olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Neviděl,pošli mi odkaz.Díky.

https://www.youtube.com/watch?v=nEA51uKlgUU

:-D :-D

Tak to video nemá chybu !!! Lukostřelci válí a Modrák je naprosto úžasnej :-D :-D :-D Pane Newt,DOBRÁ PRÁCE !!!!!

Zdarec zítra je blesak jdeš?

Nemůžu,mám závody.

jo Robe je to tak jak píšeš teď bude toho víc zasetého snaží se dohnat ztrátu suchem no snad ono prasohledač aspoň ty díry zahrabal mě to problém nedělá i na mistrovi jsem se při týmovce setkal díru vyhrabal a šel dál při dotazu proč nezahrabe jen pré proč a vo tem to je a tak to vypadá jsou dvě strany mince no ;-) co už naděláš

Chlapci , věnujte malou vzpomínku panu mistrovi Liboru Vojkuvkovi :,-( :,-(

Bohužel jsme tady jenom na návštěvě.Každý by si to měl uvědomit a naložit s vyměřeným časem,jak nejlépe to jde.A on ho využil pro potěchu ostatních.Nechť je Vám země lehká Mistře :,-(

Není co dodat.

Video od Newta je pěkný :-O :-D

hlavně od minuty 9.35 je to pecka :-D :-D :-D :-D

Kucí, máte nějakou osvědčenou aplikaci na fon na fotky z terénu? Se zaznamenáváním GPS atd.

Na Windejsi 8.1 aplikace GeoPhoto ukazuje foto na mapě a gps :-D

:) já vím...aplikace LR/PR

já mám v telefonu foťák a tam si zapnu funki gps u fotky a ono mi to potom ukáže rovnou na mapě kde to je :-)

Merline,přesně tak :-D ;-)

Prezident Obama hledá nového poradce, tak vyhlásí konkurz. Přijde za ním nějaký Macháček z Česka a povídá mu: „Obamo, zruš konkurz a vem mě. Já všechny znám, všechno ti zařídím.“ Obama říká: „Dobře, tak si tě tedy vyzkouším.“ Zajedou za Arnoldem Schwarzeneggerem do Hollywoodu, který zrovna točí film. Když vystupují z auta, Arnold uvidí Macháčka a zvolá: „Pánové, dneska padla, je tu Macháček, jdeme na pivo." Obamovi to nedá, tak jedou za Madonnou. Když vystupují z auta, Madonna uvidí Macháčka a skočí mu kolem krku a povídá: „Ahoj Macháčku, jak se máš? Co děláš?“ Obama říká Macháčkovi: „Tak to ti musíme dát těžší úkol.“ Vydají se tedy do Vatikánu za papežem, který se zrovna modlí na balkóně a pod ním celé náměstí. Macháček zajde na balkón a začne se modlit s papežem. Obama stojí na náměstí a najednou sebou sekne na zem. Macháček přijde za Obamou do nemocnice a povídá mu: „Obamo, co to mělo znamenat? Takhle mi dělat ostudu a omdlít před papežem? Obama mu odpoví: "Macháčku, to že ses začal modlit vedle papeže a nikdo tě nevyhodil, bych ještě bral. Ale jak se mě zeptal japonský turista, co stál vedle mě, kdo to stojí vedle Macháčka? To už jsem nedal.“

Sedí dívka v parku na lavičce a strašně nadává:
"Ku*va fix, do prdele práce!"
Jde kolem chlapík, slyší to a povídá jí:
"Poslouchej, děvče, to se vůbec nehodí, abys nadávala jako dlaždič!"
Ona na to:"Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám."
Chlap si přisedl a dívka mu něco zašeptala do ucha. Chlap začal nadávat:
"To je v p*či! Zasranej svět!"
Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka, aby tak neklel, že je to nekulturní a nesluší se to.
A chlapík na to: "Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:"A do psích
prdelí, kunda pes, já se na to vyseru!"
Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
"No, že se nestydíte, paní, nadávat takhle tady před malou holčičkou!"Babka
na to, ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
Dědek si sedl a babka mu povídá:"Ta lavička je čerstvě natřená":
"Ku*vaaaaaaa, do p*či!"

:-D :-D :-D

Zdarec všichni, uděláme opět nějakou společnou hledacku?

Jsem pro,ale plánování nechám pro tentokrát na někom jiném ;-)

Muž u lékaře.
Doktorka: "příznaky?"
Muž: "myšlenky na smrt a sebelítost."
Doktorka: "takže rýma?"
Muž: "může být."

Kdy že bude ta Tortůra ???

Tak já určitě do Topolan nepojedu,pokud bude něco v Tortůře,přijdu rád.

Bělkovičáci tam taky nepojedou,Tortůra je klasika.

Dát něco dokupy s touhle bandou je docela náročné,loni jsem dával dohromady společnou hledačku na závěr sezóny a byl to boj,pořád se někomu něco nehodilo,já bych to tentokrát přehodil na Vojtase,je maldý,perspektivní,plný elánu,určitě to zvládne ;-)

:-Djá su taky pro tortůru. ;-)Na kom ji provedem :-D :-D :-D

Někoho vylosujem :-D

Když bude dobrej termín :), tak možná přijde i kouzelník...a šneka by možná vzal

To už jsem jednou kdysi někde četl,jen ten šnek se neřešil :-D ;-)

Tortura toho 7.? V 19 a pak ta společná 9. V 9? :-P

Tu Tortůru v tomhle termínu určitě nedám,jsem nachcípanej a tu hledačku zatím nevím,instrukce mám,ale uvidíme jak na tom budu.

nejde Pyrda a tak já také nee :-D :-D

A kdybych šel ???? :-D :-D :-D

no tak teď bych už nešel :-D :-D , chvilkama jsem měl takové myšlenky že bych se ukázal :-)

no kdybych to neměl 160km tak bych se i stavil :-D :-D

Co ten zitrek na devet???plati to???diky za odpoved... ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru