:-D :-D :-D njn organizovanej bordel je hold organizovanej bordel.... Mám stejnej problém.. ;-) ;-)

Koukám že tady chybí cca 14 dní diskuze
Kam a proč se poděla? :-O

To netuším ale taky sem se díval kde to je :D

Už vím. Kámoš psal že tu došlo k nèjakým fightům mezi zakladatelem vlákna a joublakem :-O :-D. Škoda že se tady hned maže. Člověk jak není rychlej tak se nic nedoví :-D :-P

Myslím, že je to trochu jinak - došlo k fightům mezi jedním kolegou a druhým kolegou, první kolega si nechal smazat profil a tím zmizely všechny jeho komenty odevšad. Ale bylo to jinde, ne přímo tady. Takže jsi o nic nepřišel ;-)

Drahá Damnned , mohla by jsi mi to trochu osvětlit ?? chceme jména :-) děkuji

Omlouvám se, netrefila jsem se do vlákna :-D Viz níže...

Jeldo, nezlob ;-)

vyprdni se na GDPR :-D :-D chci vědět kdo s kým měl při :-D

No počkej, víš, jak po tom dneska všichni jdou? ...by ses divil... Zkus se zeptat Joea, co Ti na to řekne. Já do toho už šťourat nechci a on určitě taky ne.

ok ok , já jen že mi to uniklo :-D :-D

O nic nešlo ;-)

Čech má o dovolené jen 3 přání:
1) jemný písek
2) čistou vodu
3) a aby se mu neposrala míchačka

Přijde Joe z hospody a praví k nakvašené ženě: „Hádej, co mám v kapse. Začíná to na F.“
„Fialky?“
„Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse, začíná to na E.“
„Tak to nevím.“
„Eště jednu!“

Pyrdo, to je nemožný. Joe šel do sebe, protože mu na Peggy moc záleží, to je prostě vyloučená věc ! ;-) To bude nějaká pomluva, myslím si, že ani rum nepije. :-D :-D :-D

Peggy by to neuhodla , ta nehádá , ta už se jen hádá o:-) :-P :-P :-P

Blbost - rum nepiju už co sem se z něho ve čtrnácti doblul , když kámoši už nechtěli a mě bylo té otevřené flašky líto o:-) :-P :-P :-P

Jo já při celozávodce v Motoru ,kantýna zavřená já sekal trávu a blbci z ůdržby...my máme studený pití,ale je to rum a já to neva měl jsem fakt žížu,vychlastal jsem půlku za tři minuty a potom dlouhá tma,od tý doby rum nebrat ale v Panonii jsem udělal vyjímku dal si karibskej a hele není rum jako rum a možná si ho příště zase dám :-D :-D :-D

Ale tak jistě ... Ten 80%rum je přece jen jiné piti o:-) :-D ;-)
Já nemusím ten náš trestovej , i když v nouzi ... o:-) :-D ;-)
No ještě že už nepiju :-P :-D ;-)

Já taky nepiju :-D :-D :-D :-D

;-) :-D :-D :-D

No, a co to bylo?

Este jedna ? o:-) :-D ;-)

Fak: :-)

To byl ještě poctivej trestovej rum s plachetnici a dávali sme si ho na tajnou v loděnici na Libeňským ostrově o:-) 8-) Jé to byly časy , co se člověk nadělal nádherných volovin o:-) :-D :-D

No jo. To nebylo fracek fejsbůků a brnopsychohejtařů ani vidu, ani agentslechu. :-) Chudáci reprezentanti většiny. Jako národní fronta. Komanč myslivec a rudoch zahrádkář. A nejvíc lizořít byl žadatel trabantista, o příslib. Hulibrk :-) To je avantgarda sráčů.

No jo ,to jsme ještě měli prdel z kdejakyho uvědomělce o:-) no jo - to mi asi zůstalo o:-) :-D ;-)

Tak pst, nebo ty co to dělaj pro rodiny přeci tě přece říznou. Oni jsou přeci víc. I když ten jejich fracek bude nelítostná kurva, jak viděl doma. Rači pryč, jak za starejch časů.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru