olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Taky koukám , že starý časy se vracejí o:-) :,-( 8-) teda spíš se pevněji chytají korýtek 8-)

:D :D

V 18.00 mám rezervaci v Tortůře,jdu s manželkou na večeři.Příště dejte vědět dřív.

bych to přesunul do tortury , Pyrda by spojil příjemné z užitečným :-D :-D a manželka by po poznání ostatních byla ráda za to co má doma :-D :-D :-D

Zemře černoch a dostane se do nebe ke sv. Petrovi.
Ten se ho ptá: "Jak se jmenuješ?"
Černoch, v obavě že v nebi jsou rasisté, řekne: "Leonardo Di Caprio".
Sv. Peter se na něj ještě jednou koukne, zamyslí se a ještě jednou se ho zeptá jak se jmenuje.
Černoch znova odpovídá, že je Leonardo Di Caprio.
Sv. Peter vytáhne mobil a volá Ježíšovi: "Šéfe, ten Titanic se potopil anebo shořel?"

Třeba ten dotyčný foloval uhlí u kotle... :-D

"Miláčku, dnes si užijeme, chci tě pomilovat španělským způsobem!"
Žena neváhá a začne se svlékat. Když bylo po všem, manžel se převalí na druhý bok a usne,
Manželka s ním začne cloumat a říká:"
"Miláčku, to má co znamenat, vždyť to bylo stejné jako vždycky a tys říkal že to bude na španělský způsob?"
"Jééé, zapomněl jsem...."
O´LÉÉÉ !"

I :-D :-D :-D

nejlepší je tenhle:

Nikdy na tebe Milado nezapomeneme!
:-D :-D :-D

Komouš zasranej. A je to srovnaný. Mázni ho sliza.

Vedoucí půjčovny loděk volá megafonem: Devítko, devítko, vraťte se, jste moc daleko !!
Ale šéfe, máme jen osm lodí...
A sakra. Šestko, šestko, máte nějaké potíže...?

;-)

Tak dneska lesní hledaní na zakázku známému při těžbě potratil nářadí na značení za 15kil-našlo se půl metru hluboko v díře zamaskovaný mezi vévratama,dobře určil místo a za 15 minut to píplo,už aspoň vím jak se v lese lehce ztrácí sekery,klíny a jiné artefakty... ;-)

chcípl fšeci trénujó aby to na majstrovi ustáli a vyhráli 8-)

Já mám natrénováno,už zvládnu tři piva :-P :-D ;-) Ivo,už se to blíží 8-)

joo blíží trénuješ na joeblaca :-D :-P

Musím,kleknul mi odvoz a tak jedu s Joem a Servuzem :-D :-D :-D

jak to loki nejede nebo co já místo mám jen nejedu přez olmík 8-)

Je to složitější,vysvětlím osobně na Mistrovi.

To bude za dlouho,dej příspěvek a nenapínej nás !!!

TAK FIDLÁTKA ZABALENÉ BRZO RÁNO ODJEZD DO BRANDLÍNA KEHO Z TÉ BANDY TADYK TAM UVIDÍM :-P

Pyrdu :-D ;-) Zase se vyfotíme u selete :-D :-D :-D

Tak já du teda balit a chystat auto teda. ;-)

Tak já jsem nachystanej a čekám až mě Servuz prozvoní a hurá na Mistra !!! Uvidíme se v Brandlíně ;-)

Tak jsme s Joeblackem doma,po cestě upadla trubka od turba,pár SKpásek a plechovka od Semtexu no pár km to vydrželo,ale zase né až dom.no naštěstí jsem měl doma náhradní tak tam a zpátky trocha jebání a auto spravený. :-P o:-)

Ahoj, omlouvám se za spam, ale třeba jste se toho nikdo nevšiml v chatu, tak na doporučení dávám i sem :)

Hledaný předmět: snubní prsten

Lokalita: ztracen při výběru brambor na poli v okolí Velkého Meziříčí. Pán je starší.

Prosím, aby se mi případní Mirkové Dušínové hlásili do obálky, kdyžtak nakontaktuji na pána.

Díky předem všem a přeji hezký zbytek dne :) Jana

Hoooj už rosto aj v Doobravě dnes letos poprvý na hřébkách a za dvě hodinky koš a půl (praváci,křemeni,kozáci,bedle a jiná šepleť)3xhurá... :-P :-P :-P

Já to zkusím zítra,děti už se těší :-)

Dnes kolem 11.30 na poli u Křelova nějakej idiot se psem a detektorem po kotníky v zeleném obilí,nakopat takovejm debilům do prdele !!! Ze silnice byl krásně vidět,pěkná vizitka pro detektoráře :,-( :-/

Takových výtečníků a novohledačů je bohužel čím dál tím víc, takže z důvodu předcházení případného napadení od odůvodněně (ne mnou) nasraných majitelů polí a luk nyní upřednostňuji již pouze hledání v skrytu lesa :-( , ale ...

Zdravím, každá mince má dvě strany. Když někdo chodí v zasetým, není to asi dobrý a chápu, že to někomu vadí. Na druhou stranu, mluvil jsem jednou se zemědělcem, jestli můžu na pole a říkám, že samozřejmě na to nezasetý a on na to, že můžu i na to zasetý, zelený, protože to prý stejně bude zaorané. Tak třeba to měl taky domluvený, no ale tím nechci teno způsob hledání obhajovat, jan naznačuju jinou možnost ;-)

pokud myslíš to pole od pevnosti ke kruháču tak není zasete ;-)

Zaorané už to bylo před měsícem,je to čerstvě oseté a po těch deštích krásně zelené a na zelený se prostě nechodí.Byl jsem před časem na vedlejším poli,patří to jednomu kolchozu a zemědělci jsou na nás pěkně nasraní,protože prý po sobě nezahrabáváme díry a pod.Snažil jsem se jim vysvětlit,že nejsme všichni hovada,ale moc to nepomohlo,už má svou bohužel špatnou zkušenost a přes to jede vlak.

Nekonečný příběh ;-)

Hele vy dva, už jste se viděli v tom zoufalým "celovečeráku", co jsem uklohnil na YT? :-D :-D

Nee :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru